Skoči na vsebino

Motosvetova nagradna igra: Fotografija za avanturo


Priporočene objave

Alo Bmwrajderka, pozitivka, a že treniraš? Greš z nami naslednje leto? Pa še dragega vzemi!   :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Alla kot sem ti že enkrat reku...    :notworthy:  :OK:  ...tudi jaz bi rad provu enkrat tako dogodivščino...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla kot sem ti že e.tudi jaz bi rad provu enkrat tako dogodivščino...  ;)

:kva1:  tudi jaz, tudi jaz!!! :D Doživet nekaj takega mora bit res nepozabno! :OK:

 

 

 

In Alla - res fantastične fotke! Če že ne morem/o všečkat, pa vsaj tako napišem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  tudi jaz, tudi jaz!!! :D Doživet nekaj takega mora bit res nepozabno! :OK:

 

 

 

In Alla - res fantastične fotke! Če že ne morem/o všečkat, pa vsaj tako napišem.

škoda k že sedaj nisi nobene fotke prlimala................ti jih pa res imaš en kup, med drugim tudi nekaj kar lepih 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi všečen organizatorjem in parim moderatorjem,ti ne pomaga nobena fotka :grrr....tud pravila spremenijo če je treba :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  tudi jaz, tudi jaz!!! :D Doživet nekaj takega mora bit res nepozabno! :OK:

 

 

 

 

 

Alora decembra se greva prijavit še mi2...  :D  pa ne pozabit sončna očala  B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k že sedaj nisi nobene fotke prlimala................ti jih pa res imaš en kup, med drugim tudi nekaj kar lepih 

Ma - je na forumu tolko dobrih fotografov z veliko boljšimi fotoaparati - tako da ...

 

 

Alora decembra se greva prijavit še mi2...  :D  pa ne pozabit sončna očala  B)

Prav ;) Samo še ta prave cifre obkrožim - da cekinčke domov odnesem, pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora decembra se greva prijavit še mi2...  :D  pa ne pozabit sončna očala  B)

 

Ne decembra! Če se prijaviš do konca meseca (za december), je skonto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa kakega spozorja najd :)

 

V tej krizi bi bla težka najt sponzorja za take reči...

 

Če si mislil pa takšnega na dveh nogah pa tudi ne bo šlo ;) Od prvega dneva si vse svoje moto užitke financiram sama - s tistim, kar ostane od plače po plačanih položnicah in ostalih stroških. Da bi me sponzoriral nekdo drug - ne pride v poštev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej krizi bi bla težka najt sponzorja za take reči...

 

Če si mislil pa takšnega na dveh nogah pa tudi ne bo šlo ;) Od prvega dneva si vse svoje moto užitke financiram sama - s tistim, kar ostane od plače po plačanih položnicah in ostalih stroških. Da bi me sponzoriral nekdo drug - ne pride v poštev!

Mogoče se pa on javlja........sam ugibam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislš da bi sponzoriran sponzoriral ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej krizi bi bla težka najt sponzorja za take reči...

 

Če si mislil pa takšnega na dveh nogah pa tudi ne bo šlo ;) Od prvega dneva si vse svoje moto užitke financiram sama - s tistim, kar ostane od plače po plačanih položnicah in ostalih stroških. Da bi me sponzoriral nekdo drug - ne pride v poštev!

 

hehe. to je to! girlpower!

če greš, pa častim pirček! a to lahko?

sicer pa smo debatirali in cena za avanturo je zelo fer. Ok, vse je relativno in kar je za nekoga poceni, je lahko za drugega predrago. 

A asistenca s kamioni, terencem je pač nepogrešljiva za doživetje preganjanja po sipinah take vrste. Da o komot varianti z letalom do Tunizije ne govorim. 

 

Mi se že malo ogrevamo za naslednjo turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo  :OK: tako kot vse do zdaj... kaj pijejo na zadnji sloki v tistih kozarčkah? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo  :OK: tako kot vse do zdaj... kaj pijejo na zadnji sloki v tistih kozarčkah? 

tuki sem malo falu..   na zadnji sliki,ne sloki.  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi je kar zdelo ja,samo nisem hotu vseeno ustrelit kakšne debele...  :) To vem ja,da nimajo dolej... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!