Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Dragi toteki,

bližajo se prazniki in po kratki debati nas je bilo kar nekaj za to, da bi vseeno malce obeležili prihajajoče leto 2011.

Nič posebej organiziranega, le datum smo čoporativno potrdili.

Vse skupaj je čisto neobvezno, spontano in po želji; se pravi

v torek, 21. 12. 2010, pri Aliju, od 20h dalje.

Običajno torkovo totek druženje pač, z malce prednovoletne zavesti, da pa le zaključujemo leto predvsem zato, da naredimo prostor novemu. Upamo, da boljšemu.

Vsak naj prinese s seboj kakšen vic (lahko več), tri šcepce hudomušne ironije, kakšen kilogram veselja, nekaj ton humorja in predvsem zavest, da lahko skrbi in težavnost današnjega časa za nekaj uric pustimo tam nekje za prvim ovinkom poti od doma.

Naj nam bo v veselje! :yea1:

聚会

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

聚会

:worship:

Mujo ! Tepih mora bit spodaj ! Jaz bom tudi prišo, če bo le cajt ! Pa valjda BO !

:worship::worship:

聚会聚 聚会聚 聚会

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mujo ! Tepih mora bit spodaj ! Jaz bom tudi prišo, če bo le cajt ! Pa valjda BO !

:worship::worship:

聚会聚 聚会聚 聚会

Kaj pa danes? Ali ja Ali ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč dragi mariborčani.

Ej, moj cvičko :yea2: ! Danes si se pa zbudil v zasneženo jutro,ha?

Torej, danes pri Tušu ob 9h odpade :hmm: ?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa smrdel :lol1:

Sem res smrdel po bencinskih hlapih. S frezo okoli bajte, k sosedom (mnogo dobri borovničevci :whistle: ), sedaj kitajsko - tajsko - vietnamska kuharija, popoldan pa bom res "smrdel" oz. smrčal :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem res smrdel po bencinskih hlapih. S frezo okoli bajte, k sosedom (mnogo dobri borovničevci :whistle: ), sedaj kitajsko - tajsko - vietnamska kuharija, popoldan pa bom res "smrdel" oz. smrčal :evilgrin: ...

Pa nisem samo smrdel in smrčal, ampak naložil še album jesenske fure okoli Velebita s Kamikazico in Godijem. Z dvema 650 ccm štomarčkoma sem šel s "ta vlkim" BMW-je. Klinc pa akumulatorji. Dobro, da sem ga imel, saj bi mi drugače fšla. Lepo smo se peljali (in varno!), uživali v odlični večerji pri Dinkotu, prišparali 3 x 500 kun kazni, ker smo se peljali kljub zapori ceste, zaprte zaradi burje. Prišli smo s severa in spljoh nismo opazili prepovedi. No, iz smeri Senja še ni bilo zapore, videli smo jo na levi strani :whistle: , drugo (prometni znak) pa sem res spregledal. Sta pa oba vrhunska motorista, jaz sem tak in tak navajen burje in peljali smo se b.p. Temperature so bile bolj dol...., ampak za ase ni blema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'bervečer toteki

Za jutri, toti-zadnji-2010-toti-torek se opravičujem, ker je šla črna mačka čez cesto ...

No, saj ni tak hudo, samo foter si je namislil furež. Ker ja pa pol fureža za mene, pa pač ne smem manjkat ....

Imejte se fajn !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'bervečer toteki

Za jutri, toti-zadnji-2010-toti-torek se opravičujem, ker je šla črna mačka čez cesto ...

No, saj ni tak hudo, samo foter si je namislil furež. Ker ja pa pol fureža za mene, pa pač ne smem manjkat ....

Imejte se fajn !

Če se dobro spomnem nekih klobas, je kar dobro, da si na furežu :worship: .

Kdo bo pa maznil jetrca :naughty: ?

Ker sem malo skregan z datumi, sem šel že prejšnji teden na novoletno čago :slap: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisem samo smrdel in smrčal, ampak naložil še album jesenske fure okoli Velebita s Kamikazico in Godijem. Z dvema 650 ccm štomarčkoma sem šel s "ta vlkim" BMW-je. Klinc pa akumulatorji. Dobro, da sem ga imel, saj bi mi drugače fšla. Lepo smo se peljali (in varno!), uživali v odlični večerji pri Dinkotu, prišparali 3 x 500 kun kazni, ker smo se peljali kljub zapori ceste, zaprte zaradi burje. Prišli smo s severa in spljoh nismo opazili prepovedi. No, iz smeri Senja še ni bilo zapore, videli smo jo na levi strani :whistle: , drugo (prometni znak) pa sem res spregledal. Sta pa oba vrhunska motorista, jaz sem tak in tak navajen burje in peljali smo se b.p. Temperature so bile bolj dol...., ampak za ase ni blema.

worship.gif .... lepo je bilo obujat spomine ob gledanju fotk in branju komentarjev trance_40_thumbup.gif... čeprav jih bom zdaj, ko si objavil dokazno gradivo, spet poslušalatwak.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif .... lepo je bilo obujat spomine ob gledanju fotk in branju komentarjev trance_40_thumbup.gif... čeprav jih bom zdaj, ko si objavil dokazno gradivo, spet poslušalatwak.gif.

Tudi če jih poslušaš, se te nič ne prime :surrender:

Kaj zaj zabušanti? Jutri bomo rekli kakšno ob koncu deževnega leta?

Jaz pridem, pa poslušajoča Kamikazica tudi. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif .... lepo je bilo obujat spomine ob gledanju fotk in branju komentarjev trance_40_thumbup.gif... čeprav jih bom zdaj, ko si objavil dokazno gradivo, spet poslušalatwak.gif.

Aha, ti k Dinkotu v Dalmacijo, moj prijatelj pa ne sme niti do Graza???

:kva2:

Popravljeno . Popravil SkySam69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobro spomnem nekih klobas, je kar dobro, da si na furežu :worship: .

Kdo bo pa maznil jetrca :naughty: ?

Ker sem malo skregan z datumi, sem šel že prejšnji teden na novoletno čago :slap: ....

Pa to veš da sam penzioneri mešajo datume???

Aja jaz sem bil dans dopoldan ziher da je sobota. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ti k Dinkotu v Dalmacijo, moj prijatelj pa ne sme niti do Graza???

:kva2:

Verjetno ne, ker se tam zapravlja :whistle: ....

Te pa se danes vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ne, ker se tam zapravlja :whistle: ....

Te pa se danes vidimo!

? Kaj to pomeni da je moja bla na furi zastonj? :wallbash:

Zaj mi je komaj potegnilo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Kaj to pomeni da je moja bla na furi zastonj? :wallbash:

Zaj mi je komaj potegnilo. :headbang:

:? .... :slap: ... meni tudi :P ..

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, moj cvičko :yea2: ! Danes si se pa zbudil v zasneženo jutro,ha?

Torej, danes pri Tušu ob 9h odpade :hmm: ?

:P

Jutr bomo šli v MAribor po sestro in bi lahko se dubu z mariborskimi motoristi torej tut s tabo na pijači,na zbirnem mestu za torek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A danes je T(otek) day :? ... hmmmm :whistle:

In to še posebni novoletni :)

:hmm: Godyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! :fight1:

:?:?:?

Če mi starši niso mogli nič drugega kupit pa so mi ekstra dolgo lajtngo nabavli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr bomo šli v MAribor po sestro in bi lahko se dubu z mariborskimi motoristi torej tut s tabo na pijači,na zbirnem mestu za torek?

Pokliči na mobi in bova kako rekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!