Skoči na vsebino

Bagdad - Irak


Brrrm

Priporočene objave

....tooooooooooo :!: :!: :!: ...HUSO jim že daje po ventilu... :twisted:

...če se že koalicijske sile same ne bojo sestrelile/postrelile... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi jst tle z motorjem delu  :twisted:

Skakal od mine do mine... :twisted:

LP

Windsurf

p.s.: ja, fotka pa je res lepa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt, da so še čisto pravi romantiki med nami!

Leon: Mislim, da bi se ti pridružil, seveda s kozarčkom rujnega (al je to že pretiravanje? :wink: )

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Madona ste se pa raztipkal... he he. No sedaj lahko ze napisem uradno info in sicer v ponedeljek grem nazaj v vroce kraje. Kam tocno se ne vem, ampak verjetno Kuwait ali pa Iran. Ko bom vedel sporocim. Dobra novica je to, da sedaj imam svoj foto aparat tako, da ne bo vec tezev s slikami. Upam samo, da bo domaca pomoc pri slikah se vedno tako dobra (Hvala Zarja).

Toliko za sedaj

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Madona ste se pa raztipkal... he he. No sedaj lahko ze napisem uradno info in sicer v ponedeljek grem nazaj v vroce kraje. Kam tocno se ne vem, ampak verjetno Kuwait ali pa Iran. Ko bom vedel sporocim. Dobra novica je to, da sedaj imam svoj foto aparat tako, da ne bo vec tezev s slikami. Upam samo, da bo domaca pomoc pri slikah se vedno tako dobra (Hvala Zarja). :D

Toliko za sedaj

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Madona ste se pa raztipkal... he he. No sedaj lahko ze napisem uradno info in sicer v ponedeljek grem nazaj v vroce kraje. Kam tocno se ne vem, ampak verjetno Kuwait ali pa Iran. Ko bom vedel sporocim. Dobra novica je to, da sedaj imam svoj foto aparat tako, da ne bo vec tezev s slikami. Upam samo, da bo domaca pomoc pri slikah se vedno tako dobra (Hvala Zarja). :B-fly:

Toliko za sedaj

LP Dane

:?: Kuwait? :D 8)

Seveda, z veseljem bom pomagala se naprej. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt, da so še čisto pravi romantiki med nami!

Leon: Mislim, da bi se ti pridružil, seveda s kozarčkom rujnega (al je to že pretiravanje? :wink: )

LP

Windsurf

S kozarčkom rujnega boš v muslimanskih državah bolj težko čez prišel. Čeprov sem jaz to doživel, ni blo glih rujno, bil je pa sekt. Pa takle sončni zahod sredi puščave. Joj,kako hudo je blo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No dopusta je konec in jutri odhajam nazaj v dezele cvetja in sonca...

Najprej v Dubai nato pa bomo se videli. Zelo verjetno nekam v okolico Iraka...

Ce bo mozno se seveda oglasim...

LP DANE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drz se pa kmal se spet kej jav pa povej kako si pa kaksna je situacija...drzimo pesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No pa sem spet na bliznjem vzhodu. Dubai vroce za znort, danes 32C in sonce prbija. :twisted: Konec tedna odhajam v Kuwait od tam pa verjetno zelo kmalu v Um-Qasar. Zgleda, da se pocasi cisti situacija na jugu Iraqa. Ko bo mozno se oglasim...

Do tedaj pa - ostanite se naprej z nami... :D

lp Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej čuvaj se, pa ne bodi preveč korajžen in vedno v prvi vrsti :? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Ja, ti si sel nazaj v (tako in drugace) vroce kraje, jaz pa zmrzujem tukaj na severu. Sicer je soncno, ampka ful mrzlo piha. Se pa ze kar bogato furajo z motorji. Ceprav so tukaj okoli v glavnem hribi in veliko terenov za off-road, sem do sedaj videl vecinoma cestake.

Sicer te pa znajo dobro ogreti tudi cene, ki so precej podobne, kot v Dubai-u. Malo pivo je 1500 SIT ali vec, navadna pica v bolj poceni restavraciji pa 3000 SIT. Bogatija!

