Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Še odgovor mariborskega policijskega glasnogovornika:

 

Spoštovani,

v soboto, 5. 4. 2014, ob 9. uri, policisti PP Gorišnica v Zavrču
pripravljajo podoben dogodek, z naslovom "POLICIJSKA IZKUŠNJA KOT NASVET".

Prisrčno vabljeni in lep pozdrav,


Miran Šadl, mag. jav. upr.
predstavnik za odnose z javnostmi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res... kot, da se ljudje ne znajo vozit z motorji..

 

Tisti, ki mu ta hobi ali oblika prevoza kaj pomeni.. se bo že sam naučil in poiskal primerne informacije..

 

Tle vsako leto prodajajo iste bučke.. in kar se tiče zavarovalnice.. ko pride pa do odškodnin, se lahko človek obriše pod nosom.

 

BTW: ABS je totalno nepotrebn, če je voznik za kakšno rabo.

Popravljeno . Popravil Izek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izek ti morš bit pa en hud motorist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

http://www.triglav.si/aktualno/vabilo-motoristi-za-motoriste

 

Udeležbo je potrebno potrditi, je pa brezplačna. Nihče ni tak mojster, da ne bi mogel biti še boljši. Preveliko zaupanje v lastno znanje in sposobnosti je dobra podlaga za zelo hladen tuš. ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tisti, ki mu ta hobi ali oblika prevoza kaj pomeni.. se bo že sam naučil in poiskal primerne informacije..

 

 

 

In kaj je narobe s tem, da si poiščeš informacije na delavnicah varne vožnje?  :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbirali bodo sredstva... a to pomeni koliko daš, ali se prijaviš, kot na tečaj in plačaš tistih 150€?

to pomeni, da daš kolikor misliš, da lahko, prijavit se pa moraš po moje zarad organizacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js pridm samo u Kp, ker 21 je Mirna Peč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je treba za te tečaje varne vožnje prijaviti in/ali plačati ali se samo naslikati samo tam ob uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše PU LUBLANA .... upam, da bom najdu :P

 

;)

 

Načeloma so vsi tečaji, delavnice brezplačni in so namenjeni preventivi. Če so plačljivi in se je potrebno predhodno prijaviti, je ponavadi to tudi navedeno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se jutri nimate kam dati in za vse tiste, ki še ne veste kam greste, jutri od 09.00 ure dalje v Kopru pri Bonifiki postavljam in pobiram stožce za vsemi uka željnimi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se vidimo v čim večjem številu.  :OK:

Pa Borut baje plača kafe.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se jutri nimate kam dati in za vse tiste, ki še ne veste kam greste, jutri od 09.00 ure dalje v Kopru pri Bonifiki postavljam in pobiram stožce za vsemi uka željnimi. 

Na žalost sem očka in če boš opazil 190cm moža z eno malo dvoletno roza pupo na ramenih in z nasmehom na obrazu vedi, da te je ona rešila pobiranja stožcev za menoj. Nažalost ne morem. Pridem(va) pa firbcarit z pešhondo.

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je blo, relativno dosti ljudi, spoznau par fotrovih bivsih sodelouceu pa se tomosi so bli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja prireditev na Vranskem. Bilo je super, prišlo je kakšnih 50-60 motoristov,ampak na poligon nas je šlo kakih 35,razdelili so nas v 4 skupine in opravljali smo 4 vaje. Vozili smo osmico, zavirali, vozili spretnostni poligon in se učili tehnike nagibanja s potiskom (countersteering). Brane Legan je vodil vajo na spretnostnem poligonu.

post-38903-0-96389000-1397304751_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Kopru.Bilo je odlično in poučna.

Hvala Policija.

Samo jaz  :BUA:  :BUA:  :BUA: .

Sem točno videl,kje sem še nedorasel motorju in poligonu.

Ampak je šlo z vsakim metrom bolje.

Samo kaj pa je delal policaj z mojim Vstromom :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: .Kdor je bil tam je lahko videl kako ga je premetaval okoli stožčev. Sam lahko samo sanjam o tem vsaj še nekaj časa.

Pozdrav vstromovcema Marku iz Izole in enemu iz Ljubljane.Žal pozabil ime. :hmm:  :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes v Ljubljani pri TC motoshop-u...zanimivo, ogromno ljudi, prijavljenih za poligon pa nas je bilo le 5 (vsaj do takrat ko sem bil tam jaz). Zgleda da je ljudem odveč, ali jih je sram voziti pred ostalimi motoristi. Skratka meni se je bilo super zapeljati med stožci in ker nobeden za mano ni bil prijavljen sem se zapeljal kar parkrat, na nek način paše in godi, ne vem kako in zakaj, čeravno bi to Snecija utegnilo zanimati. Mislim da se bom prijavil tudi za tečaj varne vožnje na Vransko, ker "od viška glava ne boli"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!