Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

TATI,sorry,v soboto nisem bil v stanju......vse najboljše za tvoj god :love1: :love1: :love1:

Popravljeno . Popravil RockerMB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač že malo slabše vidijo, da so me imele za makaronček. Kaj pa tebe, ko so vpraševale "punčka, kak je pa tebi ime?", a to pa ne boš povedal? :P

Pa se spomniš zakaj "punčka".Ker mam tak nežna lička, pa ritko, pa jajčka tud na sveže obrita vedno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo mam pa en dober predlog :evilgrin: ,kaj pa če mija Martinčka prehitiva,pa Lenkino hčer v življenske radosti popeljema,HNNN,da naju nebo neki dolenc prehitel :worship:

Popravljeno . Popravil RockerMB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo mam pa en dober predlog :evilgrin: ,kaj pa če mija Martinčka prehitiva,pa Lenkino hčer v življenske radosti popeljema,HNNN,da naju nebo neki dolenc prehitel :worship:

..... :evilgrin: he,he,he,..prepozno. Sva z Majdo na njeni klopi že naredla plan, :evilgrin: .... in Štanga bo zraven :whistle: ...Eni na tipkovnici, drugi na...čas pa bežiiiii :unsure: . LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo mam pa en dober predlog :evilgrin: ,kaj pa če mija Martinčka prehitiva,pa Lenkino hčer v življenske radosti popeljema,HNNN,da naju nebo neki dolenc prehitel :worship:

Da ne bi res :nono: :nono: se boma grdo gledala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

Ne, ne, ne... :beer1: in :grupni: in :beer2: , ker biznis je biznis :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan banda,sam enih par stvari bi rad povedal :naughty: :

-Bremzl - pozdravlja te moja školjka v kleti, kotličku si pa kurbl zjebal

-Cvičakar :worship: da si me prišo tud ti pogledat pa kakega z mano spit

-Vangec,če je sekica prišla :whistle: jo jutri zraven pripelji

-Vapotek,glej da te nebo jutri ustna kap trofla, kot te je v soboto :evilgrin:

-Mutika, čaja in meda je dovolj

-Vsi ostali,jutri bomo tud kaki štikl pice pojedli, pa kak pir spili na moj račun :worship:

-Mucka,upam da prideš jutri, da se še v živo :friend2: , a velja :wub:

zaj pa grem malo počivat, toti rojstni tedn je ful naporen :rolleyes:

ALOHA TOTEKSONČKI!

Veš de pridem..... ma vsaj da ti *po človeško* čestitam, pa da kašno *konstruktivno* rečemo :naughty:

:004

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil še doma v Novi vasi, so bli moji sosedi največji fukiči v MB. Zaprti so bli zaradi umora, poskusa umora, ropa, drog, posilstva, telesnih poškodb.....itd

Mutika, zberi si , kerega naj pokličem. Upam, da so že vun iz aresta. :?

hi,hi,hi,hi.... zdej mi je vse jasno, hi,hi,hi,hi

joke....

da nawš kj zamerw, vapi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zdaj si mojster obračanja besed. Kaj šele bo, ko ne boš več zelen za uhami ... :unsure: !

He, he, dečko, pravi si. :worship:

No viš, miško....zdej maš uradno..... he,he,he,he,he :naughty: :evilgrin:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, pa veš, da je res ... gruntam, če ne bi hčere kar s seboj pripeljala, jo bom imela vsaj non-stop na okah! :unsure:

Da ne govorim o Cvičkaru ... :evilgrin: !

Po mojem je mal reskirano.... Loh zlo hitr rata zaspana, cvičko se pa kr naenkrat spowni, da ma kontrolko jutr, he,he,he,he :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš de pridem,sam da mi pride..... ma vsaj da ti *po gorensko-preverzno* čestitam, pa da kašno *konstruktivno* nardimo :naughty:

:004

:yea1: :yea1: :yea1:

Hmmm :blush: mucka,zdaj si me pa malo v zadrego spravla,veš da sem bolj sramežljive sorte :whistle: bom pa se te že malo prilagodil, in ti želje izpolnil,sam ne me pol za kake alimentacije okol lovit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, banda! :winkiss: Spet ste našauflali polhn kufer strani, bi rekla naša Mutika, he, he.

TUKAJ sem našel nekaj za zamislit, predvsem za tiste ki še niso polnoletni tukaj gor.

Ja, iz zajebancije pride tudi do takih zadev, žal.Besedilo je svetovno! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej me boš ti branla ne? :unsure:

Itak, sonček! Mal wnes še Love is in the air zajodlam, pa bova oba letela, he,he,he,he :blush:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ja taki si,lepo si me napalo :unsure: ,ti vrnem jutri :worship:

:beer1: :beer1: :beer1:

:beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, banda! :winkiss: Spet ste našauflali polhn kufer strani, bi rekla naša Mutika, he, he.

TUKAJ sem našel nekaj za zamislit, predvsem za tiste ki še niso polnoletni tukaj gor.

Ja, iz zajebancije pride tudi do takih zadev, žal.Besedilo je svetovno! :worship:

TUKAJ pa rešitev, da si brezskrbi.Mutika kaj praviš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ pa rešitev, da si brezskrbi.Mutika kaj praviš? :whistle:

Hm, pripravljam strategijo ... ampak, očitno bo treba najprej stare kozle umirit, take strelajo, da bom jutri najprej nekaj vzgojnih njim povedala.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,hi,hi,hi, Mutika, jest bi šla v akcijo, kje se da nabavit tako makino (tud če je fičo, he,he,he,he).

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika,zdj pa stvar je takšna...Jst mam HARIBO medvedke že doma,tak da tut ti moraš svojo hčerko pripeljat...Če bo pa postala zaspana pa ti lahko mirne duše se veseliš naprej,jst jo bom pa z motorjem domov zapeljal,samo čelado prinesi.Al jo bom pa šov iskat tudi :evilgrin: :whistle: Čelada je pa tak že doma...Ja,to bo še boljše! :naughty:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!