Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

dobra borba rossija in MMja... škoda ker je rossič spet zasral in se v zadnjem krogu nista užgala...

pedrosa je bil spet nekje v ozadju... možno tudi, da je gume že na začetku preveč zrabil, ko se je prebijal naprej... naslednjič bo treba štartati iz prve vrste in na prvih mestih bit že od začetka...

padcev pa nenormalno veliko... škoda za bautisto... tudi bradl je kr na 1x odletel... jorge pa očitno prehitro v privh krogih...

Iannone bi bil pa verjetno tudi blizu prvim, glede na to, da je kljub padcu na koncu bil vseeno 10. :) za njega mi je še najbolj škoda, ker je padel, ker bi bilo zanimivo vidt kako visoko lahko pride :)

Vrhunski komentar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, ampak saj ne gre za kolesarsko dirko...

tud to je res...gre se pa za to,da še vedno lahko vsaj mal parira mladim...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WoW kira super dirka!

Marquez in Rossi sta v predzadnjem krogu uprizorila super boj. Škoda za padce Lorenza, Bautiste, Smitha in Crazy Joe-a. Za zadnjega je tudi meni najbolj žal.

Na koncu se pa glede na skupni zaostanek tudi Ducati počasi pobira. Forza Ducati!! :OK:

Glede Rossija bomo morali počakati še kako dirko, tudi lansko leto je blestel v Qatarju pa potem sezona ni bila ravno bleščeča...

 

Vse kaže, da bo Marquez zopet prvak in Pedrosa bo pa zopet pušnu sezono.  :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nadaljevanju bo še zanimivo, Qatar pa še nikoli ni bil prikaz nekega realnega stanja. Ata Rossi pa še ni za odpis, to je dejstvo :OK: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

britanska komentatorja sta uredu :)

trenutno s fuzbalom utrujajo  :angryrant1:

 

http://live.drakulastream.eu/static/popups/20940305086800.html

tole...tole je blo pa zlatavredno! HVALA!

u glavnem...revolucija prelozena za nedolocen cas.

Espargaro je profitiral vsaj 4 mesta, Rossi je bil na tej dirki tud lani fantasticen, tako da...jez se zmer nc ne vem. razen da Ducati tud cez to zimo ni naredu hudga koraka naprej.

Man of the day je zame Reding.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast MMju za tako vožnjo po poškodbi. Najbolj vesel pa itak za Rossija  :OK:

Upam, da ostane še kakšno sezono, da se nekateri požrejo od foušije  :l_01:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem kaj naj si mislim... Kvalifikacije po pričakovanju, brez presenečenj!

Rossi pa mi je v dirki zaprl usta (že davno sem ga odpisal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos jo bom pa z veseljem nosu.. VR je pokazal, da se na stara leta tudi marsikaj zmore.. Kako že gre ''Bolj star bol nor''.. 

Zadnjih nekaj ovinkov ni bilo dobrih za moj srce.. Ampak vem, da sem to pogrešal.. Srček pa tut.. :D

 

img0974c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nadaljevanju bo še zanimivo, Qatar pa še nikoli ni bil prikaz nekega realnega stanja. Ata Rossi pa še ni za odpis, to je dejstvo :OK: .

 

V nadaljevanju bo še zanimivo, Qatar pa še nikoli ni bil prikaz nekega realnega stanja. Ata Rossi pa še ni za odpis, to je dejstvo :OK: .

si ti celii ata haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo drugo dirko, lansko leto je tudi Rossi na prvi blestel, potem pa tema. Še sreča, da so danes padal k kegli, drgač bi blahko bilo drugace. Kaže pa, da bo vesolc MM tudi letos prvak. Pa spet ne bom šel v Brno. Nekak mi ne sede njegov karakter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa bom napisal kaj jaz mislim:

 

1. #93 - Marquez  :bike:

 

2. #99 - Lorenzo :quad:

 

3. #46 - Rossi :scut:

 

4. #26 - Pedrosa  :baa:

 

Mislim pa, da bo med Marcom in Jorgejem ZELO tesno.. :grim

 

