Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hvala vsem za prijetno družbo in krasno vožnjo :D .

Naslednjič vdremo na kako poroko :eek:

Boljše da na dekliščino :evilgrin:

se baje obeta :worship: :worship: :010 :010 :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :wub: :wub: :wacko: :wacko: :blink: :blink: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, priznam in kapo dol :worship: .

Luštno je bilo in simpatično improvizirano. BPenzl je spesnil odlično varianto fure, ki smo jo vmes popravili in dodali Lendavske gorice. V luftu nismo pričakovali zaprte odlične oštarije (preverjeno in bomo ponovili!!!!) in tudi ne zaprtega vinotoča v sosedstvu od mojega taboljšega poslovnega prijatelja Vanča Ščernjaviča. Ko sem ga poklical, če ima odprto, je na tradicionalen, prisrčen prekmurski način vse nas povabil na Abraham brata Tonča, ki je moj taboljši prijatelj. Povabilo je bilo rečeno po telefonu na tako vesel način, da smo morali it. Ko sem rekel, da nas je 10, je Tonč odgovoril:"Pa če vas je 30, ni problema. Čakamo!" No in ko smo se pripeljali, se je videlo po samih smehih, hecih in veselju, da je bilo praznovanje Abrahama tako, kot se šika. Tudi darilo, ki ga je dobil - Anča s tangicami -"štart berajt", smo si pogledali :naughty: . Toliko dobrih želja, kot smo mu zaželeli ob dobri papici in kupici, .... mora bit sreča. Pol me pa sprašujejo, zakaj tako rad grem v Prekmurje. Evo, danes se je videlo zakaj! Ljudje, da se šika!!! Še bomo vkup!

Vsa čast Štamperlom :worship: :worship: !! Lepo je, da sorodne dušice znamo vrezat vkup. Kot motorist z dolgim stažem nisem praktično nikoli

(razen 2-3x z BMW Maribor v organizaciji INTEGRE) vozil v večji skupini. Danes sem užival.

En je zgoraj omenil, da je začetnik. Na naslednji furi gre zraven, vozil bo za mano. Saj za nove motoriste je najboljša šola skupinska vožnja. Niti pod razno ne more biti zadnji in lovit skupino, ker bodo za vodilnim. Hitri bodo šli naprej oz., vse se pametno dogovorimo.... :OK: LP :yea2: .

WAYSAAAAAP Toteksončeki :yea1: !!!! Čer.... :winkiss:

Ko lepo da se vas je tolko zbralo dans..... ste bli v mislih FUL z mano....samo pač služba :closedeyes: ....

Je pa tudi nekaj res.... FUL SI ŽELIM, da bi šla kdaj z vami.... a imam dobesedno OBUPEN strah pred skupinskimi vožnjami zaradi prve in zadnje izkušnje s skupino.... v glawnem .... Bi si pa res fulful želela iti z vami....še posebej sedaj, ko se mal bolš poznamo..... Sploh pa zaradi tebe, ataIBA.... Ker če me ti ne bi *uhvatil* lani... 100% dobesedno nebi nikoli več pomislila na vožnjo z nekom, kaj šele v skupini....

Tko da bi mogoče....pa če boš kdaj imel čas...., pa če boš seveda za, mogoče kakšno *šolsko* vožnjo..... alpa ko boste šli to *bl u izi turco-glede brzine, mislm, pa to* mrbit kšn plc bl uspredi.... Pa sej, če res naw šlo, greste itak loh pol vi naprej, da vas nawm zadrževala, pa da ne bi prišlo do nepotrebne napetosti, zaradi tega....NI PANIKE; se itak vse da zmenit.... Sej drgač pa itak veš, da bom dala vse od sebe, da bom sledila.... Samo resnično ZADNJE kar bi želela, al kar se tudi najbolj bojim je, da bi spet prišlo do kakšnega cinizma in nepotrebne napetosti, pa pol še kaj več :unsure: .... Pa res tega ne bi rada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tisto narezano prasetovino je popolnoma jasno, da je bila velika napaka odlepiti se od vas pri Ptuju in se obrniti proti Celju.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tisto narezano prasetovino je popolnoma jasno, da je bila velika napaka odlepiti se od vas pri Ptuju in se obrniti proti Celju.

