Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

V planu sta dve izvedbi "varne vožnje" za voznike motornih koles, kateri naj bi bili 12.04.2014 v Kopru in 21.04.2014 v Postojni. Zadeva je skoraj 100%, z možnostjo spremembe datuma zaradi vremena ali kakšne višje sile . O vsem boste pravočasno obveščeni. 

 

Se vidimo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si falil servis ? Še na Yamahin servis pojdi, pa boš videl tudi Yamaho FJR 1300. 

sam čez stare bmfle ga ni :D

tisti so bli top kolker se jih spomnim s otroštva (sam to je že enih 10 let nazaj, še ko je bla prometna u Kopru ne na Škofijah)

 

drugače pa pridm ziher sam nevem še al kp al po

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez prijave se pripelješ in koristiš naše usluge. 

 

V kolikor bi kakšna skupina motoristov želela samo zase poligon in vse kar spada zraven, se lahko tudi za takšno izvedbo dogovorimo. V tem primeru gre za zaključeno skupino brez ostalih, kateri ne spadajo v to skupino. 

 

Superca, jest bi tut prišel - upam Borutt, da boš tik pred dejanskim tečajem sporočil tudi mikrolokacijo (v "o vsem obveščeni"), ker eni (no, vsaj jest) smo precej "za luno" (mamo tut dolgo lajtngo) in ne vem(o), kje so poligoni v omenjenih krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa uletim še jaz, Koperska verzija kajpak... je to tisti parking pri merkurju? Kako to zgleda kaj moram imet s seboj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kakšen link na spletni strani policije, kjer so te informacije navedene? Mene zanima bolj ''naša stran Trojan''. Drugače pa izlet na morje v aprilu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa uletim še jaz, Koperska verzija kajpak... je to tisti parking pri merkurju? Kako to zgleda kaj moram imet s seboj?

Na zadnje so zahtevali: veljavno vozniško, registriran motor, nič alkohola v izdihanem zraku, pnevmatike v legalnem stanju (2mm?), rokavice in obvezna oprema.

Pripravi se, da boš na koncu vaj ožel svoje rokavice in obrisal pot na čelu ;)  Strah moraš pustiti doma. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnje so zahtevali: veljavno vozniško, registriran motor, nič alkohola v izdihanem zraku, pnevmatike v legalnem stanju (2mm?), rokavice in obvezna oprema.

Pripravi se, da boš na koncu vaj ožel svoje rokavice in obrisal pot na čelu ;)  Strah moraš pustiti doma. :grim

A je kdo že padel (mišljeno pilil motor in zadnjico po asfaltu) na teh tečajih? Imam čisto en mejčken zadržka se ne autozaj... sam, čeprav je ravno tudi preventiva padcev del tega tečaja.

Edini strah ki je vedno prisoten in je poškodovat vozilo. Za tistih par prask, zvina ipd. se sploh ne sekiram. Če bi moral ženi povedat, da bom spet pustil nekaj € v delavnici zaradi neumnosti oz. nesreče je to že dovolj...

Saj veste:

angry-wife.png

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem že nekaj padcev  na varni vožnji. Športni motor in vožnja med stožci; malo je popraskal levo plastiko, Nemški dvocilindraš je  en valj narahlo prislonil na tla pri osmici; po moje ni dobil niti praske, Turistični motor prejšnje leto skupil na Vranskem pri vožnji v krogu; žal imaš v skupini ljudi, ki ne poslušajo inštruktorja in in naredijo drugim škodo. Vse poškodbe so ratale pri 5kmh.

Na poligonu naj ne bi veljaja zavarovanja, niti kasko! Preverite pri zavarovalnici! Če se motim me prosim popravite. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, a na cesti 2 cesarjev vam ni več ušeč? 

(tole se slisi, kot da je full daleč do Postojne :wallbash:

 

Lahko napišem samo en velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč sekirati. Preveč potolčene bodo z vodnim topom sprali gasilci, ostale bodo povili reševalci. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tečaji so sam za diujake :Ppridm,če ne druzga gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej motor brez palstik se lahko vozi al morejo bit gor.. jst bi pršu na tačaj p plastike doma pustu   (so ble glih prejšnjo sezono zašvasane in pofarbane  :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pravm,tam jih naučijo še bolj polagat....... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomen, greš na varno vožnjo padat

Ni kaj slika je prava... še bolj pa prvi del imena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko sem lani delala izpit, mi je izpitnik na koncu rekel, to potrdilo v roki ti ne pomeni nič drugega kot to, da se lahko v miru vstaviš pred policisti... In predvsem pelješ v miru po cesti brez strahu,.. Nato pa dodal : kljub 20 letnim izkušnjam na motorju, se vsako pomlad udeležim varne vožnje na vranskem in se vsako leto znova naučim kaj novega :)

Bi bilo zelo lepo da bi se v vsakem večjem okolišu al pa mestu dogajalo kaj podobnega vsaj enkrat na leto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Postaja prometne policije Celje obvešča, da bo v sodelovanju s Centrom varne vožnje Vransko 12. apila 2014 med 8. in 12. uro na poligonu varne vožnje izvedla preventivno javno prireditev "Policijska izkušnja kot nasvet" v sklopu prireditev "Policisti in motoristi skupaj za večjo varnost"."

 

Upam na lepo vreme in grem na Vransko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!