Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ok, ker si pač ti... B)

še dobro da sem DOBRO pogledal keri del mojega texta si odebelil :lol1: OK ... on me ... samo jaz nebom do konca tokrat, ker morem v sredo delat zgodaj, tak da...al boš hitro pil al bo pa kratkotrajno vse skup :hmm:

Nisi se šel zravn vozit vidim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni Mariborčani......... :worship: :worship: :worship: :worship:

končno vrnjena iz krasnih Dolomitov............, čakajo vas na poletni čas.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

bilo je krasno............. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,

jaz te pa čisto razumem. Sem bila na taki furci, kjer sem bila na koncu kolone kot začetnica in z najslabšim motorjem in od takrat naprej imam takšen odpor do skupinskih voženj, da tega še sama ne morem verjeti. Enostavno ne grem se jih več. Tako da, če se že greš skupinsko vztrajaj, da boš takoj za vodilnim. Voziti iz ovinka v ovinek s strahom, kako bom prišla ven, ne hvala. :headbang: Rajši sredi Avstrije rečem Ne grem se več in odsoliram dalje.

:blush:

Še vedno zelo, zelo boleč spomin za mojo vest ... priznam, se kdaj kaj ponesreči, res je in zaradi tistega nesporazuma se od takrat vedno, pa res čisto vedno držim ene stvari ... pred furo se zmenimo vse podrobnosti, da vsak natanko ve, kaj in kako.

In da vsak pove, kaj si misli in kaj si želi.

Na naslednji furci pa si bila ti druga in kolikor sem takrat videla, si se imela fajn in si lahko mirno vozila svoj tempo, ki pa je bil za vso skupino čisto zelo v redu. Spomnim se, da smo bili vsi dobre volje. Upam, da ti je vsaj tista ostala v lep(š)em spominu.

Škoda, da en tako slab spomin pokvari vse naslednje, sicer zelo dobre, skupne vožnje.

Mačkica, če še kljub slabi izkušnji, ki jo je imela z nami Jagababa, želiš probat, kako zgleda skupna furca s toteki, itak veš, da si iskreno dobrodošla. Kot kdorkoli drug.

Vsaj to, o čemer govoriš ti, namreč o cinizmu in napetosti in še o čem več (to mora bit pa res grd spomin), ti bo definitivno prihranjeno. Vse ostalo pa moraš pač poizkusiti sama.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iskreno dobrodošla. Kot kdorkoli drug.

Haloooooo!!!!!! Pa kaj se zdaj gremo tu? Jaz sem eden in edini, ki odloča, kdo se lahko z nami vozi. :grim

JASNO!!!!!! :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tak da...al boš litre pil al bo pa kratkotrajno vse skup :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

Pubec, tak med nama, pripravi se na osebni bankrot. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Mačka, kaj ga pa serješ, sej se čist solidno peleš.

Če drucha ne pa samo enega da te zadej mal ahta :naughty:

Aloha sonček!!!!

Ma FUL se mi ne vozi več sami, pa ti Toteki so u iber, sej boš vidu.... Sicer pa če bom mela uzad enga božička, me itak nima kj za skrbet, hi,hi,hi,hi :winkiss: :winkiss: Tisti, kt sva jh opravla sta bli res mega lansk.... Se ga prporočam :whistle: ....

Sam če me takrt kt sm jo kresnla u Bosno (pred temu) ne bi začopatu ataIBA.... Jh verjetn ne bi blo.... Morš spoznat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka (in ostale skeptične), tudi jaz sem bil predlani začetnik :grim in sem imel enake pomisleke :hmm: , ti pa iz izkušenj povem, da so skupinske vožnje z Marprožani več kot primerne za pridobitev (pre)potrebne samozavesti. Skupina te kar zasipa s pametnimi :trance_33_sleep: in manj pametnimi :slap: nasveti, če pa sem že zaostal ni bilo nikoli panike, da me ne bi kdo počakal, sploh če je bil gruppenfuhrer Gody B) . Motoristke imate v skupinah posebno dober status (premalo vas je! :cry: ), zato kar pogumno, novim ovinkom naproti...

