Skoči na vsebino

MP3 - Splošna debata


Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj

Sem nov član foruma z odprtimi usti prebiram vaše objave in seveda kako elegantno rešujete probleme ki se pojavijo.

Jaz motor dobm te dni čakamo še na kovček nato pa mi vse skupaj pripeljejo domov. Registrirat ga mnameravam nekje marca ko se otopli.

No seveda potem pridejo na vrsto vprašanja ki jih vrjetno ne bo malo,mep pa zanima če me lahko opozorite na katere stvari naj bom pozoren pri novem skuterju Piaggio mp3 lt 400 touring.

Naj vam povem da še sedel nisem na njem kaj šele da bi ga peljal.

Lep pozdrav Mk Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj

Sem nov član foruma z odprtimi usti prebiram vaše objave in seveda kako elegantno rešujete probleme ki se pojavijo.

Jaz motor dobm te dni čakamo še na kovček nato pa mi vse skupaj pripeljejo domov. Registrirat ga mnameravam nekje marca ko se otopli.

No seveda potem pridejo na vrsto vprašanja ki jih vrjetno ne bo malo,mep pa zanima če me lahko opozorite na katere stvari naj bom pozoren pri novem skuterju Piaggio mp3 lt 400 touring.

Naj vam povem da še sedel nisem na njem kaj šele da bi ga peljal.

Lep pozdrav Mk Mare

Lepo pozdravljen med skuteristi. V soboto, 4,februarja se dobimo na bowlingu v BTC. Poglej si temo Zimsko srečanje. Pridi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj

Sem nov član foruma z odprtimi usti prebiram vaše objave in seveda kako elegantno rešujete probleme ki se pojavijo.

Jaz motor dobm te dni čakamo še na kovček nato pa mi vse skupaj pripeljejo domov. Registrirat ga mnameravam nekje marca ko se otopli.

No seveda potem pridejo na vrsto vprašanja ki jih vrjetno ne bo malo,mep pa zanima če me lahko opozorite na katere stvari naj bom pozoren pri novem skuterju Piaggio mp3 lt 400 touring.

Naj vam povem da še sedel nisem na njem kaj šele da bi ga peljal.

Lep pozdrav Mk Mare

Dobrodošel med maxi skuteristi! :OK:

Ne skrbi, ker kar nekaj nas je bilo takih, ki pred nakupom nismo niti sedli na maxija, kaj šele voziili... oz. smo se kar iz mopeda vsedli na maxi mašine... :blush: Vsekakor pa se bomo, čim bo vreme dopuščalo... skupaj kam zapeljali... Prilik bo dosti...

O maxi druženjih si lahko prebereš tudi na maxiscooter.si, kjer tudi sicer najavljamo tako zimska kot tudi otvoritvena maxi srečanja...

...torej, kot je že @Sat500 omenil... maxi skuteristi se bomo kmalu srečali na MAXI BOWLINGU - LJUBLJANA - 04.02.2012.

Se vidimo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni vsi skupaj

Sem nov član foruma z odprtimi usti prebiram vaše objave in seveda kako elegantno rešujete probleme ki se pojavijo.

Jaz motor dobm te dni čakamo še na kovček nato pa mi vse skupaj pripeljejo domov. Registrirat ga mnameravam nekje marca ko se otopli.

No seveda potem pridejo na vrsto vprašanja ki jih vrjetno ne bo malo,mep pa zanima če me lahko opozorite na katere stvari naj bom pozoren pri novem skuterju Piaggio mp3 lt 400 touring.

Naj vam povem da še sedel nisem na njem kaj šele da bi ga peljal.

Lep pozdrav Mk Mare

Pozdravljen med nami,

Tu jest imam MP3 400LT in sem večkrat v tvojih koncih (na kavi na Zbilah). Če boš za kakšen krajši izlet me lahko kontaktiraš, moj gsm najdeš v mojem profilu.

Več kot nas je, lepše je, pravijo.

Veliko varnih kilometrov želim. Če boš rabu kakšno info glede MP3-ja se javi.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najprej boš mogu narest nekaj kilometrov zelo počasi, da se navadiš sedenja na MP3ju, ker je vožnja z njim enaka in hkrati drugačna kot z dvoklesnikom. Spredaj ima namreč 2 kolesa. V ovinek se nagiba kot normalen dvokolesnik vendar je potrebno v ovinku malo popraviti smer s krmilom, nekeko tako kot pri avtu, boš vidu, ko se boš prvič zapeljal. Vožnja je zelo zabavna ko se 1x navadiš. Jest ga ne zamenam za nobenga dvoklesnika.

