Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jao šta mi radiš, dušu mi vadiš. Kak te naj prodajam motor, vsak dan bom moral na avtonetu spreminjati kilometrino.

Vidiš, na tak način prodaje na avtonetu, pa takšnih ni malo, znižujete cene mopedov na trgu :closedeyes: , ker je poplava ponudnikov.

Jabemti, k Dinkotu pa bi tudi jaz, samo imam spet delovno akcijo v zatiranju plesni in barvanju. :slap:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Za ponedeljek in torek sem nekaj slišal, da obmorska pot in ligniji kličejo :)

:eek:

A misliš ponedeljek dol in torek nazaj :whistle: ?

Za vandejtrip :cry: je malo kold :hmm:

(učimfrancuski press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od tu brnel po Ruški cesti (ob Dravi v MB) danes ob 15:00 in ob 16:15 ?

po Ruški ne po Valvazorjevi pa sem ropotal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

A misliš ponedeljek dol in torek nazaj :whistle: ?

Za vandejtrip :cry: je malo kold :hmm:

(učimfrancuski press)

Ja seveda. Mamo kolektivca pa si lahko privoščim.

Po današnji izkušnji ne krenemo pred 10_to iz MBja ...

Pa čez Ilirsko in Reko gremo, ker bi Gorski Kotar znal biti še fest moker in spolzek ...

Nazaj pa tudi ob morju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda. Mamo kolektivca pa si lahko privoščim.

Po današnji izkušnji ne krenemo pred 10_to iz MBja ...

Pa čez Ilirsko in Reko gremo, ker bi Gorski Kotar znal biti še fest moker in spolzek ...

Nazaj pa tudi ob morju ...

Jaz bi tudi, pa ne dobim kolektivnega :angry:. V torek sem splaniran k moji dragi, če se ji zmuznem še ta dan, bo ogen v peči in dim se bo valil iz dimnika...

Če bo komu za it v TOREK na kako vožnjo okoli, naj napiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi, pa ne dobim kolektivnega :angry:. V torek sem splaniran k moji dragi, če se ji zmuznem še ta dan, bo ogen v peči in dim se bo valil iz dimnika...

Če bo komu za it v TOREK na kako vožnjo okoli, naj napiše...

Lahko prideš naproti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jabemti, k Dinkotu pa bi tudi jaz, samo imam spet delovno akcijo v zatiranju plesni in barvanju. :slap:

Aja, te pa nam spet ženo posodi :evilgrin:

Te ne bo motila pri delu; saj veš, da se obnese :rolleyes::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda. Mamo kolektivca pa si lahko privoščim.

Po današnji izkušnji ne krenemo pred 10_to iz MBja ...

Pa čez Ilirsko in Reko gremo, ker bi Gorski Kotar znal biti še fest moker in spolzek ...

Nazaj pa tudi ob morju ...

:hmm: + :hmm: + :wub::BUA: = :eek:

Videčemo O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre danes kdo iz MB konca na moped?

Jaz bi šel tam po 13,30 ... javi če ti je na gsm ga imaš v mojih podatkih

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na trgu revolucije ob 13:50 prihrumel mimo na suzi, če se ne motim (razen, če sem še farbenblind) MB-LEON. ,

nato pa tale lepi stroj :notworthy: na sliki na Slomškovem trgu, isti viden še nato na mostu v smeri proti Glavnem trgu približno ob 17:30.

Popravljeno . Popravil Gabry18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 11ih štartam od doma destinacija je rendom, tam cca do enih 17ih. Smer pa najverjetneje SV...

Kaki kandidati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ob 12 na kratko furco do Prevalj na Katro skupaj z Ingo :D (Igna me bo spet grdo gledala).

Včeraj sem bil v Lojzu in je bilo prav toplo. Skoda, da se bo v sredo ohladilo - v četrtek imam sestanek v LJ in bi bilo prav prijetno združiti koristno z neumnim.

Če se ne motim, je danes kulturni toti torek. Mutika, Kamikazica, bo kaj udeležbe? Tudi drugi vabljeni, če boste pravi čas čas doma.

LKP (lep kulturni pozdrav) Darko

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj? Spet nobene milosti za ubogega starca?

Prav nekulturno ste umolknili. Ali pa prebirate Prešernove pesmi in nimate časa za neumnosti.

