Skoči na vsebino

DUCATI brez zastopnika v Sloveniji???


adidasx

Priporočene objave

MS Zornik ni več zastopnik za Ducatije (prejšnji teden govoril z njim po telefonu), tudi na njihovi internetni strani (Ducatijevi da ne bo pomote) zastopnika za Slovenijo ni več.

Zanima me, če morda kateri kaj več ve kdo bi lahko bil tisti, ki bo prevzel prodajo te Italijanske znamke pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa to da Zornik ne prodaja vec. Me prov zanima a sam ni hotu a so mu vzel....A ni bil on dost posten glede prodaje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če morda kateri kaj več ve kdo bi lahko bil tisti, ki bo prevzel prodajo te Italijanske znamke pri nas.

Ha, ha, ha - Hotschko bi bil taprav za to :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če morda kateri kaj več ve kdo bi lahko bil tisti, ki bo prevzel prodajo te Italijanske znamke pri nas.

Ha, ha, ha - Hotschko bi bil taprav za to :lol: :lol: :lol:

hotschkota za pult :D :twisted:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, ce na leto prodas dobrih 20 motorjev, to ni glih posel k bi se ga oklepu za vsako ceno...

Ce ne bi bil nesposoben bi jih prodal vec. Ko sem kupoval nov motor sem ga tri dni klical ne da bi se mi kdo sploh javil na telefon. Ko jih jebe, namesto, da bi mi uspel prodati monstra s4 se pa z (sicer boljsim) v-maxom okoli ganjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupoval nov motor sem ga tri dni klical ne da bi se mi kdo sploh javil na telefon.

Glede tega mam pa jest zlo podobno izkusnjo. Zanimivo vprasanje pa je kaksen je plan Ducatija za SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupoval nov motor sem ga tri dni klical ne da bi se mi kdo sploh javil na telefon.

Glede tega mam pa jest zlo podobno izkusnjo. Zanimivo vprasanje pa je kaksen je plan Ducatija za SLO.

nazadnje (enkrat spomladi) je bilo govora, da ducati od slovenskega uvoznika zahteva vsaj en velik salon na "špica" lokaciji (verjetno center LJ) kjer bi imel samo ducatije in pripadajočo opremo + salon more biti urejen po njihovih navodilih. to vse je sicer normalno za take znamke ker je del njihove celostne podobe ampak dvomim (oziroma sem siguren) da bi v sloveniji lahko z takimi pogoji uvoznik preživel. no mogoče je tudi na tem kaj.

einh* - mogoče pa je bil lep dan pa so se vsi okoli vozli namesto v pisarni sedeli :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einh* - mogoče pa je bil lep dan pa so se vsi okoli vozli namesto v pisarni sedeli :twisted:  :wink:

Tega jim ne zamerim - jim pa zamerim, da se jaz nisem mogel zaradi njih :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat samo nepreverjene govorice ...

zna bit da bo Ducati v Slo poslej uvažal Simon Dacar, sicer tudi velik ljubitelj, poznavalec, predvsem pa odličen serviser teh motorjev.

Salon je že narejen na cesti iz LJ-Črnuč proti Litiji, vendar še ne obratuje, ker se z Zornikom ni dalo zmenit za redne dobave in še mnogo tega ...

Da ne bo pomote ... fanta, ki sta skrbela za Ducati program pri Zorniku (Samo in Gašper), sta super, kar pa ni mogoče reči za njunega šefa, ki pa ga ni razen karbona brigalo nič drugega ... :? :? :? :?

Če se vsi trije skup spravijo, po moje lahko naredijo marsikaj ... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem klical gor in so rabil 3 dni ... brzina jim ni vrlina kaj cmo...

Sicer pa tudi mene močno zanima kako se bo tole razpletlo, saj nameravam spomladi kupovati ... upam da se bo skristaliziralo do takrat ... jeba je to, da tud če ga čez mejo pripelješ, ga boš moral na servis vozit tja (zaradi garancije mislim). Če bo kdo kaj zvedel naj prosim objavi ...

Hvala vnaprej

P.S. Desmo! Kako boš pa ti to sedaj izpeljal z S4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neugodno - predvsem s strani prodaje in dobave rezervnih delov!!! :?  :?  :cry:  

Ciao,by Pero

Ma, kaj pa rabjo Dukatist rezervne dele, sej Dučeji nč ne crkavajo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Sorry, ampak se nism mogu zadržat :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko ti se pa ne oglašaj ker mi nisi hotel povedati za 750 :D :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, kaj pa rabjo Dukatist rezervne dele, sej Dučeji nč ne crkavajo :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: .

Sorry, ampak se nism mogu zadržat :D .

Se strinjam. Če pa je že kaj treba pa so rezervni deli na voljo v oddaljenosti 1÷1.5h vožnje z avtom ne pa na drugi strani zemeljske oble. :idea: :P :wink: 8)

Pa če dobro pomislim imajo tam tudi nove motorje. :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za servis ni bojazni ... že dolgo obstaja poleg Zornika še vsaj en pooblaščen servis za Ducati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa zelo rad videl, da se motim, ker ni lepšega da bi mel serviserja v LJ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon ni pooblaščen serviser kolkr jaz vem ...
... o pa je ... ampak je zaradi prepirov z Zornikom raje dajal v servisno knjižico, kar njegov štempelj ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nabavljam vse dele preko meje za guzzija, pa dobim čisto vse. REdkokdaj česa nima na zalogi. Kar nima mi pošlje po povzetju domov. Tako, da ni panike. Trst je blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, ce na leto prodas dobrih 20 motorjev, to ni glih posel k bi se ga oklepu za vsako ceno...

Ce ne bi bil nesposoben bi jih prodal vec. Ko sem kupoval nov motor sem ga tri dni klical ne da bi se mi kdo sploh javil na telefon. Ko jih jebe, namesto, da bi mi uspel prodati monstra s4 se pa z (sicer boljsim) v-maxom okoli ganjam.

Vsaka palca ima dva konca. Slej ko prej jih fases.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!