:headbang:

Slika ni dobro pokazala! Bila je prasetina - odojče, pečena reberca in jagnjetina. Vse pečeno v krušni peči! Za prste polizat :worship: . Na "dekliščini" naslednjič pa bomo... :rolleyes:

In dobro jutro vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro in lep dan, toteki dragi!

:winkiss:

Uuuuh, ta furca včeraj ... saj imam že resne abstinečne težave! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :headbang: :headbang: :headbang: !

Gremo spet naslednji vikend? Gradovi odpadejo zaenkrat, torej, imamo fraj! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika ni dobro pokazala! Bila je prasetina - odojče, pečena reberca in jagnjetina. Vse pečeno v krušni peči! Za prste polizat :worship: . Na "dekliščini" naslednjič pa bomo... :rolleyes:

In dobro jutro vsem skupaj!

..pa zajca in domače zelje pa domači kruh si pozabil...

o tekočih stvareh jim pa sploh ne govori, ker se jim bo preveč kolcalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa zajca in domače zelje pa domači kruh si pozabil...

o tekočih stvareh jim pa sploh ne govori, ker se jim bo preveč kolcalo

pa še res je :worship:

dobro jutro vsem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAYSAAAAAP Toteksončeki :yea1: !!!! Čer.... :winkiss:

Ko lepo da se vas je tolko zbralo dans..... ste bli v mislih FUL z mano....samo pač služba :closedeyes: ....

Je pa tudi nekaj res.... FUL SI ŽELIM, da bi šla kdaj z vami.... a imam dobesedno OBUPEN strah pred skupinskimi vožnjami zaradi prve in zadnje izkušnje s skupino.... v glawnem .... Bi si pa res fulful želela iti z vami....še posebej sedaj, ko se mal bolš poznamo..... Sploh pa zaradi tebe, ataIBA.... Ker če me ti ne bi *uhvatil* lani... 100% dobesedno nebi nikoli več pomislila na vožnjo z nekom, kaj šele v skupini....

Tko da bi mogoče....pa če boš kdaj imel čas...., pa če boš seveda za, mogoče kakšno *šolsko* vožnjo..... alpa ko boste šli to *bl u izi turco-glede brzine, mislm, pa to* mrbit kšn plc bl uspredi.... Pa sej, če res naw šlo, greste itak loh pol vi naprej, da vas nawm zadrževala, pa da ne bi prišlo do nepotrebne napetosti, zaradi tega....NI PANIKE; se itak vse da zmenit.... Sej drgač pa itak veš, da bom dala vse od sebe, da bom sledila.... Samo resnično ZADNJE kar bi želela, al kar se tudi najbolj bojim je, da bi spet prišlo do kakšnega cinizma in nepotrebne napetosti, pa pol še kaj več :unsure: .... Pa res tega ne bi rada...

Dekle mlado, nič bat. Enkrat ni nobenkrat. Mi je žal da imaš prvo tovrstno izkušnjo negativno. V naši družbi nas je kar nekaj starih mačkov, ki znamo skupinsko furo izpeljat tudi z manj izkušenimi ali celo z novinci. To ima v glavnem same prednosti. Vodja prilagodi tempo najmanj izkušenemu ali najbolj počasnemu ali tistemu z najman zmogljivim motorjem, ki pa mora peljati spredaj (v začetku kolone) in ne na koncu. Na koncu so izkušeni motoristi ki lažje "lovijo" kolono. Prednost napram "solo" vožniji je tudi v tem, da si absolutno bolj opazen na cesti, da imaš pomoč ob morebitnih težavah, da če je potrebno izkušeni pazijo na tebe in na koncu tudi da si v dobri družbi. Po potrebi se počakamo, če kdo ne zmore, gre z spremstvom nazaj....

Še enkrat, NIČ BAT ...

Drugič greš zraven :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAYSAAAAAP Toteksončeki :yea1: !!!! Čer.... :winkiss:

Ko lepo da se vas je tolko zbralo dans..... ste bli v mislih FUL z mano....samo pač služba :closedeyes: ....

Je pa tudi nekaj res.... FUL SI ŽELIM, da bi šla kdaj z vami.... a imam dobesedno OBUPEN strah pred skupinskimi vožnjami zaradi prve in zadnje izkušnje s skupino.... v glawnem .... Bi si pa res fulful želela iti z vami....še posebej sedaj, ko se mal bolš poznamo..... Sploh pa zaradi tebe, ataIBA.... Ker če me ti ne bi *uhvatil* lani... 100% dobesedno nebi nikoli več pomislila na vožnjo z nekom, kaj šele v skupini....

