Skoči na vsebino

Priporočene objave

še ena novejša orthophoto slika, kjer so razvidni ostanki kurišča in posameznih šotorišč.

naokoli se vidi proga, katero je moj sine zvozil s svojo pw-50 yamahico.

 

mamutplac.jpg

 

ko sem omenil ostanke kurišča in to. zveni kot neko najdbišče. res smo mamuti... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo padavičarjeva promenada je fino vidna na sliki v predhodni objavi... :)

 

SF, evo, samo za nas, ena aktualna...

mms20140124153203.jpg

iz imena slike pa so razvidni podatki: leto mesec dan ura minute sekunde.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da je tam okrog 25-30cm. Jutr gremo bale vozit gor, tk da bomo tudi kej slikali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama garauščina nas je.

 

post-1357-0-47578500-1390759294_thumb.jpg

post-1357-0-39295400-1390759491_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo eno nočno na mamutplac?

 

Sem prec za, saj 14.2. popoldne priletim in pred soboto ne bi prišel gor.... Razen, če se nočna udari...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prec za, saj 14.2. popoldne priletim in pred soboto ne bi prišel gor.... Razen, če se nočna udari...

če se mi rebro vsaj malce na bolje obrne te itak čakamo zgoraj .. če prideš ponoč pa le javi prej da te kakšna ne ugrabi po poti ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo kaj če bo organizato  slučajno mel obvezne vaje :O a pol propade? :(

Ti pa nisi ravno najbolj prijazen človek a veš ti to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo kaj če bo organizato  slučajno mel obvezne vaje :O a pol propade? :(

organizator ma obvezne vaje gli tolk kot vsak let tadrug vikend v februarju ..  in ne zarad enga vikenda ne bo šola propadla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nisi ravno najbolj prijazen človek a veš ti to?

:OK:   :spider:   :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bučman :P pazi da tole še kak človek ne vidi :D

človek da za pir = človek dobi za pir ..... važn da gremo na pir brez sitnob zravn ...zdej kaj pa je treba uporabit kot povod - a ne to so pa male tajne velikih majstora ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej biskvitki? 

Mamutovanje je skor tle! 

 

Čas je, da se razgovorimo o konkretnih zadevah.

Kolk ruskega antifriza rabimo za preživet 2 noči? 

Vsak po eno flaško mamutovih solz bo pomagalo, dovolj pa ne bo, da ostanemo ...pijani :P 

Kak kuhan vin bi blo fajn zakuhat, da naša grla ostanejo ogreta.

Morda vsak prinese par litrov vina, en klinček in hercšaflo cimeta?

Se mi pa zdi, da je lani tut pira hitro zmanjkalo?? Kako je to možno?  :drunk:

 

Cajta okol ognjišča bo dost, zato predlagam, da iz tega naredimo tut dobre pojedine.

Bomo spet kej v skupni lonec vrgl za pojest? Golaž lani od SF-a je bil svjetski!

Bomo kaj nagvircanega mesa v alufoliji prnesli in v žerjavico podtaknili?

Nekaj za na žar?

 

 

Če vsak nekaj prinese, se bo dobro jedlo in pilo. 

Lahko v žerjavici spečemo kakega piščanca, zajca, rebrca.... 

 

Jaz bom verjetno enega piščanca dal v paco prejšnji večer, in dobro zavitega v alufoliji prinesel s sabo. 

Potem se samo z žerjavico pokrije in za popoln recept piješ eno uro dokler ni pečeno. 

 

Nekje sem zasledil neuradne podatke o top speedu za poslednji 6 kilometrski makadamski vzpon. 

Kako je s tem?

Upam, da Thumper ni še dodatno  nafriziral svojo makino, s katero nas je vse scat pelu že lani. 

Ampak, da se približam oz. izboljšam možnosti,  bom snel malo rabljeno zadnjo gumo in nataknil ganc novo gor, da bo grip!

Pa tlak bom spustil na kake 0.8 bara!

 

Tole čaka na zamenjavo:

cymera20140122183633.jpg

 

 

Sem pa posebej za to priložnost pohitel z nabavo novih dry bagov.

Point je, da se želim spakirat na boke motorja in ne na sopotniški sedež/prtljažnik.

Tako je težišče na motorju precej nižje in bolj centralizirano, motor pa precej bolj okreten.

Bi človek mislil, da se ne pozna ampak stvari se seštevajo. 

Na koncu pa je razlika v tem ali se pelješ kot po jajcih, al pa ga pičiš.

 

Tole so  torbe v katere bom letos pakiral:

http://www.gul.com/bags/gul-25-litre-dry-bag_25-litre.html

 

 

A pride na Mamute kak elektotehnik ipd? 

Nekdo naj naštudira tale user manual, ker nikad se ne zna, kdaj bo Dr. Jakob ušel iz vajeti in bo treba sabotirat žice njegovega megafona!

megafon.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajkam idejo o onesposabljanju megafona.

podprem tudi idejo o zamašitvi izpuhov na jakčevem skuteru.

jaz sem že spakiran. 2 meseca, heh...

težišče imam na visoko, žal drugače ne gre. čeprav sem delal tudi na znižanju le tega. konzerve s pasuljem sem obesil pod agregat, na poseben home-made nosilec.

2cm od katalizatorčka bo ravno dovolj da se konzerva segreje do prihoda na plac.

 

mamutove solze moram še zmešati, predvidoma v nedeljo se bo to zgodilo.

 

alkohola ne bom pil; za dobro voljo bo morala kakšna klobasica ali kaj podobnega.

 

sicer pa... ja, komaj čakam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja medica bo pripravljena ta teden. cca 5 litrov ma da je za prvo silo dost. Hrane ne bom lih veliko s sabo jemal, samo kakšno juhico pa mal kruha pa kakšno piksno boranje z mesom, mljac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom letos samo štarter ...če mi bo rebro dovolilo priti ... mam sicer še nekaj sovražnikov te kosti brez mozga...kera heba...lohk bi si kero drugo kost natrl brez mozga ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ze 5 dni mamutujem proti svoji volji, obstaja verjetnost da ploscic z letnico 2014 ne bote dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest dons začnem montirat stranske kufre in basat robo. Kotli bodo! Golaž bo še boljši kot lani, Marcc bo priskrbel divjačino. Za vzpon bodo letos tako kot lani skrbele prisrčnice. Priporočam tudi izdatne količine rupuruta in lekadola...

sam gum ne bom menjal, bom kar lanske vozil. Jebeš grip... Razmišljam celo, da bi za boljšo zabavo na vzponu montiral rezervno platišče, na katerem se bohoti že dodobra otrdela plešasta guma. Biti prvi gor? Ma ni zabavno. Je boljše gledat zariple obraze ko po 50. prerinjenih metrih postavijo motor na stojalo in z vso hvaležnostjo naredijo požirek domačice...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!