Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vremenska napoved

Petek, 19. november 2010, ob 18. uri

Napoved za Slovenijo:

Ponoči bodo plohe povsod ponehale, delno se bo zjasnilo.

Ponekod po nižinah vzhodne in osrednje Slovenije bo nastala megla ali nizka oblačnost.

Jutri bo na zahodu pretežno, drugod spremenljivo oblačno. V hribovitih zahodnih krajih bodo čez dan občasno rahle padavine.

Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 5, na Primorskem okoli 8, najvišje dnevne od 8 do 14, v alpskih dolinah okoli 6 stopinj C.

http://tvslo.si/predvajaj/posnetek-brez-naslova/ava2.last.tv.vreme_danes/

Jutri bi se, v nedeljo pa se ne bom vozil z motorjem.

-

Megla ti ni naklonjena. Če se pa vseeno hočeš kam peljati, lahko prideš na kavo in na UNI natočen iz enega metra! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Megla ti ni naklonjena. Če se pa vseeno hočeš kam peljati, lahko prideš na kavo in na UNI natočen iz enega metra! :rolleyes:

.. in to preberem šele zaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja servus

me pogrešate kaj :beer1:

Francozi bi rekli Yes, če bi znali nemško :whistle: ....

Ugani kdo te najbolj pogreša (:boobies: )....

Te pa :beer1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Megla ti ni naklonjena. Če se pa vseeno hočeš kam peljati, lahko prideš na kavo in na UNI natočen iz enega metra! :rolleyes:

Ves dan sem bil brez interneta; napaka na omrežju: http://www.telemach.si/

Če bi povabilo prej videl, bi 100% prišel gledat, kako nalivaš UNI en meter visoko ;-)

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nedelji fali ?

Vremenska napoved

Sobota, 20. november 2010, ob 16. uri

Napoved za Slovenijo

Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, po nižinah severovzhodne Slovenije bo nastala megla.

Jutri bo oblačno. Dež bo od jugozahoda postopno zajel vso Slovenijo. Meja sneženja bo v severozahodnih krajih na nadmorski višini okoli 1000 m, drugod pa med 1200 in 1500 m.

Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 8, najvišje dnevne od 5 do 10, ob morju okoli 13, v alpskih dolinah pa okoli 3 stopinje C.

http://tvslo.si/predvajaj/posnetek-brez-naslova/ava2.last.tv.vreme_danes/

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nedelji fali ?

Saj veš kaj je v nedeljo...obisk cerkve, maša, pivo in šinfanje sosedov v gostilni, potem pa goveja juha, restan krompir, svinjski zrezek in solata z bučnim oljem. :eek::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

po nižinah severovzhodne Slovenije bo nastala megla.

Jutri bo oblačno. Dež bo od jugozahoda postopno zajel vso Slovenijo.

...

Glej jih vremenkote.

Ko slabo napovejo se pa nočejo zmotiti.

jaz sem pa po pro-vreme.net nekaj gledal in računal, da bomo imeli še bolj ali manj suho nedeljo.

No pogled skozi okno kaže drugače :(

Saj veš kaj je v nedeljo...obisk cerkve, maša, pivo in šinfanje sosedov v gostilni, potem pa goveja juha, restan krompir, svinjski zrezek in solata z bučnim oljem. :eek::yea2:

Se sliši dobro :)

Moram pprobat danes ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš kaj je v nedeljo...obisk cerkve, maša, pivo in šinfanje sosedov v gostilni, potem pa goveja juha, restan krompir, svinjski zrezek in solata z bučnim oljem. :eek::yea2:

Svinjski zrezek? :grrr To je že nobel.

Govedina iz juhe s hrenom :grim + restan krompir na masti (normalno, da čebule in soli ne smeš pozabit :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjski zrezek? :grrr To je že nobel.

Govedina iz juhe s hrenom :grim + restan krompir na masti (normalno, da čebule in soli ne smeš pozabit :P )

Pa restan krompir malo pečen v črni posodi, da se zapečeno postrga s podna! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka revščina, bog vam pomagaj !

