Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

To je tudi ena od opic. Cca 15-17 ur vožnje gor, morda le do trajekta, ker je trgovina zelo blizu na oni strani, pa preplavam kanal in z vlakom do trgovine, pol dneva za urejanje formalnosti in prevoz s trajektom nazaj, pa spet 15 ur domov.

Ampak: kje je izlet? Škoda časa in stroškov za prevoz (cca 300 € za bencin in vinjeto), če lahko grem na izlet, kjer stroški ne štejejo. Samo užitek, sploh vožnja na zadnjem sedežu FJR :notworthy: .

hahahahahahahaha

upam da se oglasita pri meni, rabi bi slikal kako to zgleda :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prmejduš, nekaj pa ne zastopim:

Darko3g, koliko časa in energije si že vložil v ta uvoz motorja, zato da bi prihranil recimo enga jurčka ?

Če bi ta čas in to energijo usmeril v to, da razliko tega jurčka z delom zaslužiš v SLO, bi morda še kdo v SLO imel kaj od tega !

Mišljeno zelo dobronamerno !

Približno toliko kot povprečen motorist vloži časa in energije za planiranje letne fure (iskanje rute, znamenitosti, prenočišč, trajektov, carinskih formalnosti, informacij o razmerah v državah, ...

Iskanje in nakup motorja je nekaterim prav tako v veselje, sploh če pričakuješ prihranek. Če imaš preveč denarja oz. če ga lahko enostavneje zaslužiš, pač greš v prvo trgovino, ga naročiš in ga imaš. Če si pravi as v pravi službi, naročiš tajnici, naj ti nabavi takega, kot si ga videl v prospektu. Sicer pa se pač znajdeš po svoje. Razen prihranka pričakujem še postolovščino - kar je tudi eden od smislov motoriranja.

Pa tudi preveč resno me ne rabiš jemat - tu v Totek sekciji smo tak fsi malo pokjeni. V ostalih temah pa pišem stvari o uvozu, ki se mi zdijo zanimive za druge, ki bodo tudi kupovali zunaj.

Pa en lep "nick" ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno toliko kot povprečen motorist vloži časa in energije za planiranje letne fure (iskanje rute, znamenitosti, prenočišč, trajektov, carinskih formalnosti, informacij o razmerah v državah, ...

Iskanje in nakup motorja je nekaterim prav tako v veselje, sploh če pričakuješ prihranek. Če imaš preveč denarja oz. če ga lahko enostavneje zaslužiš, pač greš v prvo trgovino, ga naročiš in ga imaš. Če si pravi as v pravi službi, naročiš tajnici, naj ti nabavi takega, kot si ga videl v prospektu. Sicer pa se pač znajdeš po svoje. Razen prihranka pričakujem še postolovščino - kar je tudi eden od smislov motoriranja.

Pa tudi preveč resno me ne rabiš jemat - tu v Totek sekciji smo tak fsi malo pokjeni. V ostalih temah pa pišem stvari o uvozu, ki se mi zdijo zanimive za druge, ki bodo tudi kupovali zunaj.

Pa en lep "nick" ti želim.

Pošteno povedano, aja mislim napisano. :OK:

Zraven ne pozabi vzet :photo:, srečno pot in ugoden nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno toliko kot povprečen motorist vloži časa in energije za planiranje letne fure (iskanje rute, znamenitosti, prenočišč, trajektov, carinskih formalnosti, informacij o razmerah v državah, ...

Iskanje in nakup motorja je nekaterim prav tako v veselje, sploh če pričakuješ prihranek. Če imaš preveč denarja oz. če ga lahko enostavneje zaslužiš, pač greš v prvo trgovino, ga naročiš in ga imaš. Če si pravi as v pravi službi, naročiš tajnici, naj ti nabavi takega, kot si ga videl v prospektu. Sicer pa se pač znajdeš po svoje. Razen prihranka pričakujem še postolovščino - kar je tudi eden od smislov motoriranja.

Pa tudi preveč resno me ne rabiš jemat - tu v Totek sekciji smo tak fsi malo pokjeni. V ostalih temah pa pišem stvari o uvozu, ki se mi zdijo zanimive za druge, ki bodo tudi kupovali zunaj.

Pa en lep "nick" ti želim.

Kaj če bi še malo počakala oziroma 26. marca bo v Londonu 157. obračun znanih veslaških ekip pa si še to pogledata istočasno :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ... zaj pa nam prišo ... tuti vreji, pa naslednji mesec ... :P

Glej, da boš trofo, kom jaz tam. :naughty: :naughty:

+ si dobila za duhovit, kratek in jedrnat odgovor :P . Da pa mi je že dolg čas po tebi, je druga resnica. Če te nebo jutri, pridemo vsi marodirat domu O:-) .

Hehe ... hvala! :winkiss:

Sem pa jaz včeraj pogrešala vaju!

Sn prišla - kljub virozi. Pa je blo fajn - smo se nasmejali.

Duo dizaster, pa Barakudek, pa Fiš, pa jaz. Bilo je - konstruktivno, hehe.

Ampak: kje je izlet? Škoda časa in stroškov za prevoz (cca 300 € za bencin in vinjeto), če lahko grem na izlet, kjer stroški ne štejejo. Samo užitek, sploh vožnja na zadnjem sedežu FJR :notworthy: .

