Skoči na vsebino

I hate winter!!!


DAMI34

Priporočene objave

Dej ga na štender,v 6 prestavo,gas zatakn na četrt in pejt spat,ko vstaneš jih bo 1000 garant,pelješ na servis in si pripravljen za Ride :P

:nono: :nono: :nono:

Med časom utekanja pogosto spreminjajte obremenitev in območje števila vrtljajev , izogibajte se dolgim vožnjam s konstantnim številom vrtljajev. Izbirajte ceste po rahlo gričevnati pokrajini z veliko ovinki , po možnosti ne vozite po avtocestah. Upoštevajte število vrtljajev za utekanje. - < 5000 min.

 

Bi imel slabo vest , ker ne vem kako bi sam sebe in motor prepričal , da je moja garaža Provansa ... :hmm::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :nono: :nono:

Med časom utekanja pogosto spreminjajte obremenitev in območje števila vrtljajev , izogibajte se dolgim vožnjam s konstantnim številom vrtljajev. Izbirajte ceste po rahlo gričevnati pokrajini z veliko ovinki , po možnosti ne vozite po avtocestah. Upoštevajte število vrtljajev za utekanje. - < 5000 min.

 

Bi imel slabo vest , ker ne vem kako bi sam sebe in motor prepričal , da je moja garaža Provansa ... :hmm::lol1:

Z malo domišljije :P drugače je pa fajn videt tole o utekavanju,jz ponavadi novega takoj do max. da vidm kok gre in to mrzlega,da ga ne razvadš :P  :lol:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ponovno snezinke, nisem nekje prabral da se je zima poslovila ?

 

Vsako leto ko zamenjam gume na avtu, se zima poslovi, letos se pa noce :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp igor, tako je...

 

Do 10.4 bomo imeli cele 4 soncne dni, vse med tednom.. vikendi vecinoma dezevni, od 0- 16 stopinj ! Daljsega lepsega obdodja ni se videti, mogoce po 15.4... ampak se snezinke bodo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp igor, tako je...

 

Do 10.4 bomo imeli cele 4 soncne dni, vse med tednom.. vikendi vecinoma dezevni, od 0- 16 stopinj ! Daljsega lepsega obdodja ni se videti, mogoce po 15.4... ampak se snezinke bodo :)

 

 

 

.... kje to gledaš ????? :eek:

 

.... stari, ne verjem vsega kar narišejo pa napišejo ....  :hmm:

 

... napoved za več kt tri dni naprej je sama "megla" !!!!  :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonce bo!! Ukažem!!

nič ne more pramagati astronavta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bi kj napisu, sam sm čist PAF!!!! :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zima je kot Janša ... nikakor noče oditi ... :)

Bo treba vseslovensko vstajo še proti zimi naredit zgleda ...

ZIMA JE GOTOFA! (al pa tudi ne :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršno vreme za 40 mučencev (10. marec) tako še 40 dni ....  :BUA: :blink:    :wacko:  :cry:   :headbang:  :slap:

Kje si pa to pobrav? novo dobni novinarji,ki nimajo pojma o starih pregovori jih kar vse vprek prirejajo tako so valentinovo zamešal z gregorjevim in 40 mučencev z sv. Menardom.Kaj pa je z 60tim dnem slabga vremena pred mučeniki?

Ga ne grem več kidat pa če ga koj metr pade!

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to pobrav? novo dobni novinarji,ki nimajo pojma o starih pregovori jih kar vse vprek prirejajo tako so valentinovo zamešal z gregorjevim in 40 mučencev z sv. Menardom.Kaj pa je z 60tim dnem slabga vremena pred mučeniki?

Ga ne grem več kidat pa če ga koj metr pade!

 

 

.... kdor ga je dal, ga nej pa še odnese ....   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker toliko jamraš. Če bi odprl temo "Zima je zakon", bi bilo 20 stopinj že konec februarja.

huwala, še ta udarc :( u depro padam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huwala, še ta udarc :( u depro padam ...

 

 

.... mona ....  

ti se pa res ne znaš veselit u življenju ....  :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti si se tut veselil par dni nazaj, pol si pa skor joku :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok sm se trudu, zdj je pa zablokiralo :(

 

post-18923-0-04928100-1363618208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab komp,bova jz pa pik odšraufala procesorje iz bmflov bo takoj inštaliranje poletja :grim

ne tega delat ke pol bo +++35stC ..... to je pa za propelerje prevroče če padejo v gužvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab komp,bova jz pa pik odšraufala procesorje iz bmflov bo takoj inštaliranje poletja :grim

ja in pol....pol bo pa kardan odpadu...pusta raje na miru..bom ctrl+alt+del prtisnu na zimo .D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj dežek, le lij,
nam ceste dobro umij,
da ne bo od moj*ga motorja,
odpadlo soli kot z Jadranskega morja....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj dežek, le lij,

nam ceste dobro umij,

da ne bo od moj*ga motorja,

odpadlo soli kot z Jadranskega morja.... :D

Za tebe je še Prešern ko šmrkovc :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tega delat ke pol bo +++35stC ..... to je pa za propelerje prevroče če padejo v gužvo...

Zato pa propelerje vozijo taki,ki vožnjo obvladajo in se pr +35 ne vozijo v koloni kot da imajo kamion am ne thumper :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa propelerje vozijo taki,ki vožnjo obvladajo in se pr +35 ne vozijo v koloni kot da imajo kamion am ne thumper :P

to je po en stran res ...po drugi pa jamrajo kolk pik majo pa da morjo že u tretje izpit delat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!