Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ob 20.00 mam v Mb sestanek, te pokličem ko končam (upam da okoli 21.00) če boste še tam. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, kdo pride in kdo ne?

Za vsakega ki pride, razen za D imam presenečenje  :whistle:  :whistle:  :whistle:

Ne povem kaj, bo treba tja prit.

LP, El B.

To maš za Valentinovo???? :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, kdo pride in kdo ne?

Za vsakega ki pride, razen za D imam presenečenje  :whistle:  :whistle:  :whistle:

Ne povem kaj, bo treba tja prit.

LP, El B.

Jaz pridem okoli 20.00... pa ne zaradi darila, pač pa zato, da vas spet vidim...

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem zadnjič sam obsedel za mizo :fight2: pridem vseeno.

Imam pa predlog za številčnejše obiskovanje krožka, ki vam ga pa povem na krožku seveda.

lp

gec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste hitro kliznli vsi, sem prišel ob 22.00 pa "ghost town"! no ja pa drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E daj, nea mej fint...bili smo po 22 uri tam...

tak dolgo te že ni bilo, da ne veš kam moraš :closedeyes:

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAK, ju3 pa res vsi tisti ki pridete k ML dobite nekaj od mene, pa ne toplega stiska roke, ampak boste lahko celo domov odnesli.

In, spet ne povem za kaj se gre, več ju3

Je pa sila koristna zadeva. In to za đabe.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAK, ju3 pa res vsi tisti ki pridete k ML dobite nekaj od mene, pa ne toplega stiska roke, ampak boste lahko celo domov odnesli.

In, spet ne povem za kaj se gre, več ju3

Je pa sila koristna zadeva. In to za đabe.

LP, El B.

Barto kolko podpisov si že zbral, je že za pred parlament ?

Popravljeno . Popravil Blame
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ste nekateri že izvedeli za požar v LJ :cry: ...

Z Alko prosiva, da v torek pridete v čimvečjem številu k ML in naredimo eno akcijo zbiranja denarja in sredstev za prvo pomoč Symruju in Alli (upam, da ne bosta zamerila, ker sem vaju kar poimenovala... ). Oba sta ostala brez vsega... :friend1:

Vsak naj pomaga po svojih najboljših močeh, najbrž pa ni treba posebej poudarjat, kaj bo to njima pomenilo - dejansko si morata kupiti vse osnovne življenske potrebščine (oblačila, obutev, hrana,... )

Se vidimo!

P.S.:

V kolikor kdo ne bi mogel priti, pa bi rad pomagal, naj kontaktira mene ali Alko (telefon, PM)!

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barto kolko podpisov si že zbral, je že za pred parlament ?

Bomo videli v torek, nekaj jih je dobilo "darila", bomo videli kak so bili pridni :)

Bom pa mel še prazne liste zraven pa bomo še to naredili.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj, Simće in Alla sta v bistvu ostala samo s tistim, kar sta imela na sebi.

Tako da tudi kaki puloverji, trenirke, kaubojke, jakne itd... ki niso ravno za v kanto ali pa zreli za pucanje zadnje felne pridejo v poštev. Danes ko je še nedelja, hitro omaro premetat in tisto kar niste zadnijh 24 mesecev nosili ven zmetat pa oprat, v torek pa s seboj prinest. Na modno revijo še nekaj časa ne bosta hodila, glavno je da imata kaj svežega za oblečt pa da ju ne zebe.

Lp; El barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S cotami je res problem, vsaj pri meni, glede velikosti... Sem bil danes že opremljen by Pepe & Co. Brand (t-shirts, zimska jakna + some other stuff), gate pa zokne XXL sem tudi dobil v Leclercu ;) pa tut dvomim, da je še kdo tam pri vas takih dimenzij, kot jaz :) No če se slučajno najde še kaj z dolgimi rokavi in ustrezne velikosti, se priporočam, ker so trgovine, sploh take z bolj "normalnimi" cenami, v Ljubljani, izropane glede te velikosti...

