Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dragi toteki,

naj nam bo leto 2011 vsem naklonjeno.

NAJ BO RES DOBRO LETO ... in naj bo SREČNO!

:yea1::yea2::winkiss:

Mutikaaa, veš da bo!

Pravkar sem pa našel eno dobro, glede na to da na na našem forumu vozim samo jaz :whistle: to kripo, jo moram pripopati! :naughty:

post-15044-0-69534300-1293958428_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutikaaa, veš da bo!

Pravkar sem pa našel eno dobro, glede na to da na na našem forumu vozim samo jaz :whistle: to kripo, jo moram pripopati! :naughty:

dobra, dobiš en +

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreče, zdravja, veselja, zadovoljstva, sexa in mnogo kilometrov v dobri družbi!!!!! :beer2:

Celo leto :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zaspanci!

Dobro da je hladno, sicer bi že od vseh začelo malo smrdeti od lenobe. :closedeyes:

Za kratek čas pa fotka z neverjetno podobnostjo, ki jo je seveda našel taisti kolega, ki me je slikal v Estoniji. :whistle:

post-15044-0-19957900-1294334695_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zaspanci!

Dobro da je hladno, sicer bi že od vseh začelo malo smrdeti od lenobe. :closedeyes:

Za kratek čas pa fotka z neverjetno podobnostjo, ki jo je seveda našel taisti kolega, ki me je slikal v Estoniji. :whistle:

Si vido kak se s harmoniko daleč pride? Šofer Miško pa je ata od Šumahera. Po vojni je šel v Nemčijo v Kerpen in :pos: fse zrihto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki sezona se je začela :grupni: .

Gremo kaj trenirat do 20.1 imamo čas, sicer ni take idile kot je bila lani ampak bo za prvo silo ;)

Pa do 20.1 imamo čas pol pa spet nazaj na smučke.

post-15287-0-33627300-1294401248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo jutri popoldan kakšen manjši krog. Mene moja motorka malo "truca" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo jutri popoldan kakšen manjši krog. Mene moja motorka malo "truca" :rolleyes:

To se pa dobro sliši.

Kako bo vreme (daj reči da bo dež :) )

Kaj je pa z danes narobe ?

Pokliči, ko boš vedel kam greš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste te nezmrzljivi "toteki", ne, kaj uleteli na Slončke, čuj? :naughty: (tak te obvladam gorsko štajerščino, ne?)

Vas fprašam, ne?

PA DA NE POZABIM, DUŠ!!

SREČNEGA PA ZDRAVEGA PA NAJ VSE GUME DOBRO DRŽIJO!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa dobro sliši.

Kako bo vreme (daj reči da bo dež :) )

Kaj je pa z danes narobe ?

Pokliči, ko boš vedel kam greš ...

Ti imaš potovalno "motorko", jaz pa takšno, da bi šel malo na Pohorje pa še kam, toliko da skurim tank, ki je cca 7 l. :rolleyes:

Šel bi po kosilu. Danes pa ne gre, ker ima Kamikazica zopet neke izpade s procenti, ki jih ne razumeva enako. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš potovalno "motorko", jaz pa takšno, da bi šel malo na Pohorje pa še kam, toliko da skurim tank, ki je cca 7 l. :rolleyes:

Šel bi po kosilu. Danes pa ne gre, ker ima Kamikazica zopet neke izpade s procenti, ki jih ne razumeva enako. :headbang:

Marvin, mislim da mam še enih 10l v keslu, tak da bi lahko šel s teboj če si za akcijo.

Lubica ima obute karuje, tak da lahko tud kaj na teren al pa sneg al pa blato oz vse kar otroci nujno potrebujemo na poti, saj veš bolj si vsran bolj si vsran :naughty:

Danes pa grem zmaja pa kajta vozit, ker me je strah, da bi me veter prevrgel ko mam poštarsko šipo trenutno na mopedu :010

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš potovalno "motorko", jaz pa takšno, da bi šel malo na Pohorje pa še kam, toliko da skurim tank, ki je cca 7 l. :rolleyes:

Šel bi po kosilu. Danes pa ne gre, ker ima Kamikazica zopet neke izpade s procenti, ki jih ne razumeva enako. :headbang:

Samo javi kam, bom štroma vzel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš potovalno "motorko", jaz pa takšno, da bi šel malo na Pohorje pa še kam, toliko da skurim tank, ki je cca 7 l. :rolleyes:

Šel bi po kosilu. Danes pa ne gre, ker ima Kamikazica zopet neke izpade s procenti, ki jih ne razumeva enako. :headbang:

Zbirno mesto: ob 14:00 v Lenarti pri Marovnovih.

Nas bo Marvin vodil po okoliških cestah na otvoritveno furo za 2011 :)

Mogoče kaj takega ?

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto: ob 14:00 v Lenarti pri Marovnovih.

Nas bo Marvin vodil po okoliških cestah na otvoritveno furo za 2011 :)

Uživajte :worship: . Jaz sem dobil spisek obveznosti :cry: in malo je falilo :bum: .......:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto: ob 14:00 v Lenarti pri Marovnovih.

Nas bo Marvin vodil po okoliških cestah na otvoritveno furo za 2011 :)

Mogoče kaj takega ?

Odpeljan je bil predlagan krogec. (Brez Garmina, vendar z vso potrebno statistiko powered by Gody) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sem bil odločen, da grem tudi jaz na kratko vožnjo, ko pa sem šel s kolesom na trening v Brestrnico, sem videl, kako umazana in mokra je cesta. Kasneje se je sicer posušila, pa sem vseeno raje nabral nekaj pozitivnih točk v partnerskem odnosu in šel na sprehod na Urban. Se tolažim, da bo še dovolj lepih dni in lepših cest. Res je, da je bilo vreme krasno, dovolj toplo in sončno, pa vseeno ne obžalujem preveč, da sem se odpovedal vožnji.

Verjamem pa, da ste se imeli krasno.

Upam, da bo še kaj takega vremena v bližnji prihodnosti.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se vam nisem pridružil, ampak sem šel v drugo smer.

Na roglo se ne splača peljat ker je od table 5km do rogle cela cesta poledenela.

Paa še prikaz da je bolje v žlako kot pa po boku :)

post-15287-0-84095600-1294665710_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se vam nisem pridružil, ampak sem šel v drugo smer.

Na roglo se ne splača peljat ker je od table 5km do rogle cela cesta poledenela.

Paa še prikaz da je bolje v žlako kot pa po boku :)

Pa to si včeraj slikan!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!