Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Jaz moram SV-ja prvo nazaj zložit, pol bi pa šel kako golico pelat. Da vidim razliko pred in po tjuningu...

Kaj že 'zlagaš'? :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj že 'zlagaš'? :)

D.

Zbirno mesto pri meni po 8mi uri, tisti ki pride mimo dobi travarico, kavico ali pa koko (zero al pa navadno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja tura pa je potekala tukaj

Obilo ovinkov, nekaj makadama, nekaj še neprevoženih cest ...

V glavnem fino in tekoče :)

Še policaj na kontroli v Poljčanah zelo prijazen in prijeten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja tura pa je potekala tukaj

Obilo ovinkov, nekaj makadama, nekaj še neprevoženih cest ...

V glavnem fino in tekoče :)

Še policaj na kontroli v Poljčanah zelo prijazen in prijeten ...

:yea2:

Motorist pač; pa ne po službeni dolžnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejšnji vikend vozil od Šentjerneja prek Škocjana proti Sevnici (čez Bučko, Dolenje Radulje iz Zavratec), je tudi dokaj lepa cesta - vsaj za drekpumpo. Sicer pa sem ta vikend preživel ob vodi in na vodi - sonce me je prežgalo, veter me je prepihal - skratka, sem užival na Jarunu. Jutri pa plačat DMV in po papirje. Žal ni šlo v petek, ker ne bi prenočeval v Zagrebu ampak bi se trikrat peljal tja in nazaj. Bo pa v torek sneg do 600 m, da se bom lahko sekiral pri Aliju ali Bokiju ali na flukplaci, ker bom imel cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejšnji vikend vozil od Šentjerneja prek Škocjana proti Sevnici (čez Bučko, Dolenje Radulje iz Zavratec), je tudi dokaj lepa cesta - vsaj za drekpumpo. Sicer pa sem ta vikend preživel ob vodi in na vodi - sonce me je prežgalo, veter me je prepihal - skratka, sem užival na Jarunu. Jutri pa plačat DMV in po papirje. Žal ni šlo v petek, ker ne bi prenočeval v Zagrebu ampak bi se trikrat peljal tja in nazaj. Bo pa v torek sneg do 600 m, da se bom lahko sekiral pri Aliju ali Bokiju ali na flukplaci, ker bom imel cajt.

Je bil načrt za opisano pot tudi pri naju, ampak sem sfalil v Škocjanu odcep ...

Pa sva pač šla naravnost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil načrt za opisano pot tudi pri naju, ampak sem sfalil v Škocjanu odcep ...

Pa sva pač šla naravnost :)

Tak je pri tebi ko vedno sfališ. Zato sem jaz moral kupit motor v Angliji, čeprav sem ga imal namen v Krškem (izdelanega v Sloveniji). Si očitno falil en odcep pa sva prišla do vlke vode in malo čez.

Sicer pa sem ga danes registriral (poroka je privilegij različno spolno usmerjenih), in bom lahko potegnil računico tega podviga. Ne bom računal pijače, ki mi jo bote plačali jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak je pri tebi ko vedno sfališ. Zato sem jaz moral kupit motor v Angliji, čeprav sem ga imal namen v Krškem (izdelanega v Sloveniji). Si očitno falil en odcep pa sva prišla do vlke vode in malo čez.

Sicer pa sem ga danes registriral (poroka je privilegij različno spolno usmerjenih), in bom lahko potegnil računico tega podviga. Ne bom računal pijače, ki mi jo bote plačali jutri.

Kaj zaj, bo danes Ali ne bo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počakal, da bo malo bolj toplo, pol bo 'mali' lahko zraven prišo.. V Alija ga nečem vozit :-).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počakal, da bo malo bolj toplo, pol bo 'mali' lahko zraven prišo.. V Alija ga nečem vozit :-).

D.

Moj se pa že pripravlja, da se bo sam pelo :whistle: :

post-17531-0-48518500-1302627402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počakal, da bo malo bolj toplo, pol bo 'mali' lahko zraven prišo.. V Alija ga nečem vozit :-)

D.

Moj se pa počasi pripravlja, da se bo sam pelo:

post-17531-0-24356700-1302627594_thumb.jpg

post-17531-0-07420500-1302627621_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane ti je preskočlo? :boobies:

Se zgodiiii :l_01: ....

Ob 20,30 pri Aliju + Marvini + ....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane ti je preskočlo? :boobies:

Kupim poškodovan ali slabše ohranjen SUZUKI GSXR 600 od k4 dalje

Prodam!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim poškodovan ali slabše ohranjen SUZUKI GSXR 600 od k4 dalje

Prodam!

kupim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi motozbor letos... pivo je teklo v potokih, sploh nevek kak sn se domu prpeleu... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje?.... pri Gamsu?

Še pir sem si moral sam plačat, ker 100 m se nem pelo z motorom :rolleyes: . Sva šla z IBAjuniorom pogledat, če bi našla kako novo babico :boobies: ...

post-17531-0-52179500-1303157602_thumb.jpg

post-17531-0-13626800-1303157658_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheee, ... dvomim, da bi se mali strinjal z novo babico. Torej, ataIBA, napačna taktika ... :whistle: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tu, zaenkrat sam...

Meni je pa res preskočlo :headbang: . Včeraj je bil za mene ponedeljek, danes torek,.. :unsure: Si bom moral naročit kaki bilobil :beer1: .

Računam, da bo vsaki čas na vratih Baracudek in greva na :kava: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa res preskočlo :headbang: . Včeraj je bil za mene ponedeljek, danes torek,.. :unsure: Si bom moral naročit kaki bilobil :beer1: .

Računam, da bo vsaki čas na vratih Baracudek in greva na :kava: ..

Pazi da slučajno danes ne boš sam v Aliju :rolleyes:.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se ne znamo več dobiti. Mene recimo danes ni bilo pri Bokiju. Srečal sem edino Godyja, pa še njega na popolnoma neprimernem prevoznem sredstvu (dve špuri - bljak).

Mimo grede: danes so odprli Tosamino trgovino v Jezdarski ulici 4, kjer imajo tudi komplete prve pomoči za motoriste po 10 €. So malce tanjši in dalji od drugih (črnih), ki sem jih gledal po drugih trgovinah. Ker je bila danes otvoritev, sem dobil še darilce, prigrizek, sladico in šampanjec. Sedaj rabim samo še torbico, da nekam spravim to prvo pomoč. Sendvič, sladico in šampanjec sem že spravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se ne znamo več dobiti. Mene recimo danes ni bilo pri Bokiju. ........

Jaz sem bil tri krat.

Zakaj bodo fure nekaj časa trpele, je vzrok:

oglas Delta.doc

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!