Tko da bi mogoče....pa če boš kdaj imel čas...., pa če boš seveda za, mogoče kakšno *šolsko* vožnjo..... alpa ko boste šli to *bl u izi turco-glede brzine, mislm, pa to* mrbit kšn plc bl uspredi.... Pa sej, če res naw šlo, greste itak loh pol vi naprej, da vas nawm zadrževala, pa da ne bi prišlo do nepotrebne napetosti, zaradi tega....NI PANIKE; se itak vse da zmenit.... Sej drgač pa itak veš, da bom dala vse od sebe, da bom sledila.... Samo resnično ZADNJE kar bi želela, al kar se tudi najbolj bojim je, da bi spet prišlo do kakšnega cinizma in nepotrebne napetosti, pa pol še kaj več :unsure: .... Pa res tega ne bi rada...

Mačka27 nič se ne bat, bomo porihtali tako da bo prav, vse se da zmenit od šolske vožnje do izi turce, skratka,

pričarali ti bomo sanjsko skupinsko furco. :winkiss:

Dobro jutro Toteklandija! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAYSAAAAAP Toteksončeki :yea1: !!!! Čer.... :winkiss:

Ko lepo da se vas je tolko zbralo dans..... ste bli v mislih FUL z mano....samo pač služba :closedeyes: ....

Je pa tudi nekaj res.... FUL SI ŽELIM, da bi šla kdaj z vami.... a imam dobesedno OBUPEN strah pred skupinskimi vožnjami zaradi prve in zadnje izkušnje s skupino.... v glawnem .... Bi si pa res fulful želela iti z vami....še posebej sedaj, ko se mal bolš poznamo..... Sploh pa zaradi tebe, ataIBA.... Ker če me ti ne bi *uhvatil* lani... 100% dobesedno nebi nikoli več pomislila na vožnjo z nekom, kaj šele v skupini....

Tko da bi mogoče....pa če boš kdaj imel čas...., pa če boš seveda za, mogoče kakšno *šolsko* vožnjo..... alpa ko boste šli to *bl u izi turco-glede brzine, mislm, pa to* mrbit kšn plc bl uspredi.... Pa sej, če res naw šlo, greste itak loh pol vi naprej, da vas nawm zadrževala, pa da ne bi prišlo do nepotrebne napetosti, zaradi tega....NI PANIKE; se itak vse da zmenit.... Sej drgač pa itak veš, da bom dala vse od sebe, da bom sledila.... Samo resnično ZADNJE kar bi želela, al kar se tudi najbolj bojim je, da bi spet prišlo do kakšnega cinizma in nepotrebne napetosti, pa pol še kaj več :unsure: .... Pa res tega ne bi rada...

Bremlz, :worship: !

Mačkica, tudi jaz iskreno dvomim in lahko z gotovostjo trdim, da do česa takega v naši družbi sploh v sanjah ne more prit.

Ravno obratno. Z nami se boš super počutila.

Pri nas je drugi problem ... smo kot ošpice. Nalezljivi. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo ... 100 X Sorry :worship: ... nisem te nalašč izneveril :headbang:

ob piru jutri ti razložim ... fak, nemaram koga zajebat isto ko nemaram če kdo mene :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo ... 100 X Sorry :worship: ... nisem te nalašč izneveril :headbang:

ob piru jutri ti razložim ... fak, nemaram koga zajebat isto ko nemaram če kdo mene :unsure:

Pa kaj si ti ja nor, Vapota si zajebal, najboljše, da prideš z kišto uniona privezano na hrbet z duck tapejom jutri

na Šentiljsko.Pa ga na kolenih prosiš odpuščanja, veliki Vapo the Imortal Legend, ti morda celo oprosti, ampak povdarek na morda. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je drugi problem ... smo kot ošpice. Nalezljivi. :lol1:

popravljam,

...kot triper...