Vsekakor pa fuuuuuul hvala! pa tut Davor me je že klical v imenu vseh vas. .. in se vam na tem mestu še enkrat ful zahvaljujem!

Kot rečeno - lahko bi bilo bistveno huje. Dokler je samo material nastradal... od tega pač knjige, cedeji, arhiv lastnih člankov, cote, 3 čelade, moto kombinezon, poln hladilnik zmrznjenega pasulja by "my fotr", 3 računalniki od kolegov, ki sem jih obljubil zrihtat (inštalacije, servis...)... pa ogromno enih spominkov, osebni foto arhiv, ...pa če še omenimo televizor, hi-fi... mah, ja... samo da smo živi in zdravi.

PS: bi pa prosil, če vso nadaljnjo komunikacijo preusmerimo na PM ali e-mail (s@aufbix.org)...

Hvala še enkrat vsem!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, glih sem hotel napisat it, da še znance poprosite za obleke ki jih več ne namravajo nosit in niso ravno "prnje" (AlanFordpress) ker bo problem Syma zaščitit pred mrazom.

Edinega, ki je Symovih gabaritov sem že poklical, ki pa je pred zimo spakiral obleke in jih podaril enemu znancu... :angry: :angry: :angry:

Lp; El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog:

v torek se dobimo malo prej, in sicer med 1830 in 19 uro, ob 1915 krene karavan z oblekami (prosta še dva sedeža, kdor se prej prijavi prej sedi - če se le da naj bodo čiste, jasno..) in ostalim, kar bomo nabrali ($$$ oz €€€) via LJ.

Lahko nas gre tudi več avtomobilov.

Če kdo izmed tistih, ki imate kaj za dat, pa tega v torek zvečer iz takšnih ali drugačnih razlogov ne morete, 95 % ljudi ki to berete veste kje dela kdo drug, ki bo v torek zvečer lahko tam.

Zakaj se gre - zbirat ne moremo v nedogled, človeka sta na "ulici" v svojih gatah, hlačah in jakni. Kdor takoj da, dvakrat da.

Če drugače ne, pripeljite nam v službo, bomo mi dalje spravili..Veste kje delam jaz, kje dela Windsurf, Dašenka, kje dela Pihljač, Uti, Lindo, Ike, itd...

Prosim če mi na PM pošljete še vaše telefonske, stari telefon mi je šel u kurac na SIM kartici pa nimam vaših številk, jao jao...

LP, El Barto

(mater je danes slaba nedelja....še na smučanju sem zril ko bačva slanine... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na že napisano nimam dodat kaj druga, kot pa da vsi vemo, kako in kaj in da se v polni zasedbi dobimo pri ML ob 18.30, da pomagamo, kolikor se bo le dalo...

(mater je danes slaba nedelja....še na smučanju sem zril ko bačva slanine... )

Komentar na to:

kdor seje veter, žanje vihar :yes: :lol1: (avtor in prisotni vejo, zakaj se gre)

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na že napisano nimam dodat kaj druga, kot pa da vsi vemo, kako in kaj in da se v polni zasedbi dobimo pri ML ob 18.30, da pomagamo, kolikor se bo le dalo...

Komentar na to:

kdor seje veter, žanje vihar  :yes:  :lol1: (avtor in prisotni vejo, zakaj se gre)

LP

Marko

danes ob 19h štartam iz šihta in se napotim direktno do ML.. naprošam, da bi zadeva s prevozom do Ljubljane počakala vsaj do kakšnih 19:30.. imam nekaj materiala za tavčarjeve..

če je možno seveda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki doki jaz sem tam ob 18.30, če pa slučajno kaj pride vmes pa bom porihtal drugače (glejte telefone)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 19h štartam iz šihta in se napotim direktno do ML.. naprošam, da bi zadeva s prevozom do Ljubljane počakala vsaj do kakšnih 19:30.. imam nekaj materiala za tavčarjeve..

če je možno seveda..

kdorkoli?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli?!

Kako in kaj bo s tem, ti ne vem povedat, ker nimam vpliva na njihov odhod, lahko pa me pokličeš na GSM (glej PM) in se nekako skoordiniramo...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!