Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kam pa gremo jutri ?

Danes sva z Marvinom v luftu splanirala dom - Lenart - G. Radgona - via Avstrija Gederovci - MS - Moravci - Madžarska: Letenye - Nadykaniža - Kapošvar - Barč - podravska magistrala - Koprivnica - VŽ - Ptuj - dom.

Jutri pa sem obljubil dostavo sira:

Brežice - via Plešivica za Karlovac - Slunj (zajtrk ?) - Točak (sirarna - druga alternativa za zajtrk :naughty: ) - nazaj čez Metliko ?????

Krenem ob 9h od doma, če bo gužva, ni blema :yea2: .

Krovec in Krovka greta 100 %, čeprav Yamahica na vodni pumpi že tretjeič slini :angry: ...

Grem gledat TV, pol se beremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je bilo danes taktično boljše iti proti vzhodu.. Jaz sem pa rezal meglo v istri

Imam pa občutek, da je zdaj že malo premalo dneva za 700km delat..

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Marvinom v luftu splanirala dom - Lenart - G. Radgona - via Avstrija Gederovci - MS - Moravci - Madžarska: Letenye - Nadykaniža - Kapošvar - Barč - podravska magistrala - Koprivnica - VŽ - Ptuj - dom.

Jutri pa sem obljubil dostavo sira:

Brežice - via Plešivica za Karlovac - Slunj (zajtrk ?) - Točak (sirarna - druga alternativa za zajtrk :naughty: ) - nazaj čez Metliko ?????

Krenem ob 9h od doma, če bo gužva, ni blema :yea2: .

Krovec in Krovka greta 100 %, čeprav Yamahica na vodni pumpi že tretjeič slini :angry: ...

Grem gledat TV, pol se beremo.

Preveč za mene in mojo ramo.

Polet brez kril je boleč :)

Pa še vreme bo na vzhodu bolj prijazno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Marvinom v luftu splanirala dom - Lenart - G. Radgona - via Avstrija Gederovci - MS - Moravci - Madžarska: Letenye - Nadykaniža - Kapošvar - Barč - podravska magistrala - Koprivnica - VŽ - Ptuj - dom.

Jutri pa sem obljubil dostavo sira:

Brežice - via Plešivica za Karlovac - Slunj (zajtrk ?) - Točak (sirarna - druga alternativa za zajtrk :naughty: ) - nazaj čez Metliko ?????

Krenem ob 9h od doma, če bo gužva, ni blema :yea2: .

Krovec in Krovka greta 100 %, čeprav Yamahica na vodni pumpi že tretjeič slini :angry: ...

Grem gledat TV, pol se beremo.

Kak te to, da nisi na nobeni sliki? :whistle:

Fura pa je bila približno takšna click

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in kdaj je zbirno mesto ?

Če gre kdo z mano po sir za Točak, ob 9h krenem. Obljuba dela dolg :boobies: . Cca 450 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Neznano kam se je zatekla druščina, ki sliši na imena: Vanga, Beco, Šokac, BremzPenzl, Mutika, Vapotek, David, LadyMarmeljad, Furioso, Fakin, Vuk76, Barracudika, ... itd.

Če jih kdo izsledi, naj jih privede nazaj na forum.

Evo i mene. Aja slovensko morn zaj.... sn se kr navlekel od delavcev :whistle: Zaj bo malo več časa... aja Vanga kaj si že sneg naročil...da lahko neham delat? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa gremo jutri ?

Jaz nisem šel jutri ampak danes ob 9:45 in sicer skoraj po tej ruti, le v Radgoni sem šel čez Avstrijo do Cankove, v Hodošu sem se obrnil na meji, ker ni bilo kažipota za Prosenjakovce, potem sem šel na Krplivnik (čez Krko in sicer nago (Nagy Kerka - Velika Krka), spet zalutal pri Domanjševcih ter šel čez Križevce, Andrejce, Sebeborce do Martjancev, tam zasukal proti Dobrovniku in šel do Lendave, Ljutomera, Ormoža, Ptuja ter domov čez Vurberk - dobre 4 ure, sem bil doma še pred kosilom.

Po Goričkem je blo fino, kasneje pa je pihalo ful.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E dragi toteki,nekaj vam bom zrihtal,eno punco iz Lj,k mi je povedla da je v MB.Se še zbirate v torek ob osmih zvečer na želsniški?ma pa hondo CBR125.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki če nebo že enkarat nekdo nekega zmrženega piknika organiziral, bom šokaca poklical da red naredi :headbang:

Pa prej ko kdo reče daj ga ti organiziraj... naj pojasnim, da pikniki pod mojo org. izpadejo ponavadi tako, da se ga ob floydih napijemo in nakadimo in si striptizete naročimo... :whistle:

Naj raje to prevzame kdo drug, ki je bol resen :)

Predlagam piknik (+panoramske lete) na flugplacu. :alien1: Eno soboto pač... :music3:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E dragi toteki,nekaj vam bom zrihtal,eno punco iz Lj,k mi je povedla da je v MB.Se še zbirate v torek ob osmih zvečer na želsniški?ma pa hondo CBR125.

Živjo Cvičko!

Še se zbiramo ob torkih (kak ma kdo cajt!). Trenutna lokacija je Picerija Ali v Počehovi. Pozdravi domače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet nobenega navala ?

Ob 20:00 pri Ali_ju ?

Mene pelje najmlajši v kino. Baje plača... ga pride ceneje kot pa da gre na avtobus. Tako da mene ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet nobenega navala ?

Ob 20:00 pri Ali_ju ?

Moj :devil: ima z mano neke druge načrte :hmm: . Do sedaj smo imeli prijeten obisk, sedaj smo nahranli 2 x 4 tace in moram na sprehod :slap: ....., ki traja najmanj uro.

Takšno je življenje na deželi -_- .

Sem danes dvignil KTM-a s servisa. Simon je naredil malo čudo. Po tresljajoči vožnji iz Grčije je današnja vožnja bila mala poezija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet nobenega navala ?

Ob 20:00 pri Ali_ju ?

Jaz pa pridem, ker sem na dnu :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pridem, ker sem na dnu :headbang::wallbash:

V luftu sem si premislo samo da te malo dvignemo aufi :evilgrin: . Ko sem prišel domu so vsi spali :OK: . Kaki blažen mir in tišina :P .

Bo treba malo v tople kraje ......O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep mopek, kaj čem drugega rečt ! Je pa moja :wub: rekla, da treh kufrov mi pa že nebo pakirala ! :kva2:

Ha, verjetno ti hotela povedati, da lahko na cesto letiš tudi samo z eno vrečko :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, verjetno ti hotela povedati, da lahko na cesto letiš tudi samo z eno vrečko :slap:

.. in samo v trenirki s starimi teniskami :sleep2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved

Petek, 19. november 2010, ob 18. uri

Napoved za Slovenijo:

Ponoči bodo plohe povsod ponehale, delno se bo zjasnilo.

Ponekod po nižinah vzhodne in osrednje Slovenije bo nastala megla ali nizka oblačnost.

Jutri bo na zahodu pretežno, drugod spremenljivo oblačno. V hribovitih zahodnih krajih bodo čez dan občasno rahle padavine.

Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 5, na Primorskem okoli 8, najvišje dnevne od 8 do 14, v alpskih dolinah okoli 6 stopinj C.

http://tvslo.si/predvajaj/posnetek-brez-naslova/ava2.last.tv.vreme_danes/

Jutri bi se, v nedeljo pa se ne bom vozil z motorjem.

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!