Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Tudi iz totega lepega pecirka pod Pohorjem eno dobro jutro in uspešen dan. Dedom :beer2: , puncam :004 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTROO !!!

kak se vam te da že na vse zgodaj tak lizat ... blek ... ki je oni pir ko sem ga včeraj pol pustil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daaaaan, toteki!

Vidim, da ste v formi, podkrepljeni iz 04 in od drugod. Vsaka čast!

:worship:

RockerMB, vse najboljše! :winkiss: Fajn praznujte, upam, da boš preživel do torka, ko se vidimo! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTROO !!!

kak se vam te da že na vse zgodaj tak lizat ... blek ... ki je oni pir ko sem ga včeraj pol pustil :headbang:

sej veš....stiskamo se še rajš :wub:

...še posebi če peč crkne, ha,ha,ha,ha,ha O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, opazno je, da smo toteki danes (ups, včeraj) razpršeni po vseh čagah v okolici ... no, Vanga, gospa Varaderova, Vuk76 z gospo, Gody in danci, Star, NGregor in gospodična Gregica, Motorist76 z gospo ... hvala vam za odličen večer v odlični družbi! :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOOD MORNING v Totekland! Glih s šihta, pa da vas samo malce pozdravim, pa iz srca Vam želim en prelep nedeljski dan :yea1: , OGROMNO užitkov in sreče karkoli že boste počeli :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem...je že Mutika povedala skoraj vse, mi2 z boljšo polovico se pridružujeva...MB desant na Ptuj je popolnoma uspel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan vsi, ki ste se že oglasili in vsi, ki se še niste, pa se boste ... Vuk, jaaa, a ni bilo fajn?

Tako kvalitetno in sproščeno se že dolgo nisem presmejala. VSEM najlepša hvala za včerajšnji večer.

:winkiss: :worship:

In seveda, da ne bom kramp in ne smem pozabit ... Bremzlu, Furiju, njegovi gospe, Vapotu in njegovi dragi, ki sta pokazala malemu naraščajniku, kaj je to prava smučarska tekma, ter seveda motoristeku ... hvala za dobro sredino dneva! :worship: :winkiss:

Sobota za prste polizat. In jaz bi morala delat ... bo pa zato nedeljski popoldan bolj delaven, kaj hočem.

Mačkica, hvala za lepe pozdrave!

:winkiss:

Torej, toteki, dober, lenobni dan vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan...Tut js sm priletel domov.Vapotek :worship: Hvala ti...Res si dobra duša :worship:

Hvala pa tudi Mutiki... :004

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-2154-1200229862_thumb.jpg :OK: post-2154-1200229878_thumb.jpg :worship:

post-2154-1200229924_thumb.jpgKo mu je dal stric motoristek uniona se je takoj nasmejal..... :yea1: post-2154-1200229942_thumb.jpg Kaj me slikaš kosmatinc... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, kako kaj? :kva2:

Lep popoldan vsem tontekom in tontikam! :P

Včeraj je res bil en poseben večer, nekaj takega je bilo po mojem v zraku. :OK:

Hvala vsem za čudovit večer! :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo...maš lepega otroka...Veš na koga me spominja,na uporabnika linza iz tega foruma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo...maš lepega otroka...Veš na koga me spominja,na uporabnika linza iz tega foruma :whistle:

Jaz bi pa uno punco,ko ga pestuje,rajš malo pocartav. :naughty: :xx:

A je to gospa Vapo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa uno punco,ko ga pestuje,rajš malo pocartav. :naughty: :xx:

A je to gospa Vapo?

...od kod Motoristeku te slike :hmm: ????...sami paparazzi :alien1: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek...kaj ti boš pa moj novi tast? :naughty: :evilgrin: Vidim da se nekaj smuraš okoli tašče... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek...kaj ti boš pa moj novi tast? :naughty: :evilgrin: Vidim da se nekaj smuraš okoli tašče... :whistle:

Ja, zakaj pa ne? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj pa to morm rečt,da tast je stokrat boljša oseba...Mi je ponudil za prespat in sem tut prespal v stanovanju...Mutika mi pa še omenila ni da bi kje pri njej prespal doma.Ni mi jasno česa se tak boji :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj pa to morm rečt,da tast je stokrat boljša oseba...Mi je ponudil za prespat in sem tut prespal v stanovanju...Mutika mi pa še omenila ni da bi kje pri njej prespal doma.Ni mi jasno česa se tak boji :unsure: :whistle:

Tvojga tasta... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RockerMB, vse najboljše! :winkiss: Fajn praznujte, upam, da boš preživel do torka, ko se vidimo! :beer2:

Mutika, hvala :winkiss: .Sem preživel (koma) tak da bomo v torek kako rekli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno :whistle: Pomoje jo je strah da me ne bi njena hčerka kje ponoč tepla... :whistle: tak bol nežno

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojga tasta... :lol1:

:lol1:

:OK: zih je to! he,he,he,he :004

čer toteksončki! :004 :004

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!