HIIIIIJJJJEEEEEEEJJJJJJ, ŠKODA da nisem predvidel Lorenzovega padca, ker potem bi POPOLNOMA pravilno napovedal izid dirke za prva tri mesta!  :grim  Je pa tako, BRAVO #93 IN ABSOLUTNO TUDI BRAVO #46, MATER, ŠE VEDNO IMAŠ SRCE!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar me je med dirko prešinilo je to , da Rossi verjetno več ne bo tako dolgo dirkal, da bi mu lahko Bautista vrnil vsa šolanja, ki jih je dobil lani in že letos od Valentinota. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem lastnike pop tv, da zivijo od reklam, tokrat pa so z oglaševalskim časom šli čez vse meje dobrega okusa. Sam sem imel občutek, kot da je čas prenosa in reklamni termin razdeljena v razmerju 1:1! Če lastniki poptv mislijo, da je prenos namenjen oglaševalcem, jim kot gledalec pokažem sredinec z idejo za vse razjarjene gledalce, ob kateri bo tudi oglaševalcem kapnilo, da ima posiljevanje z izdelki negativen učinek. Predlagam bojkot vseh izdelkov, s katerimi nas na Pop TV posiljujejo med prenosi dirk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ne razumem pa tovrstnih komentarjev:"Če ne bi Lorenzo, Bautista, Bradl, ... odstopili, bi bil vrstni red drugačen!" Seveda bi bil, pa tudi, če se ne bi iz ozadja prebijali pravi mojstri - Rossi, Redding, Espargaro, ja, tudi Pedrosa in še kdo, bi seveda bil vrstni red spet drugačen. Zame pomeni, če nekdo izpade, je naredil nekaj hudo narobe. Tisti, ki pa teh napak niso delali, pa so ostali v igri. To je zame znak, da so na tej dirki bili tisti, ki niso leteli ven, boljši. Preprosto. Biti objektiven pa je že malo težje.

 

 

 

 

Saj drži, da je bil Reding carsko pred Haydnom in sedmi na koncu. Drži tudi da je bil A. Espargaro četrti. Rezultati so zapisani v statistiko in bodo tam za vedno. AMPAK, tega vrstnega reda ne smemo uzet preveč resno. Espargaro ni bil tako blizu kot zgleda. Žal.  Rossi, jebentiš, rad bi ga videl takega na vseh dirkah. Pa bo šlo? Ne vemo. Lani je bil v Qatarju enako navdušujoč, v Austinu pa se je že pokazala realnejša slika.  Ne pozabimo. Tu so v podobnih pogojih trenirali pred dvemi tedni vsi, razen prvih treh in Ducatijev. (Za hec, lahko omenim  mi ne gre z glavei Mugello 2012. Ducati z Rossijem je tam testiral teden pred dirko, in bil čez dv dirki precej bližje kot ponavadi.  Z okrog 25-30 sec zaostanka so prišli na dobrih 10) Testiranja so zelo  pomemnba. 

 

 

Tole je bla super dirka. Super. Se pa ne nadejam tako pestre sezone. Vrh bodo krojili običajni akterji. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej itak sam cakajo naslednjo dirko in upajo,da mu ne rata...da bojo spet svojo grenkobo zlival tuki gor. :) Ampak lej

...Naslovov in veselja do dirkanja mu ne morjo uzet.....to jih pa sam se bl zge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin Edwards "stara kjuka" tokrat brez št. 1 pri svoji uvrstitvi = 9, tudi če marsikodo "ni videl cilja", toda on ga je ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem mi je všeč da so končno najdli pravila da so lahko vsi bolj konkurenčni tovarniškim, zdej na prvi dirki je bila pač smola tega peska in jih je veliko letelo ven vendar  že naslednja dirka bo verjetno veliko bolj zanimiva ko bodo ostali na kolesih vsaj še Lorenzo in Bradl.

 

Marquez je pokazal da je dorastel skupaj z naslovom in previdno ter dovolj hitro vozil za zmago, Rossi je verjetno malo več moral voziti na polno da ga je ujel sploh z novim stilom vožnje  :OK:

 

Ducatiju pa potrebuje 30 litrov goriva    :kva2:

 

1920455_610595485712145_2011797255_n.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!