ko nas enkrat maš se nas težko rešiš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle mlado, nič bat. Enkrat ni nobenkrat. Mi je žal da imaš prvo tovrstno izkušnjo negativno. V naši družbi nas je kar nekaj starih mačkov, ki znamo skupinsko furo izpeljat tudi z manj izkušenimi ali celo z novinci. To ima v glavnem same prednosti. Vodja prilagodi tempo najmanj izkušenemu ali najbolj počasnemu ali tistemu z najman zmogljivim motorjem, ki pa mora peljati spredaj (v začetku kolone) in ne na koncu. Na koncu so izkušeni motoristi ki lažje "lovijo" kolono. Prednost napram "solo" vožniji je tudi v tem, da si absolutno bolj opazen na cesti, da imaš pomoč ob morebitnih težavah, da če je potrebno izkušeni pazijo na tebe in na koncu tudi da si v dobri družbi. Po potrebi se počakamo, če kdo ne zmore, gre z spremstvom nazaj....

Še enkrat, NIČ BAT ...

Drugič greš zraven :worship:

:blush: :blush: :blush: JODLIIII komi čakam :010 :010 :010

Mačka27 nič se ne bat, bomo porihtali tako da bo prav, vse se da zmenit od šolske vožnje do izi turce, skratka,

pričarali ti bomo sanjsko skupinsko furco. :winkiss:

Dobro jutro Toteklandija! :worship:

...ne sej drgač sploh nebi.....sam.....

...ful uživam v vaši družbi..... pa preveč mi pomenite, da bi zaradi kašne take turce....vseskup šlo tja nekam....sam po drugi strani ful uživam v vožnji in vem, da bom poletje spet vsak dan hnojano....boljerečeno vsako prosto minutko spet na jeb*ču, he,he,he,he.... če bi to loh združli, bi blo pa sploh fenomenaln!!!! Pa fajn se mi zdi, kt tud niste tisti *kratki* vozniki... ker se mi zdi, da vožnja se komaj začne čez 100, da prideš v pravi *grip*, pol je pa itak sanjsko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAYSAAAAAP Toteksončeki :yea1: !!!! Čer.... :winkiss:

Ko lepo da se vas je tolko zbralo dans..... ste bli v mislih FUL z mano....samo pač služba :closedeyes: ....

Je pa tudi nekaj res.... FUL SI ŽELIM, da bi šla kdaj z vami.... a imam dobesedno OBUPEN strah pred skupinskimi vožnjami zaradi prve in zadnje izkušnje s skupino.... v glawnem .... Bi si pa res fulful želela iti z vami....še posebej sedaj, ko se mal bolš poznamo..... Sploh pa zaradi tebe, ataIBA.... Ker če me ti ne bi *uhvatil* lani... 100% dobesedno nebi nikoli več pomislila na vožnjo z nekom, kaj šele v skupini....

Tko da bi mogoče....pa če boš kdaj imel čas...., pa če boš seveda za, mogoče kakšno *šolsko* vožnjo..... alpa ko boste šli to *bl u izi turco-glede brzine, mislm, pa to* mrbit kšn plc bl uspredi.... Pa sej, če res naw šlo, greste itak loh pol vi naprej, da vas nawm zadrževala, pa da ne bi prišlo do nepotrebne napetosti, zaradi tega....NI PANIKE; se itak vse da zmenit.... Sej drgač pa itak veš, da bom dala vse od sebe, da bom sledila.... Samo resnično ZADNJE kar bi želela, al kar se tudi najbolj bojim je, da bi spet prišlo do kakšnega cinizma in nepotrebne napetosti, pa pol še kaj več :unsure: .... Pa res tega ne bi rada...

Mačka,

jaz te pa čisto razumem. Sem bila na taki furci, kjer sem bila na koncu kolone kot začetnica in z najslabšim motorjem in od takrat naprej imam takšen odpor do skupinskih voženj, da tega še sama ne morem verjeti. Enostavno ne grem se jih več. Tako da, če se že greš skupinsko vztrajaj, da boš takoj za vodilnim. Voziti iz ovinka v ovinek s strahom, kako bom prišla ven, ne hvala. :headbang: Rajši sredi Avstrije rečem Ne grem se več in odsoliram dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam,

...kot triper...