Če te še kaj zanima me kontaktiraj.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

Hvala za lepe želje in nasvet,motor so mi že dostavili sedaj pa čakam samo še na toplejše dni, ga registriram potem pa veselo nabiranje kilometrov,seveda z veseljem naredimo kak izlet krajši ali dalši.

Lep pozdrav Mk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav MK Mare,

prima, da si se odlocil za mp3, kmalu nas bo tolk, da ne bomo vec exoti...sam se tudi kar uletel k dobavitelju s celado in jakno, ter se vsedel prvic na kej takega. Prej sem vozil vse vrste motorjev in skuterjev, tako da sem se kar kulturno odpeljal. Kakor je omenil hoyla do prvega ovinka, tam pa sem opazil razliko in hitro pricel popravljati smer, se pa se hitro navadis in ne pomislis vec na to. Na zacetku sem imel en problem, zmeraj sem vozil preko omejitev in sem moral skos gledat na stevec. Motor tako gladko in mirno pospesuje, da sem bil vedno prehiter. Evo pred hudim mrazem uspel narediti skor 4000 km in sem zlo navdusen...pridruzujem se mnenju, da ne bi zamenjal za dvokolesnik...

Ti samo korajzno in pogumno na motor...uzitki zagotovljeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav MK Mare,

prima, da si se odlocil za mp3, kmalu nas bo tolk, da ne bomo vec exoti...sam se tudi kar uletel k dobavitelju s celado in jakno, ter se vsedel prvic na kej takega. Prej sem vozil vse vrste motorjev in skuterjev, tako da sem se kar kulturno odpeljal. Kakor je omenil hoyla do prvega ovinka, tam pa sem opazil razliko in hitro pricel popravljati smer, se pa se hitro navadis in ne pomislis vec na to. Na zacetku sem imel en problem, zmeraj sem vozil preko omejitev in sem moral skos gledat na stevec. Motor tako gladko in mirno pospesuje, da sem bil vedno prehiter. Evo pred hudim mrazem uspel narediti skor 4000 km in sem zlo navdusen...pridruzujem se mnenju, da ne bi zamenjal za dvokolesnik...

Ti samo korajzno in pogumno na motor...uzitki zagotovljeni...

Pozdravljen mataur

tudi jaz se komaj čakam na otoplitev da probam zadevo koko se obnaša ne cesti,registrirat ga nameravam nekje v sredini marca upam da se do takrat otopli,potem pa veselo nabirat kilometre,verjemi mi prav bogi sem že ko cele dneve prebijem v garaži in brišem prah z motorja ampak kdor čaka dočaka.

Lep pozdrav Mare

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...tko nared, kot jest...posliki ga in si ga daj na namizje racunalnika...hehe...hec...tut jest hodm v garazo vake tolk cajta pogledat, kako se ma...pa si ga dvignu na "stender" da gume mal pocivajo? Mislm, da en mesec in bo ze za pelat. Jest sem se vozil tudi v snegu in pod nulo, sam ni lustno...tolk da sprobas kako to je in nic vec, naslednjic se nanga vsedem, ko mi ne bo treba podobleke gor vlect...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja MK Mare, sem prej pozabu napisat, če boš imel čas se lahko pridružiš na otvoritvenem MAXI izletu http://www.maxiscooter.si/index.php?option=com_content&view=article&id=144%3A201205-tajerski-maxi-izlet&catid=7%3Aotvoritve-zakljuni-izleti&Itemid=24&lang=sl, več o izletu dobiš na povezavi.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga tudi ze testeral na 160km/h, samo za razliko od hoyle sem kar uzivu...motor miren, brez treslajev skratka enkratno...drugace po AC jest tam okol 120km/h in seveda malo vec pri prehitevanju. Se pa poraba drasticno zvisa pri voznji nad 120...z zeno sva sla na morje po avtocestri do postojne komot 120 in vec pri prehitevanju, pa sva oba bolj tezkometalca, nato po stari...brez problemov vse klance, prehitevanja, zaviranja...po njenih besedah, voznja zadaj zelo udobna, tko, da sem jo moral fehtat, da sva se parkrat ustavila...