Uzivaj se na "dopustu" v Dubaju in Kuvajtu! Lep pozdrav in pa pazi, da te kaksna domorodka ne vzame zase kot humanitarno pomoc!

Good luck de Stabac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobilko imam občutek, da ti nisi v SLO. Kje si pa ti, če ni skrivnost?

Ja, to bo pa drzalo. Madonca, saj to bi bila pa tragikomedija, ce bi imeli pri nas taksne cene za normalne! Sicer se pa kraj mojega zacasnega bivanja skriva v naslovu...Oslo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj sem na krajsem solanju. Ko sem pa prost, ob popoldnevih in vikendih, se pa potepam okoli po mestu, si ogledujem znamenitosti, skandinavke :oops: in motorje. Raznih muzejev in ostalih znamenitosti je kar precej, skandinavke kljub mrazu veselo rakazujejo popke, motorji so pa vecinoma cestaki ter zelo veliko Harleyev (se vidi standard!). So pa ceste po mestu precej zoprne za motoriste, saj so povsod tracnice za tramvaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja ni kaj se zame kaksno kje v popek poglej...he he. Jaz danes odhajam v Kuwait. Od tam pa verjetno dnevno v Um-Qasar in nazaj. Koncno sem vizo dobil. Tukaj je danes 39C in ni vec za zvet. Kaj sele bo? No ni panike. Pozdrav za kpl ekipo gori na severu. Kar se pa pira tice sem zgruntal varianto-DUTY FREE. Tako, da je cena cca 180 sit za tamalga partizana... ni pa panike za not prinest saj nasa ekipa stalno potuje...

Sej ves uno o snadzi se Mujo...

:twisted:

Ajd uzivancija in se tipkamo

lp Dane

on the way to Kuwait

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja ni kaj se zame kaksno kje v popek poglej...he he. Jaz danes odhajam v Kuwait. Od tam pa verjetno dnevno v Um-Qasar in nazaj. Koncno sem vizo dobil....  

Ajd uzivancija in se tipkamo

lp Dane  

on the way to Kuwait

Vas ze not posiljajo :?: pa sej se ni konc VOJNE :!:

Res pa je ce bi samo CNN gedal je vojna bla dobljena ze vceraj :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,

se pa potepam okoli po mestu, si ogledujem znamenitosti, skandinavke :oops: in motorje.

wejla a si biu na bygdoj polotoku kej :?:

so tisti muzeji cool :wink: aneee :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane cel SAIRACH ti pošilja pozdrave in pazi nase! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No kaj napisat... Bil v Kuwaitu in nic novega. Zal, so misijo spremenili tako, da sem nazaj v Dubaju. V kratkem odhajam na Ciper od tam pa verjetno v Erbil. Kurdistan ponovno... Ja ni kaj posel je pac posel in tako pac to je v tem svetu...danes plaza, jutri kamni... he he

V Kuwaitu sem nameraval malo naokoli skocit pa se zal ni dalo. Mesto se ni nic spremenilo od decembra ko sem bil nazadnje tam. Razlika je samo v tem, da je sedaj polno humanitarnih organizacij tam in, da so na cestah v mesto postavljene vojaske kontrolne tocke. Ljudje zivijo normalno naprej in ni opaziti nicesar, kar bi lahko nakazalo, da je vojna cca 200km severneje. Ljudje se ne bojijo vec letecih pizdar... s strani strica S. Mogoce so samo malo bolj previdni glede moznih teroristicnih napadov. Ampak osebno mislim, da je zadeva popolnoma normalna in kar se vsakodnevnega zivljenja tice, ni nikakrsnih posebnosti.

Toliko na kratko za tokrat.

lp Dane / Dubai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Big yellow - Hvala za pozdrave SAIRACH ekipe, pozdrav nazaj za vse... Ce pa ste kaj v stiku z Bonzotom ga prosim posebej pozdravite v mojem imenu.

Ja pozabil sem napisati, da sem v Kuwait cityju nasel vulkanizerja, ki je imel Sava reklamo. Sicer nisem preveril ce ima gume ampak reklamo pa je vseeno lepo v videti. Slika je ze na poti...

:shock:

lp Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!