Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ali danes ja Ali danes ne ?

Mene je tisti Francoz malce zaklal, Celzij ali kako se piše, pa rahlo poležavam v pojstli in ga hočem malo dol zbiti, da bom lahko v soboto šel v Verono. Sicer pa, je bolje iti v soboto ali nedeljo? V nedeljo bi znalo biti manj gužve, bolj naveličani razstavljalci in prodajalci, morda kak popust več, čeprav nimam namena karkoli kupiti. V glavnem lahko grem oba dneva.

Lepo se imejte pa še zame spijte kak čaj pri ALIju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuc, kuc, :wallbash: anybody home?

Nekam samotno je postalo v tej temi.

Mutika ima spet festival pred durmi in nima časa, v Lenartu so vsi v klejti, v Houčah se tučejo po prstih pa nemrejo tipkat, IBA je furt na furt na strehah pa nima cajta, ostali pa samo lenuharimo.

Zunaj pa tak lepo vreme in vikend na obzorju. Bo treba na eno furo. V Verono, da se malce slinimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tako:

Danči, Gody in jaz gremo jutri v Verono na smenj. Ker Baracuda nekak nima prave volje, je v avtu (Citroen C5, 2.0 HDI, letnik 2003, 162.000 km, srebrne barve, dobro ohranjen - zmerno čist) prostora še za eno truplo. Če ima kdo podobne želje, lahko pokliče do 19.30 - pol sem v teatru in jem Bajadero.

Krenemo ob 4.00 iz ulice Josipa Priola.

Arrivederci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tako:

Danči, Gody in jaz gremo jutri v Verono na smenj. Ker Baracuda nekak nima prave volje, je v avtu (Citroen C5, 2.0 HDI, letnik 2003, 162.000 km, srebrne barve, dobro ohranjen - zmerno čist) prostora še za eno truplo. Če ima kdo podobne želje, lahko pokliče do 19.30 - pol sem v teatru in jem Bajadero.

Krenemo ob 4.00 iz ulice Josipa Priola.

Arrivederci

Bajadero imam rada. Tisto baletno tridejanko pa malo manj ... kaj to tvoje dejanje spada k 'nabiranju' pozitivnih točk za prispevek k partnerskim odnosom?

No, v Veroni pa se slinite še malo zame.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tako:

Danči, Gody in jaz gremo jutri v Verono na smenj. Ker Baracuda nekak nima prave volje, je v avtu (Citroen C5, 2.0 HDI, letnik 2003, 162.000 km, srebrne barve, dobro ohranjen - zmerno čist) prostora še za eno truplo. Če ima kdo podobne želje, lahko pokliče do 19.30 - pol sem v teatru in jem Bajadero.

Krenemo ob 4.00 iz ulice Josipa Priola.

Arrivederci

:OK: znaš polepšat večer. Vidim, da te je oni francoz spusto :hooray: . Uživajte maximalno, prtljažnik pa le napolnite, ker letos bo bogata sezona :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tako:

Danči, Gody in jaz gremo jutri v Verono na smenj. Ker Baracuda nekak nima prave volje, je v avtu (Citroen C5, 2.0 HDI, letnik 2003, 162.000 km, srebrne barve, dobro ohranjen - zmerno čist) prostora še za eno truplo. Če ima kdo podobne želje, lahko pokliče do 19.30 - pol sem v teatru in jem Bajadero.

Krenemo ob 4.00 iz ulice Josipa Priola.

Arrivederci

Ob kolkih je odhod???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nazaj iz Verone... Malce razočaran, ker razen tu pa tam kakšnega para jošk (in ostalih pritiklin) ni bilo kaj gledat... :whistle:

Smo pa našli leder kombinezon za čoperista po duši Darko3q:

post-2208-0-01551800-1295727284_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nazaj iz Verone... Malce razočaran, ker razen tu pa tam kakšnega para jošk (in ostalih pritiklin) ni bilo kaj gledat... :whistle:

Smo pa našli leder kombinezon za čoperista po duši Darko3q:

post-2208-0-01551800-1295727284_thumb.jpg

D.

Kak niste videli nič pametnega, kaj pa to? (No ,tazadnja je z nekega drugega okolja, je pa KTM-ova reklama)

post-15044-0-41931600-1295766126_thumb.gif

post-15044-0-24923400-1295766134_thumb.gif

post-15044-0-56639400-1295766141_thumb.gif

post-15044-0-58016900-1295766151_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak niste videli nič pametnega, kaj pa to? (No ,tazadnja je z nekega drugega okolja, je pa KTM-ova reklama)

Rekel je pametnega: Tiste izbokline spredaj levo in desno niso možgani. Čeprav so za uspeh mnogokrat bolj pomembni.