ko nas enkrat maš se nas težko rešiš :evilgrin:

hi,hi,hi,hi, bolj kontra.... glede na torke..... hi,hi,hi,hi

se bo mal bl težk mene losat :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

aja..... Bro Utro Toteki :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle mlado, nič bat. Enkrat ni nobenkrat. Mi je žal da imaš prvo tovrstno izkušnjo negativno. V naši družbi nas je kar nekaj starih mačkov, ki znamo skupinsko furo izpeljat tudi z manj izkušenimi ali celo z novinci. To ima v glavnem same prednosti. Vodja prilagodi tempo najmanj izkušenemu ali najbolj počasnemu ali tistemu z najman zmogljivim motorjem, ki pa mora peljati spredaj (v začetku kolone) in ne na koncu. Na koncu so izkušeni motoristi ki lažje "lovijo" kolono. Prednost napram "solo" vožniji je tudi v tem, da si absolutno bolj opazen na cesti, da imaš pomoč ob morebitnih težavah, da če je potrebno izkušeni pazijo na tebe in na koncu tudi da si v dobri družbi. Po potrebi se počakamo, če kdo ne zmore, gre z spremstvom nazaj....

Še enkrat, NIČ BAT ...

Drugič greš zraven :worship:

a res? :evilgrin: :whistle:

Popravljeno . Popravil jagababa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,

jaz te pa čisto razumem. Sem bila na taki furci, kjer sem bila na koncu kolone kot začetnica in z najslabšim motorjem in od takrat naprej imam takšen odpor do skupinskih voženj, da tega še sama ne morem verjeti. Enostavno ne grem se jih več. Tako da, če se že greš skupinsko vztrajaj, da boš takoj za vodilnim. Voziti iz ovinka v ovinek s strahom, kako bom prišla ven, ne hvala. :headbang: Rajši sredi Avstrije rečem Ne grem se več in odsoliram dalje.

OOOOO JAGABABA :winkiss: :winkiss: :winkiss: !!!

ma ne....sej niti ne bi težila, če bi me samo malo parkrat zaneslo na ovinkih na drugi pas.....me je pa ornh pa je šlo 3x zlo na bliz srečanje z avtomobilom.... na prvi pumpi pa spet podje*avanje....kok se morm prlagodit, pa če se bo cela skupina mogla po men ravnat.... pa ej....sej ni važn.... u glavnem se je zgodba ene 4x ponovila.... kt sm šla pa direkt na avto, komi obvila, pol mej ful zavajnal, da sm ga komi ujela, je pa pr naslednji pumpi men štriček poču... vem sej butasto da sem vozila kot tele...sam...nevem...če si v skupini, kjerkoli, karkoli delaš, pač probaš prispevat, da se mate vsi fajn....

...sam zdej vem, da ne grem več ogrožat ...ne miškota, ne sebe in niti drugih udeležencev..... je pa pač izkušnja za naprej... da se prilagajaš, pa da daš ve od sebe- JA, absolutno.... da pa voziš ko tele NE HVALA NIKAD VIŠE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ti s toteki ne bo hudega, če bodo vozili kot je Pemzl napisal....... sicer pa je tudi varianta, da se zmenite kje se dobite, pa vsak s svojim tempom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka (in ostale skeptične), tudi jaz sem bil predlani začetnik :grim in sem imel enake pomisleke :hmm: , ti pa iz izkušenj povem, da so skupinske vožnje z Marprožani več kot primerne za pridobitev (pre)potrebne samozavesti. Skupina te kar zasipa s pametnimi :trance_33_sleep: in manj pametnimi :slap: nasveti, če pa sem že zaostal ni bilo nikoli panike, da me ne bi kdo počakal, sploh če je bil gruppenfuhrer Gody B) . Motoristke imate v skupinah posebno dober status (premalo vas je! :cry: ), zato kar pogumno, novim ovinkom naproti...

P.S.: Pri Bremzu :evilgrin: je pa malo drugače. On ne čaka! :grrr Ti narediš en krog, on pa dva, tak da je prej ali slej ob tebi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Mačka, kaj ga pa serješ, sej se čist solidno peleš.

Če drucha ne pa samo enega da te zadej mal ahta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo ... 100 X Sorry :worship: ... nisem te nalašč izneveril :headbang:

ob pirih, seveda vse na moj račun, jutri ti razložim ... fak, nemaram koga zajebat isto ko nemaram če kdo mene :unsure:

Ok, ker si pač ti... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa voziš ko tele NE HVALA NIKAD VIŠE!!!!

Ni panike, valjda lahko greta poleg. Saj se čisto normalno peljemo. Meni na taki skupinski vožnji števec še nikoli ni čez 180 pokazal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!