Skoči na vsebino

Priporočene objave

Saj res! Danes sem izvedel, da nas je nekdo prijavil...

 

Zdaj ne vem, če gre za isto zadevo ampak tudi udeleženci off road organiziranih dirk so dobili vabila na sodišče :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ne vem, če gre za isto zadevo ampak tudi udeleženci off road organiziranih dirk so dobili vabila na sodišče :mellow:

Vse obsodit na smrt!

 

Ker šele ko bomo imeli prazno Bananijo bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da vas malo pomirim, da malo umirim tiste, ki so začeli ob tej novički masturbirat itd.

It-Was-Me-Jim-Carrey-Liar-Liar.gif

 

Haha, Mamuti so spet uradno prijavljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da vas malo pomirim, da malo umirim tiste, ki so začeli ob tej novički masturbirat itd.

It-Was-Me-Jim-Carrey-Liar-Liar.gif

 

Haha, Mamuti so spet uradno prijavljeni!

No, da vas malo pomirim, da malo umirim tiste, ki so začeli ob tej novički masturbirat itd.

It-Was-Me-Jim-Carrey-Liar-Liar.gif

 

Haha, Mamuti so spet uradno prijavljeni!

SUPER !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno obvestilo !!!!

 

Za vse novince velja da morajo prinesti zraven zlavfan olje z upilki ali kakšen šudr. Uporabo le tega bodo pa preizkusili :grim

 

Če se najde kakšen devičnik pa priporočam labelo.

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole:

Če boste na poti na Mamutovanje 2014 zaglibili na snežni poti, potem lahko pokličete Marcca ali Guno. Številke bodo objavljene na FB in tu, prevoz pa je mogoč od drugega dela snežne poti naprej. Do tam morate priti sami.

Marcc in Guna bosta sama določala ceno slončkovega shuttle prevoza, pripravite pa cel kup naturalij, blagovnih menjav itd.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol se nobena bejba ne bo do vrha pripeljala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se dans prpelala čist do vrha... tko da mam dost mamutovanja, ker jaz sem že 6 dni na mamutih :P

še slame mam precej:D

Sam iz glave si jo potegneš, pa je, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj

za vse, ki boste prišli na Mamute vam priporočam da vzamete seboj kakšne škornje. Po domače baterji, batefutrji, tiste ki so za v štalo, ...... Ker vidite kako se vse tali se zna zgoditi da bo blatno.

To pišem zaradi preventive. Kolikor so nam znani podatki o vremenu naj bi bil minus.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi od lanskega mamutovanja ni ostalo nič mamutovih solz sem zbolel in me letos žal ne bo :(

Uživajte še za tiste, ki zaradi neupravičenih razlogov ne bomo prišli in lp iz Prekmurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nimam mamutovih solz, prnesem pa "Mamutov švic" za probat!

 

Mal sem začel robo na kup vlečt...

Bemtiš kolk prtljage za pozimi... če bi blo tole poleti, bi samo z enim ruzakom na hrbtu pršel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nimam mamutovih solz, prnesem pa "Mamutov švic" za probat!

 

Mal sem začel robo na kup vlečt...

Bemtiš kolk prtljage za pozimi... če bi blo tole poleti, bi samo z enim ruzakom na hrbtu pršel. 

Zato pa je pozimi, da morš malo vnaprej pripravit, da se mal namatraš na poti gor in dol in da zaradi tega še bolj ceniš svojo prisotnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!