Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Kdo je razlagal, da je Rossi za v penzijo.....?

 

 

p.s. Prosim, da se z kratkim komentarčkom "nabrojite" , da vas bomo imeli preštete, ko bo čas....

 

 

 

p.s. Sezona se počasi začenja, čas je ,da se tudi navijači ogrejemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je razlagal, da je Rossi za v penzijo.....?

 

 

p.s. Prosim, da se z kratkim komentarčkom "nabrojite" , da vas bomo imeli preštete, ko bo čas....

 

 

 

p.s. Sezona se počasi začenja, čas je ,da se tudi navijači ogrejemo :)

Tudi ti si bil med njimi!

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če Rossi gre slučajno v penzijo,lahko gre z glavo pokonci!!! :yes:  Upam pa,da bo vozu še pouno let,ker dokazal je itak že vse kar se da.....

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumarski test na Philip Islandu.

Ce bo slo tako naprej, bo Ducati do konc leta konkurencen?! Crutchlow je hitrejsi kot je bil do kvalifikacij s tech3. FP1-4 je bil pocasnejsi kot danes na desmo16!

Nikoli ne bom razumel, da v tako kompliciranih ekipah, z nebrojem vrhunskih strokovnjakov tako razliko nardi en clovek.

post-1354-0-00532500-1393860585_thumb.png

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je razlagal, da je Rossi za v penzijo.....?

 

 

p.s. Prosim, da se z kratkim komentarčkom "nabrojite" , da vas bomo imeli preštete, ko bo čas....

 

 

 

p.s. Sezona se počasi začenja, čas je ,da se tudi navijači ogrejemo :)

kolk sm videl dons, ga je Cal nabil z njegovim prejšnjim motorjem :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes so vozili z različnimi specifikacijami gum. .....meni je bolj zanimivo, da so moto2 motorji tako blizu.....verjetno so Dunlopke bolj lepljive kot "kamenke"  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sm videl dons, ga je Cal nabil z njegovim prejšnjim motorjem :smoke:

haha..ma daj no lepo te prosim!!!..samo gume so testirali..kaj bo te dukati?..tale drekast nič vreden posrani motor ;)..cal pa je itak eno veliko tele za meene..saj zaradi dnara je samo v ducati šel..mene bi sram blo it v ekipo poražencev :D  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha..ma daj no lepo te prosim!!!..samo gume so testirali..kaj bo te dukati?..tale drekast nič vreden posrani motor ;)..cal pa je itak eno veliko tele za meene..saj zaradi dnara je samo v ducati šel..mene bi sram blo it v ekipo poražencev :D  :headbang:

vidim da voziš znamko zmagovitega motorja v GP :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj glupo je to, da je tisti ki ga "zagovarja", ene 3 leta nazaj naredil isto kot Cal. Hahaha.

Kako bi šele njega kot 9kratnega oh in sploh prvaka moglo bit sram. Haha. Dej mal pomisli preden kr neki blekneš

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa vsi jagenčki tih!!!!!...Lorenzu bo !mogoče! samo Marquez lahko vohal prebavo... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo no mal počakat. Recimo do prve dirke, pa bomo pol govoril... Do takrt vemo itak samo to, da bo Rossi pušil :-P :-P :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo no mal počakat. Recimo do prve dirke, pa bomo pol govoril... Do takrt vemo itak samo to, da bo Rossi pušil :-P :-P :-P

in pol se je vjedu za jezik ..haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmerje sil se počasi kaže, edino Marquez manjka med tremi, tak da se lestvica pomakne za eno mesto , od Lorenza dol, odvisno od dirkališča, lahko tudi z Lorenzom :grim

Rossi pa kot zmeraj, ko je konkurenca zdrava, on z vrhunskim motorjem in ga žgejo vsi, tudi taki slabši za celo klaso :smoke:, včeraj Cal, danes Dovi :kva2:, se mi je prav začel smilit :grrr , sploh pa navijači, ki so mel vlka usta :kva1:  :blush: , zdaj pa vse tiho je, mir božji :smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veste kako pravijo: Ne hvali dneva pred nočjo.

Sicer pa sam še dobra dva tedna do prve dirke. Sm že čist neučakan :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi le ostalo tako razmerje sil še naprej (mogoče še bolj skupaj) in da spremljamo boj 4,5 pilotov...pobožne želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmerje sil se počasi kaže, edino Marquez manjka med tremi, tak da se lestvica pomakne za eno mesto , od Lorenza dol, odvisno od dirkališča, lahko tudi z Lorenzom :grim

Rossi pa kot zmeraj, ko je konkurenca zdrava, on z vrhunskim motorjem in ga žgejo vsi, tudi taki slabši za celo klaso :smoke:, včeraj Cal, danes Dovi :kva2:, se mi je prav začel smilit :grrr , sploh pa navijači, ki so mel vlka usta :kva1:  :blush: , zdaj pa vse tiho je, mir božji :smoke:  

 

Ko boš sam dosegel vsaj 1/4 tega kar je on se oglašaj. Do takrat pa je doktor zate in za vse druge.

Verjetno si tudi sam navijal zanj, dokler je zmagoval. Sedaj pa navijaš za drugega, ker ne zmaguje več.

To so tisti navijači, ki so kot muhe enodnevnice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mors jih razumet,vec kot desetletje je v spici,pa je zdej kot fotr mau slabsi in so zdej koncno lahko zacel cvilt kok je slab....dokg so cakal,pa se je velik umotvorov nabral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!