Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

in kaj se dogaja z RdP? :/

 

Suzuki naj bi dobil povabilo za nastop na zadnji dirki sezone v Valencii in, če se to res zgodi, bo za njih kot "wildcard" dirkač na omenjeni dirki nastopil zdajšnji testni dirkač Randy De Puniet. Vsaj tako je izjavil šef moštva, Davide Brivio. Za sodelovanje z njim v prihodnji sezoni pa očitno niso zainteresirani, ker sem prebral, da iščejo hitre dirkače, ki bi lahko konkurirali najhitrejšim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah.... se mi kr zdi, da bodo meli 2 mašini in jack bi verjetno vozil drugo, ki bo po vsej logiki open bike... glede na to, da majo lahko samo 4 tovarniške mašine na proizvajalca in da bo redding verjetno vozil tovarniško zadevo...

 

espargaroja pa ne želim vidt na suzukiju... naj gre v tech 3... na suzuki pa naj pride kdo drug... čeprav velik izbire ni... sploh zdej ko sta ducatijevca podpisala... espargaro mi deluje, da ko bo šansa, da kaj naredi, da bo enostavno odpovedal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh....nicky bo spustil Indianapolis in Brno. ponovno operirano zapestje ne bo nared do silverstona, konc avgusta. Menjal ga bo Camier. Tale Camier letos dost dirka, za cloveka brez pogodbe. bmw in agusta v wsbk, zdej se honda v gp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moto Gp-Brno 15-17.8 imam karto ,ki jo žal zaradi obveznosti ne bom mogel vnovčiti,dam po tarifi iz predprodaje,če koga zanima naj pošle sporočilo..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišejo, da bo namesto Calvina vozil Iannone.

To bo pa še zanimivo ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni calvin podpisu z ducatijem nedolg nazaj? :D hehehe :D

 

Ze v startu je mel podpisano za 2 leti, z moznostjo prekinitve po enem letu. Glede na to, da se je pri LCR sprostil sedez (Aleix -> suzuki, Bradl -> Forward), se je CC pomoje kar dobro odlocil.

Popravljeno . Popravil Hudoba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, zakaj bi si sploh kdo zelel pogreb z Ducatijem? :evilgrin:

 

 

pa sej tak pogreb pa letos tud ni. Dovi ma dva podija, od 4 satelitov pa samo Bautista ene štenge. Crutch lani ni imel kam it, drugo leto mu bo pa žal, da ni ostal. GG15 bo hud dirkalnik, grem stavit!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam da bo gigi usposobil ducatija kot je aprilijo v wsbk seriji pol bo spet vse krivo da bo ducati med bolšimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič šokantnega, lorenzo ostaja pri Yamahi, podaljšal za 2 leti.

 

https://twitter.com/MotoGP/status/497396670809006080

 

http://www.yamahamotogp.com/news/07-08-2014-yamaha-and-jorge-lorenzo-confirm-new-two-year-agreement

 

Še vedno pa lahko 1x mesečno neka novica o preskoku na ducati pricurlja, tako da se čimvečkrat omeni njegove prihodke itd.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdo bo letos prvi, ki bo (če sploh) zaustavil Marqueza.... Fajn bi blo, če bi še kdo drug mal zmagu, je že  nezanimivo gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdo bo letos prvi, ki bo (če sploh) zaustavil Marqueza.... Fajn bi blo, če bi še kdo drug mal zmagu, je že  nezanimivo gledat :)

sam podn ga lahko ustav...se prav, če se ulegne na asfalt :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se gon v kurac ta žaba italjanska... videlo se je da ne bo šlo, pa je moral dovija vn rint... kreten zahojen... da mu obe gumi na 1x počta... bedak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ravno ko se lorenzo odloči napasti marqueza mora ta gnida na prvem mestu vse zajebat in se uvalit lih med oba, da naredi razliko tiste pol sekunde, da je dirke praktično konec... kašen debil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ravno ko se lorenzo odloči napasti marqueza mora ta gnida na prvem mestu vse zajebat in se uvalit lih med oba, da naredi razliko tiste pol sekunde, da je dirke praktično konec... kašen debil...

Sej včasih (res včasih) napišeš še kaj kar ima dejansko smisel. Ampak s takimi objavami si pa zapraviš še tisto malo kredibilnosti, ki bi jo lahko imel.

 

A lahko poveš kaj je potem po tvojem dirkanje, če ne ravno to, da se gre na polno, pri čemer kdaj pa kdaj pride tudi do kakšnega dotika, oziroma da kdaj kdo koga prehiti in tretjemu prekriža plane? Kar se mene tiče bi si želel samo več take vožnje, ko se 4 komadi peljejo skup in dejansko pojma nimaš kdo bo koga za 1. mesto...

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!