Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

ej, tole je pa ze mal sumljivo. prvi trening ajd, recimo da fabriski stirje niso tvegali in so se privajali qatarski pisti. vsi ostali so tam vozili prejsnji teden. majo nastelane motorje in so pac ze navajeni vseh specifik te dirke. noci, oprijema...Al kaj pa zdej?

lin jarvis je verjetno na pomirjevalih, Nakamlto se bo pa verjetno rAzstrelil....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, tole je pa ze mal sumljivo. prvi trening ajd, recimo da fabriski stirje niso tvegali in so se privajali qatarski pisti. vsi ostali so tam vozili prejsnji teden. majo nastelane motorje in so pac ze navajeni vseh specifik te dirke. noci, oprijema...Al kaj pa zdej?

lin jarvis je verjetno na pomirjevalih, Nakamlto se bo pa verjetno rAzstrelil....

Ezpeleta pa v temi nohte grize k vid kako pizdarijo je naredu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater nikjer ne najdem s kakšnimi gumami so postavljali te čase??? So vsi open bili na mehki ali ne ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Espargaro je pa car, me zanima, koliko bo lahko konstanten na dirki,

 

Res je raztural, ampak me prav zanima, kaj bo na jutrišnjih kvalifikacijah.

Ob tem njegovem dobrem času se bojim, da bo isti, kot je bil svoje čase Ben Spies ..... , ki je vozil dobre kvalifikacije, med samo dirko pa ni pokazal nič, velikokrat pa je sploh ni dokončal. Bomo videli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je raztural, ampak me prav zanima, kaj bo na jutrišnjih kvalifikacijah.

Ob tem njegovem dobrem času se bojim, da bo isti, kot je bil svoje čase Ben Spies ..... , ki je vozil dobre kvalifikacije, med samo dirko pa ni pokazal nič, velikokrat pa je sploh ni dokončal. Bomo videli ...

lani je s CRT bil suveren, zdaj ma pa lanski motor Yamahe in open elektroniko, mislim, da bo zelo dober, to vsaj kažejo testiranja, in ja, bomo vidli jutri, koliko gredo lahko s časi dol, predvsem Lorenzo, ki je največje negativno presenečenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je s CRT bil suveren, zdaj ma pa lanski motor Yamahe in open elektroniko, mislim, da bo zelo dober, to vsaj kažejo testiranja, in ja, bomo vidli jutri, koliko gredo lahko s časi dol, predvsem Lorenzo, ki je največje negativno presenečenje

 

Se strinjam, prav tako sem presenečen nad vožnjo Lorenza (navijam za Movistar Yamaha MotoGP) ... res pa je, da je to bilo zgolj prosti treningi.

Zraven lanske Yamahe in open elektroniki, ki jo ima Espargaro, lahko po moje njegove dobre čase pripišem tudi "rivalstvu" z bratom. Sigurno dokazovanje eden drugemu, prinese dodatne dobre rezultate. Lani sta navijala en za drugega, letos sta si tekmeca.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo, da ne bo kuhne :fight2: , kako so začeli, bi pa znala bit sezona dobra, prva dirka bo neko merilo, na koncu vojne se pa mrtvi štejejo :grim , ja, uživancija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, prav tako sem presenečen nad vožnjo Lorenza (navijam za Movistar Yamaha MotoGP) ... res pa je, da je to bilo zgolj prosti treningi.

Zraven lanske Yamahe in open elektroniki, ki jo ima Espargaro, lahko po moje njegove dobre čase pripišem tudi "rivalstvu" z bratom. Sigurno dokazovanje eden drugemu, prinese dodatne dobre rezultate. Lani sta navijala en za drugega, letos sta si tekmeca.

 

za hude case ima precej zaslug mehkejsa guma, ki jo imajo open na voljo.

Zato mene zelo preseneca Bautista.

in ja, so bli samo prosti treningi, pa vseeno. noben nj zanalasc vozil na 5 mesto. ocitno bodo ta konec tedna fabriske yamahe trpele.