Sam nisem luci nic zvezal, kratka ena luc, dolga druga...se pa ponoci zelo lepo vidi...ima zlo dobro osvetljitev.

Na stender, ga pa jest postavljam samo ce dalj casa stoji, cez noc, ali v mestu pa ne...

No sej jest se nisem peljal lih po snegu, je pa lepo snezilo...brez problema, dokler nisem v btc pripeljal v krozisce na zebro, pol pa vseh pet zavor, pa se ni pomagalo (se z nogami) pa te resi malo vec gasa in kletvice izsiljenega soferja...hehe...

Hoyla, a una krozna pot se velja za april?

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoyla, a una krozna pot se velja za april?

Krožna vožnja še velja, samo je odvisna od vremena :hmm: , jest računam na prvo ali drugo soboto v aprilu :010. S boš pridružil, da se spoznamo še v živo, če bo pa vreme se pa seveda vidimo prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest resno racunam na uno krozno furco...zlo dobr zastavljena...

Itak, bom, ko se mal segreje, skor vsak dan z motorjem v ljubljani in se lohka ze prej dobiva na kaki pijaci.

se bom pa tudi pridruzil na majskem srecanju, sam prijavil se bom malo kasneje, da bo ziher...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest resno racunam na uno krozno furco...zlo dobr zastavljena...

Itak, bom, ko se mal segreje, skor vsak dan z motorjem v ljubljani in se lohka ze prej dobiva na kaki pijaci.

se bom pa tudi pridruzil na majskem srecanju, sam prijavil se bom malo kasneje, da bo ziher...

Za :kava: ali :beer2: ni panike, moj gsm je v mojem profilu, pa se javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zvrcnem, koj ko se bo dal na kaki terasi pircek pit...prej ne...

sem predolgo vleku sezono in sem se zdaj premrazen...

NI panike, ko boš imel čas poklič pa se dobiva na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoyla a si se ti že dons vozu po obvoznici malo pred 16 uro

Še ne :cry: :cry: , ker moram MP3ja Še registrirat pol pa Še servis in gaaaaaaas :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najprej boš mogu narest nekaj kilometrov zelo počasi, da se navadiš sedenja na MP3ju, ker je vožnja z njim enaka in hkrati drugačna kot z dvoklesnikom. Spredaj ima namreč 2 kolesa. V ovinek se nagiba kot normalen dvokolesnik vendar je potrebno v ovinku malo popraviti smer s krmilom, nekeko tako kot pri avtu, boš vidu, ko se boš prvič zapeljal. Vožnja je zelo zabavna ko se 1x navadiš. Jest ga ne zamenam za nobenga dvoklesnika.

Če te še kaj zanima me kontaktiraj.

LP hoyla

No, jaz pa sem ugotovil da mi popravljanje smeri s krmilom ne leži - sam z nagibanjem najlepše popravljam smer.

Torej, fajn nagib in pogled v ovinek seveda. 2 kolesi spredaj nista ovira!

Na zadnji skupinski furi mi je skuterist ki je vozil za mano dejal, da tolko se še on ne nagne, pa ima 2 kolesi ;)

lpF

Popravljeno . Popravil Flukturr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa sem ugotovil da mi popravljanje smeri s krmilom ne leži - sam z nagibanjem najlepše popravljam smer.

Torej, fajn nagib in pogled v ovinek seveda. 2 kolesi spredaj nista ovira!

Na zadnji skupinski furi mi je skuterist ki je vozil za mano dejal, da tolko se še on ne nagne, pa ima 2 kolesi ;)

lpF

bravo Flukturr, tko se vozi :010 :010 zato pa mamo MP3-je

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako oziroma koliko uporabljate gumb za stabiliziranje prednjih vilic. Ali to počnete vedno ko se

ustavite, ali občasno ali nikoli. Sem naredil zelo malo kilometrov, a mi tisti sistem nekako ne sede :( , je pa res

da je motor kar težak in če si manjše postave in prideš do tal samo z prsti, bi tisti sistem naj bil v pomoč.

Morda pa le vaja dela mojstra. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!