Skoči na vsebino

Tresenje zadnjega kolesa pri 90 km/h pri Yamahi 125 ccm


Flukturr

Priporočene objave

Pozdrav, starejši gospod, moj sosed, ima Yamaho 125 ccm in ga že 2 leti vozi po servisih zato ker mu zadnje kolo opleta.

To so mu priznali celo na servisu ko so se peljali za njim...

In zdaj mu je garancija potekla...

 

Sem mu rekel da bom malo povprašal vas znalce, da poveste kaj bi to lahko blo, glede na to da na servisu nič ne najdejo.

Jaz sem mu priporočal da zamenja gume in pocentrira kolo.

Kaj naj mu še rečem?

(kot sem napisal, uradni servis trdi da sicer res opleta ampak da ni nič narobe!?)

 

LPF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrakta opletat ne sme. Če opleta je olitno nekaj narobe!

 

Ležaji? mogoče celo izrabljena aksa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je čakal da mu garancija poteče. Reskiral bi in motor tam pustil toliko časa da ga popravijo oziroma da jim poteče rok za popravilo in so mu dolžni dat novega. Boljše nekaj časa brez kot pa z njim in razlepljen po cesti. Če bi mu opletala pri +150 km/h se sam še nebi tako sekiral ker roko na srce sem se toliko peljal samo 1×, ampak 90 km/h se pa vsakič ko sem na motorju in taka brzina ni majhna če te vrže z motorja. Jaz se nebi igral in bi zadevo porihtal čimprej. Škoda le da so ga na servisu toliko časa nategovali da mu je garancija potekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ugotovi kaj opleta: platišče ali guma.Vsekakor pa bi mu to morali popraviti v garanciji nobeno kolo NESME opletat.Sedaj ko je motor izven garancije bodo napako takoj ugotovili,če ni kriva samo guma bo drago !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dobro vprašanje ki sem mu ga tudi jaz postavil.

Ni mi vedel odgovorit.

 

Je naredil 1750km v tem času... in je njega tudi vrglo, policaji so mu pa napisali 'neprilagojena hitrost'...

 

Se tolaži s tem da če je bila v garanciji prijavljena napaka da potem mu jo morajo tudi potem popraviti.

V bistvu ima prav, samo ne razumem kaj 2 leti mučka, sam pa tudi ne ve...

 

lpF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!