Skoči na vsebino

Kateri 125ccm motor kupiti


Husqvarna125

Priporočene objave

Poglej si spodaj imaš več tem o tem. Pa lep pozdrav.

 

PS..oba sta za en kurac, ker sta 4t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nista za en kurac, nista pa tok močna, kot kšne 2 takt petarde.

Vsekakor pa lahko bolj ekonomična vožnja odtehta teh par kilometrov na uro.

Vsekakor je WR 125 X boljši nakup, ker je novejša in ima boljše komponente. Dvomim pa, da cena, ki se trenutno pojavlja na a.netu opravičuje teh par % boljše komponente.

Če dobiš za dober denar Tomosa...bi sam vsekakor kupil Tomosa. WRjka je daleč precenjena. :)

Cup ima širše gume, serijsko akrapoviča, majhno porabo, cenejši je, tudi komponente so boljše, kot na navadnem tomosu in verjetno ne zaostajajo za Yamahinimi. Lepota je pač faktor, ki ga objektivno ne morem ocenit.

WR 125 X...novejši je, dele imaš za vsakim vogalom, predraga, ožja zadnja guma, dodatno moraš kupit izpuh (če hočeš, da se motor sploh sliši, ker serijsko je tiha)...

Kratko, jedrnato.

PS: Pa če maš že nick Husqvarna, si pa kupi Husqvarno SM 125...to pa že je živalca. :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja sej nisem mislil nič slabega, na živce mi gre, ker je miljon tem na to temo že odprtih, sam folk je prelen pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos cup zaradi zvoka glede delou pa bo bol tezko za yamaho pa ti ih v hrbet mecejo

Glede izgleda meni je tomos replica cup dosti lepsi od yamahe wr ki res ni nek presezek lepote

Kupi hm derapage 4t in mas res posten motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm možnost in tudi sem probal pelat WR 125 X in proti Tomosu, ki ga vozim  je bistvena razlika v vožnji. Meni osebno ker sm tudi bolj navajen na Tomosa se mi bolj pelje, zavore so tam tam nekje enako grabijo, mogoče če z svojim primerjam (mehkejše zavorne ploščice) malenkost boljš zagrabijo. Edino kar je pri Tomosu slabš je vzmetenje (originalno). Če to zamenjaš al pa dubiš kakšnga z drugim vzmetenjem (vilce) potem si zmagal + še kit ni da ni. poraba je pa pri obeh nekje enaka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja za moje pojme je pa Yamaha boljša...zakaj? Mogoče ravno zaradi tistih 4 konjev. Mogoče se ne zdi veliko, ampak dejansko je. Pa tudi 6 brzina( Tomos ima samo 5). Ne vem no...glas je seveda od Tomosa božanski, sama oblika pa...meni sta oba "grda". To je moje osebno mnenje, ne maram ravno SM-ov. Drugače pa sem dobil tak občutek, da WR-jke vozijo samo mamini/očkini sinčki, ki jim je vse položeno v zibeljko. Pa lep pozdrav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti tata financira motor bo te ziher peljau v trgovino pa ti novo wr-jko kupu in bo reseno cne pa ja nvem zakaj glih med temi dvemi zbiras ker se res najdejp bolse ponudbe na trziscu ampal glede na to da si 2 iste teme odpru zgleda da si tolko len da se ti nda niti malo po forumu sam pobrskat pa si ustvarit neko lastno mnenje kaj hoces kaj ti lepo in kaj bo zate najbolse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli, nikoli se ne oziraj na druge kaj pravijo. Probaj, če ti je všeč..kupi. Povprašaš lahko po napakah motorja, če kupuješ po avto.net o zgodovini če kdo pozna. Glede ostalega pa je samo nabivanje v prazno, ker pač vsakemu je vožnja na motorju drugačna( velikost, teža, itd... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm napisat, nimam srca da se nebi oglasu :D Delim enak mnenje z znj-jem. WR-ke vozijo tisti k po pravici povedan še vejo ne kaj takt motorja, da o raznih cinšpulah in kompresiji ne govorim (brez zamere, nč osebnga) in tisti k jim tastari financirajo. Ne rečem men dasta tut za bencin kdaj ane. Use k poznam k majo wr-ke jamrajo čez njih. En mi je še čez plastike jamru da so pretrde in da hitr počjo. Če maš dnar kup to hondo k je rok418 omenu.

 

Če maš pa še mal več dnarja kup 2t mašino. Nimaš zvoka, tankov boš usak 2. dan (odvisn kk se vozš), olja boš skuru še pa še, bat boš mogu menjat, najverjetnej boš mogu po kurblu skakat, edin če boš uzeu neki z el. štarterjem. Sam bo pa končna večja, motor bo zanimiv k bo skoču.

 

Ne govorim da poznam in da sm vozu use motorje, sam men osebno se zdi 4taktn motor mrtu (beri neodziven) za 125ccm. Hitrost se lepo skos stopnjuje v tak umirjenem ritmu, 2t ti bo pa pr višjih obratih mal skoču, takrt si boš reku: Hvala bogu da sm kupu 2t.

 

Glede nasveta za nakup ti je loh usak pametn, ne rečem tut js se delam pametnga kle. Lih zato se morš pa sam odločt kaj boš kupu. Okusi so različni, zapomn si to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm napisat, nimam srca da se nebi oglasu :D Delim enak mnenje z znj-jem. WR-ke vozijo tisti k po pravici povedan še vejo ne kaj takt motorja, da o raznih cinšpulah in kompresiji ne govorim (brez zamere, nč osebnga) in tisti k jim tastari financirajo. Ne rečem men dasta tut za bencin kdaj ane. Use k poznam k majo wr-ke jamrajo čez njih. En mi je še čez plastike jamru da so pretrde in da hitr počjo. Če maš dnar kup to hondo k je rok418 omenu.

 

Če maš pa še mal več dnarja kup 2t mašino. Nimaš zvoka, tankov boš usak 2. dan (odvisn kk se vozš), olja boš skuru še pa še, bat boš mogu menjat, najverjetnej boš mogu po kurblu skakat, edin če boš uzeu neki z el. štarterjem. Sam bo pa končna večja, motor bo zanimiv k bo skoču.

 

Ne govorim da poznam in da sm vozu use motorje, sam men osebno se zdi 4taktn motor mrtu (beri neodziven) za 125ccm. Hitrost se lepo skos stopnjuje v tak umirjenem ritmu, 2t ti bo pa pr višjih obratih mal skoču, takrt si boš reku: Hvala bogu da sm kupu 2t.

 

Glede nasveta za nakup ti je loh usak pametn, ne rečem tut js se delam pametnga kle. Lih zato se morš pa sam odločt kaj boš kupu. Okusi so različni, zapomn si to

Se ne bi mogel bolj strinjati  :OK:  :OK:  :notworthy:  :notworthy:  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!