P.S.: Pri Bremzu :evilgrin: je pa malo drugače. On ne čaka! :grrr Ti narediš en krog, on pa dva, tak da je prej ali slej ob tebi. :whistle:

Ne, sj zarad samozavesti ni panike, pa sm po lanskih km sigurna v vožnjo..... sam.... ne da se mi več vedno sami okol fjakat, sploh na te daljše furce dolomiti pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec, tak med nama, pripravi se na osebni bankrot. :grim

Ni panike stari, častna titova, da se bom nazaj držal. Po moje bo kaki hitri kredit čisto zadost. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če treba katero od zadaj porinit :whistle: sem izključno jaz.... :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike stari, častna titova, da se bom nazaj držal. Po moje bo kaki hitri kredit čisto zadost. :D

če dam danes vlogo te mam naslednji tedn odobreno..tak da..te boš pa še čakal na piti :lol1:

pa to se menite ko da naš Vapo spije pivnico dol :slap:

Sicer pa... 5€ dam v žep ko grem od doma, pa naj za ta gnar pije kolk hoče :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dam danes vlogo te mam naslednji tedn odobreno..tak da..te boš pa še čakal na piti :lol1:

pa to se menite ko da naš Vapo spije pivnico dol :slap:

KREDIT TAKOJ na NKBM! :grim

Pivnico dol spije, ko se špara. Dal je častno titovo, da se pri tebi bo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dam danes vlogo te mam naslednji tedn odobreno..

Ni panike, se bom jaz z Rockerjem zmeno, pa mi bo on dal vnaprej pijačo. :D Ti mu boš pa naslednji torek pač plačal. Seveda malo več, ker bo takrat pač spet torek, jaz pa grozno žejn.......spet. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooooo!!!!!! Pa kaj se zdaj gremo tu? Jaz sem eden in edini, ki odloča, kdo se lahko z nami vozi. :grim

JASNO!!!!!! :angry:

:P

Vapo, car. Car, Vapo.

:hmm:

Samooklicani? Od nekoga poklicani? Saj pravim ... trinoštvo ni nikoli prineslo nič dobrega. Torej, Vapota utopimo v Laškem pivu jutri. Union ne bi zalegel, nam bi ga prej popil ... :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, se bom jaz z Rockerjem zmeno, pa mi bo on dal vnaprej pijačo. :D Ti mu boš pa naslednji torek pač plačal. Seveda malo več, ker bo takrat pač spet torek, jaz pa grozno žejn.......spet. ;)

Ni sile, dugo bom plačeval če bom vsakokrat te samo po 5 EUR prineso :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Pubec, tak med nama, pripravi se na osebni bankrot. :grim

sem slišal da ena baba več spije ko vApo...tak da... če ne druga mi je v tolažbo da je še slabši od mene v pikadu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni Mariborčani......... :worship: :worship: :worship: :worship:

končno vrnjena iz krasnih Dolomitov............, čakajo vas na poletni čas.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

bilo je krasno............. :whistle: :whistle:

Elow tati, lepo to da si nazaj sem te že kr malo pogrešal online.

Hmmm, Dolomiti pa itak :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa BTW....

V resnici ful mlajši zgledaš....

čeprav....

....ti tigraste tangice ful prstojajo..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni Mariborčani......... :worship: :worship: :worship: :worship:

končno vrnjena iz krasnih Dolomitov............, čakajo vas na poletni čas.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

bilo je krasno............. :whistle: :whistle:

Oj, Tati, pozdravljena nazaj.

Lepo, da ste uživali.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elow tati, lepo to da si nazaj sem te že kr malo pogrešal online.

Hmmm, Dolomiti pa itak :wub:

hvala enako.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa BTW....v resnici ful mlajše zgledam kot sem..čeprav......mi tigraste tangice ful prstojajo..... :naughty:

Mucka,o tvojih letih nisem nikol dvomil, zgledaš čist prav,neglede na EMŠO :worship: .Tangice pa tud nis važne kake so,lahko si pa tud brez njih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooooo!!!!!! Pa kaj se zdaj gremo tu? Jaz sem eden in edini, ki odloča, kdo se lahko z nami vozi. :grim

JASNO!!!!!! :angry:

:P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!