 

prva dirka merilo :)

upam da bo bolj pestro,vsaj kaze tako.

katarska dirka morda ni ravno merilo. Lani je Rossi zarencal, in potolkel vse razen Lorenza. na zalost je bla sezona cist drugacna.

tole z open gumo in 24l benza mi daje mislit, what if. kako bi blo, ce bi gume delali po meri, in meli dovolj benza. . . .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za gume sm cis zmeden, torej majo enake gume kot fabriski + mehko, ki je prakticno kvalifikacijska...jorge in Rossi pravita da sta tut na trdi Esp in Ianonne hitra.

 

Pa kaj se sekirajo, na trdi bojo vodili prvo polovico dirke in meli prednost, pol bojo pa gume skuhal ker bojo meli 10 konjov vec in agresivne izhode, jih bojo profici dohiteli in bo vse po starem.

 

in kako Esp lahko fura yamahin okvir, ko pa je ekipa FTR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato mene zelo preseneca Bautista.

 

 

Mene Bautista sploh ne preseneča, saj je lani bil zelo aktiven in se ga je dalo opazit tudi v ospredju, kadar ni drsal po tleh in posledično njegovim manevrom "odrsal" tudi tekmece.

 

Mene od vseh je presenetil rojak Bradl. Sem pričakoval, da bo pokazal malo več, ampak ne smemo pozabljat, da so to vseeno bili zgolj prosti treningi.

Moja vožnja, kadar se peljem v tandemu z ženo je tudi drugačna, kot pa takrat, ko grem sam  na "en krog", tako da danes se bo dejansko pokazalo, če je Espargaro res tako vozil, da mu drugi ne morejo parirat, kar pa dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upajmo za dobrobit dirke, da je

 

Se strinjam  in zanimivo bo, da bodo mešali štrene tudi takšni dirkači, kot je Espargaro.

Kot je videt, so zelo dobro zadeli Setup (pri Espargaro-ju) na tej progi, upam, da jim uspe tudi pri naslednji, bo zadeva bolj interesantna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za gume sm cis zmeden, torej majo enake gume kot fabriski + mehko, ki je prakticno kvalifikacijska...

 

"Factory" razred ima trdo + srednjo, "open" razred pa srednjo + mehko (nimajo trde) in kot razumem vse skupaj, naj bi tako bilo celo sezono, da bo open razred vedno imel tršo gumo eno stopnjo manj trdo od factory in mehkejšo gumo eno stopnjo bolj mehko od factory (sepravi tam, kjer bo imel factory na razpolago medium + soft, bo open imel soft + supersoft).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na italia.1 in italia.2 ne prenašajo več prove in niti kvalifikacije.  :sleep2: Prenašajo pa na CIELO zdaj kvalifikacije v živo,tisti ki lovite ta kanal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fan je prbiu v tisti motor,ki je biu na tleh...upam da je vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A. Espargaro spušil pod pritiskom... Kaj bo šele jutri, če je že danes taka kriza? Me pa vseeno preseneča, da je imel tako možnosti za pole... Gladko bi mu uspelo... No ja... Bomo očitno videvali pa večino te production racerje v prvi vrsti, dokler jim mehke gume ne ukinejo :-P. Bautista je pa noro hiter... Škoda, da ga je MM na koncu dobil.

Upam, da Dani ni preveč zadaj...

In ja bravo doktor...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa ni nobeden pričakoval v Q2  za prvo vrsto...   MM  :OK:  Škoda za A.Espargaro,da je imel smolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

tkole je blo...

 

MARQUEZ M. Honda 1:54.507

BAUTISTA A. Honda +0.057

SMITH B. Yamaha +0.094

DOVIZIOSO A. Ducati +0.137

LORENZO J. Yamaha +0.154

PEDROSA D. Honda +0.196

BRADL S. Honda +0.364

CRUTCHLOW C. Ducati +0.381

ESPARGARO A. Forward Yamaha +0.479

10 ROSSI V. Yamaha +0.589

11 IANNONE A. Ducati +0.620

12 ESPARGARO P. Yamaha +0.645

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!