Jaz pa danes tako:

- goveja župca z 'udomačenimi' rezanci (ostanek od včeraj)

- goveji zrezek v smetanovi omaki z gobicami (ostanek od četrtka)

- par čevapov in ražnjičev (ostanek od petka)

- pohana kurja jetrca (friško iz zmrzovalnika ...)

- domač pomfri za froce

- pa malo kristalke

- in zvezda kosila: skup zmešan zelen in rdeč radič, pa malo repincla s krompirom in česnom na domačem bučnem olju !

Za povrh pa včerajšnji flancati !

Pa poleg vsega imam še cajt po motosvetu brskat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sladice pa noben omenju...to pa mam pa jaz :P pita z jabolki in suhim slivam ter mandeljni :whistle:

Pita z jabolki je SUPER !

Suha sliva ? hmmmm ... če ni preveč suha, bi še šlo ....

Mandeljni po slivi so pa naspljoh OK !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka revščina, bog vam pomagaj !

Jaz pa danes tako:

- goveja župca z 'udomačenimi' rezanci (ostanek od včeraj)

- goveji zrezek v smetanovi omaki z gobicami (ostanek od četrtka)

- par čevapov in ražnjičev (ostanek od petka)

- pohana kurja jetrca (friško iz zmrzovalnika ...)

- domač pomfri za froce

- pa malo kristalke

- in zvezda kosila: skup zmešan zelen in rdeč radič, pa malo repincla s krompirom in česnom na domačem bučnem olju !

Za povrh pa včerajšnji flancati !

... in teden se v nedeljo prehrambeno zaključi :worship: . V ponedeljek se začne znovaaa :doze: .

Je pa dobra ideja o desertu :boobies: .... samo ne takoj po kosilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa restan krompir malo pečen v črni posodi, da se zapečeno postrga s podna! :notworthy:

Moji so spraznili kilo pa pol šniclov, porka špinčič. Če bo šlo tak dalje, bom drugo leto bencin kradel! :surrender:

(žlauhbovobvezniopremi press)

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in teden se v nedeljo prehrambeno zaključi :worship: . V ponedeljek se začne znovaaa :doze: .

Je pa dobra ideja o desertu :boobies: .... samo ne takoj po kosilu :whistle:

Zaj sn komaj prišo malo k sebi od deserta, he he ...

Sicer pa, tak je, če maš pr hiši žlikafce.... stalno je kaj za pospravit od včeraj al predvčerajšnjim !

Skoraj vsega je spet po malem ostalo, samo 'suhega-belega' ni nič ostalo ... Po moji zaslugi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji so spraznili kilo pa pol šniclov, porka špinčič. Če bo šlo tak dalje, bom drugo leto bencin kradel! :surrender:

(žlauhbovobvezniopremi press)

Prmejduš ! Saj te bojo spravli na kant !

Za žlauh pa nikar ne skrbi, saj si ga že do sedaj vedno imel v obvezni opremi ....:naughty: (mimogrede, tudi jaz ga nisem še nikol pozabo doma ..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji so spraznili kilo pa pol šniclov, porka špinčič. Če bo šlo tak dalje, bom drugo leto bencin kradel! :surrender:

(žlauhbovobvezniopremi press)

Kilo pa pol :slap: ? Začni jih talat na šefle :OK: . Jaz moje nahranim z enim šniclom. Ga zažgem in vprašam, če bo kdo meso.....:whistle: pol pa krompir + solata taaaak pašejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno več nas je v društvu Abrahama :rolleyes: in en od njih je od danes tudi LOBO! :hooray:

Dragi prijatelj!

V imenu mojem in mojih domačih fse najlepše in najboljše :OK: , obilo :pos: in :l_01: s svojo :boobies: !

Sedaj pa ti z mojim :devil: ups, mislil sem z mojo :wub: ob kozarčku spijeva :beer2: na zdravje.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO,

vse najtaboljšejše! Pa obilo :boobies: želim obema za Abrahamom!

(Veš, AtaIBA je zapriseženo monogamen press :whistle: )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!