:eek:

Se strinjam s Hiltonom - to bi štel videt!!! :rolleyes::D

Me res zanima, kaj boš vedel povedat PO vožnji ...

... drugače pa sem enakega mnenja kot večina - gre predvsem za dogodivščino, izlet in nekaj novega. Sploh vožnja nazaj z novim, toliko želenim motorjem.

To bo najbrž TO. Go for it!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se bo z Godijem peljal v GB? :surrender:

Pa to na zadnjem sedežu? Meni se zmeša! :kva1:

Poslikajta se!

Darko, ne smeš ga stiskati med stegni, ne smeš bunkat po čelati, ne smeš se z rokami naslanjati na kesl .... Pre mali zic na FJR-ju :wacko:

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se bo z Godijem peljal v GB? :surrender:

Pa to na zadnjem sedežu? Meni se zmeša! :kva1:

Poslikajta se!

Darko, ne smeš ga stiskati med stegni, ne smeš bunkat po čelati, ne smeš se z rokami naslanjati na kesl .... Pre mali zic na FJR-ju :wacko:

Čuj ti, maš jutri že poln avto za v LJ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti, maš jutri že poln avto za v LJ ?

Serbus, ja, na žalost. 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, ja, na žalost. 6.

Mogoče se celo srečamo tam.

Jupi, kak bo fajn!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice če mamo 19,5 C.....

ja tam neki v bregah sem :rolleyes:

hmnja, no......... saj ne da bi te strasil.......... ampak dopoldne 20°C in najlepsejsi soncek, popoldne pa snezni metez in 10 cm snega do vecera.

aja, bilo par let nazaj, maja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja, no......... saj ne da bi te strasil.......... ampak dopoldne 20°C in najlepsejsi soncek, popoldne pa snezni metez in 10 cm snega do vecera.

aja, bilo par let nazaj, maja. :whistle:

Ice :whistle:

saj... zato pa ga od novembra pa do danes ni blo vse skupaj 50 cm :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti, maš jutri že poln avto za v LJ ?

Serbus, ja, na žalost. 6.

Mogoče se celo srečamo tam.

Jupi, kak bo fajn!

:yea1:

Juuuj, kak je blo faaaaajn!:yea2:

Jasno, da je to predvsem show, da spikerji ves čas gnjavijo publiko naj se dere, vpije, cepeta, ploska, vstaja, valove dela ... (par blondink se je skoraj vtopilo :P O:-) ), ampak ... carji so, ni kaj.

:worship:

Marvin, imaš ti kake slikice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juuuj, kak je blo faaaaajn!:yea2:

Jasno, da je to predvsem show, da spikerji ves čas gnjavijo publiko naj se dere, vpije, cepeta, ploska, vstaja, valove dela ... (par blondink se je skoraj vtopilo :P O:-) ), ampak ... carji so, ni kaj.

:worship:

Marvin, imaš ti kake slikice?

Nima nebeden moje telefonske :cry:

Drugič, ko prijem k Aliju, fas tuti naum obvestu, da sem tam in se bom fsedo za drugo mizo, tko .. skregan :glare:

:fight1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima nebeden moje telefonske :cry:

Drugič, ko prijem k Aliju, fas tuti naum obvestu, da sem tam in se bom fsedo za drugo mizo, tko .. skregan :glare:

:fight1:

:friend1::friend1::beer2::drunk:... saj veš ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo kaj na Marof? :ninja:

Ja. V aprilu.

:naughty:

Iiiiiiiiii, kolko Suzukijof na kupu! :worship:

Najs, Barakudek, najs!

:OK:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima nebeden moje telefonske :cry:

Drugič, ko prijem k Aliju, fas tuti naum obvestu, da sem tam in se bom fsedo za drugo mizo, tko .. skregan :glare:

:fight1:

Kaj pa nisi gukno, golube.

No, ja, preden boš ti prišel do Alija, se bo jeza že razkadila.

:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja, no......... saj ne da bi te strasil.......... ampak dopoldne 20°C in najlepsejsi soncek, popoldne pa snezni metez in 10 cm snega do vecera.

aja, bilo par let nazaj, maja. :whistle:

ICE da ti povem da ta trenutek dežuje pa malo sneži :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ponoči bi naj snežilo - tako vsaj AccuWeather :cry:

ICE da ti povem da ta trenutek dežuje pa malo sneži :headbang:

Včasih me prav jezi, da imam vedno praf :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juuuj, kak je blo faaaaajn!:yea2:

Jasno, da je to predvsem show, da spikerji ves čas gnjavijo publiko naj se dere, vpije, cepeta, ploska, vstaja, valove dela ... (par blondink se je skoraj vtopilo :P O:-) ), ampak ... carji so, ni kaj.

:worship:

Marvin, imaš ti kake slikice?

Odkar imamo vse na interneteji, ne nosim zraven fotoaparata/kamere, ker profiji naredijo bolje. Torej niam nič fotk.

Na licu mesta samo uživam, pol si pa snamem fotke :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih me prav jezi, da imam vedno praf :lol:

Torej si obveščen optimist. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE da ti povem da ta trenutek dežuje pa malo sneži :headbang:

Se naganjate kaj? Gremo na mopede pa nekam zvončke nabirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!