Bil v Prevaljah, Katra še vedno odlična, fura tudi, le od Dravograda do Raven ne kurijo. Prav nekultrurno me je zazeblo. Šli smo čez Jurij do Ivnika, želeli na Golico pa je bila cesta navzgor zelo mokra in smo raje obrnili čez Radelj. Nazaj pa čez Holmec, Pliberk in Labot.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj? Spet nobene milosti za ubogega starca?

Prav nekulturno ste umolknili. Ali pa prebirate Prešernove pesmi in nimate časa za neumnosti.

Bil v Prevaljah, Katra še vedno odlična, fura tudi, le od Dravograda do Raven ne kurijo. Prav nekultrurno me je zazeblo. Šli smo čez Jurij do Ivnika, želeli na Golico pa je bila cesta navzgor zelo mokra in smo raje obrnili čez Radelj. Nazaj pa čez Holmec, Pliberk in Labot.

pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj? Spet nobene milosti za ubogega starca?

Prav nekulturno ste umolknili. Ali pa prebirate Prešernove pesmi in nimate časa za neumnosti.

Bil v Prevaljah, Katra še vedno odlična, fura tudi, le od Dravograda do Raven ne kurijo. Prav nekultrurno me je zazeblo. Šli smo čez Jurij do Ivnika, želeli na Golico pa je bila cesta navzgor zelo mokra in smo raje obrnili čez Radelj. Nazaj pa čez Holmec, Pliberk in Labot.

Vejš da prijemo, da si informacije in rute izmenjamo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem malo delal:

http://www.motosvet.com/album/slideshow.php?cid=106308#img

He-he! Grem gret stare kosti v bano. Pa travarička bo padla zraven čaja :eek: .

To si se do Gamsa odpelo? :surrender:

Mater te je moglo zanohtat. :slap:

(ZaKTM-azelosmelaprvatura, nikoliseneve press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si se do Gamsa odpelo? :surrender:

Mater te je moglo zanohtat. :slap:

(ZaKTM-azelosmelaprvatura, nikoliseneve press)

Letos bo KTM-ček moral bit priden :whistle: , zato ga moram božat....

He-he! Ko si me klical na tlf, sem bil v največji gužvi v Garmišu ob podelitvi srebrne medalje Tini Mazej. Še danes sem hripav :doze: . Firma Creaton je organizirala dvodnevno srečanje in ogled tekme, za ostalo je poskrbela Tinika...:notworthy: In kaj je naredil zastopnik Creatona za Hrvaško? Dan prej je šel samoinciativno kupit slovenske zastave, ker je videl da jih nimamo zraven. Kupil je vseh pet na zalogi in za naslednji dan jih je naročil in plačal 20 :worship: . Razdelil nam jih je in za Tino smo navijali Hrvati, Srbi in Slovenci. Z nami so bili tudi Švicarji, Italijani in Avstrijci, ki so bli bolj tiho ob našem navijanju... Pol pa smo ga skupaj čagali pozno v noč .....2 x.

post-17531-0-18539000-1297598893_thumb.jpg

post-17531-0-02938600-1297599577_thumb.jpg

post-17531-0-22150200-1297599647_thumb.jpg

post-17531-0-88154800-1297599857_thumb.jpg

post-17531-0-08446600-1297599894_thumb.jpg

post-17531-0-83232800-1297600293_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo KTM-ček moral bit priden :whistle: , zato ga moram božat....

He-he! Ko si me klical na tlf, sem bil v največji gužvi v Garmišu ob podelitvi srebrne medalje Tini Mazej. Še danes sem hripav :doze: . Firma Creaton je organizirala dvodnevno srečanje in ogled tekme, za ostalo je poskrbela Tinika...:notworthy: In kaj je naredil zastopnik Creatona za Hrvaško? Dan prej je šel samoinciativno kupit slovenske zastave, ker je videl da jih nimamo zraven. Kupil je vseh pet na zalogi in za naslednji dan jih je naročil in plačal 20 :worship: . Razdelil nam jih je in za Tino smo navijali Hrvati, Srbi in Slovenci. Z nami so bili tudi Švicarji, Italijani in Avstrijci, ki so bli bolj tiho ob našem navijanju... Pol pa smo ga skupaj čagali pozno v noč .....2 x.

Fajn, kaj ste odnesli kakšen krigl, je ravno prave velikosti za naju z Vapotom! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, kaj ste odnesli kakšen krigl, je ravno prave velikosti za naju z Vapotom! :notworthy:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ..... joj pozabo.....:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

meni bi tudi pasal za travaričko :whistle: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!