Za Baracudo: Odhod je ob 4.26 z začetne postaje, ob 4.33 iz Ulice Josipa Priola in ob 4.45 iz Hoč. Do spremembe je prišlo zaradi spremembe načrtovane buditve šoferja, ki je uro nastavil na 4.30 namesto na 3.30. Ko je ob 4.17 pogledal na uro in ugotovil neskladje med načrtovanim itinerarjem in dejanskim stanjem je na brzino odšel od doma in zamudil komaj pol ure. Kasneje se bo izkazalo, da je bila ta zamuda popolnoma nepomembna, saj smo kljub nenačrtovanim (vsaj za šoferja) postankom prispeli v Verono pred deveto uro, ko se sejem odpre. (Škoda, da sejma ni več v Padovi - cca 100km bliže).

Za ostale: Malce premalo firm (Aprilia, BMW, Suzuki,), manjkali nekateri motorji, ki so me zanimali (Midnajt star, VN 900 v novi barvi, Trijumf Amerika, dosti očem pogojno všečnega nevoznega sranja (tudi en, ki je definitivno imel dušo in en Moto Guzzi, ki je imel gretje nog serijsko) pa dosti opreme znanih in manj znanih znamk, gume v kompletih po dokaj nizkih cenah pa nekaj dogajanja na poligonih, skratka vredno obiska, sploh če je prvič. Več drugič

Aja pa nazaj grede v Neapelj na špikane čevape, ki so skoraj tako dobri kot tisti na letališču v Punitzu.

post-12860-0-07972100-1295769969_thumb.jpg

post-12860-0-01453000-1295770164_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzukijev štant je bil dokaj zanimiv...

Ja, je bil, sploh, ker je bilo kar nekaj Kawasakijev tam :naughty: . Ni bil original Suzukijev ampak od enih prodajalcev, ki so imeli Suzukije, Kawasakije in dvakrat pametne punce :boobies: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahaha

pošteno sem se nasmejal ko sem prebla da je voznik zaspal :whistle:

spomini....

naj barakudek pove raje kak se nakopuje pohištvo v avstriji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak niste videli nič pametnega, kaj pa to? (No ,tazadnja je z nekega drugega okolja, je pa KTM-ova reklama)

Da neboš prišo na kavo zaradi slike onega na KTM-u? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahaha

pošteno sem se nasmejal ko sem prebla da je voznik zaspal :whistle:

spomini....

naj barakudek pove raje kak se nakopuje pohištvo v avstriji :naughty:

Oni na KTM-u ni jodlar! :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni na KTM-u ni jodlar! :slap:

Ma pa "dobre" kopalke :fredy: ...

Zakaj pa nisi prišo na :beer1: ali :kava: ? Fse je blo berajt :beer2: ..

Si opazo, da ta teden nikam ne mine?

Grem k Bokiju na :kava: , mogoče se bo Baracudek tudi pridružo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa "dobre" kopalke :fredy: ...

Zakaj pa nisi prišo na :beer1: ali :kava: ? Fse je blo berajt :beer2: ..

Si opazo, da ta teden nikam ne mine?

Grem k Bokiju na :kava: , mogoče se bo Baracudek tudi pridružo.

Danes sem imel dan poln dogodivščin, ki se je začel s tem, da sem dobil zahtevo Kamikazice, da ji vrnem nož !? :surrender:

Vse oatalo danes je bila posledica te neverjetne zahteve. Razložim jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa "dobre" kopalke :fredy: ...

Zakaj pa nisi prišo na :beer1: ali :kava: ? Fse je blo berajt :beer2: ..

Si opazo, da ta teden nikam ne mine?

Grem k Bokiju na :kava: , mogoče se bo Baracudek tudi pridružo.

barracudek pride jutri ob 7:23 na kavo v bokija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barracudek pride jutri ob 7:23 na kavo v bokija ;)

Danes je toti torek in pravkar sem prišel domov iz Šentjurja. Šel sem se zmenit za kurbarijo čez kak teden in spet bo čez dobra dva meseca gužva kak lani :whistle: :

post-17531-0-09633800-1295978922_thumb.jpg

post-17531-0-76424700-1295979031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je toti torek in pravkar sem prišel domov iz Šentjurja. Šel sem se zmenit za kurbarijo čez kak teden in spet bo čez dobra dva meseca gužva kak lani :whistle: :

Si šel sam v kurbarijo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si šel sam v kurbarijo? :whistle:

:grrr z Delto, da je dobila malo luštof za petkov drill :l_01: .... pol pa bo kar bo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA, zdaj si me spomnil, da imam še eno fotkico v arhivu... :photo:

Delta in Snežka sta me lepo cartali letos poleti. :D

Saj sem slutil kaj takega. Ti stara sablja (AtaIBA) imaš vse naštudirano! :boobies: (Delta in Snežka ha!?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je toti torek in pravkar sem prišel domov iz Šentjurja. Šel sem se zmenit za kurbarijo čez kak teden in spet bo čez dobra dva meseca gužva kak lani :whistle: :

Jaz ne bi javno kazal slike takih lepih pesof, dok imamo takšno oblast...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!