Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

u mater....Starejši Espargaro pa ga spet tera... 

Če pa je skoraj 3 desetinke za penzionistom?? :?  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat se penzionist dobro prilagaja na Lorenzov motor...  Res da so šele prva testiranja, sem pa vseeno upal, da se bodo karte vsaj malo premešale... Tudi Cal in Ducati sta žal na svojem mestu in že zdaj je jasno da te ogromne razlike Ducati ne bo zmanjšal... in spet bo samo yamaha in honda na vrhu... In kje so zdaj tiste 3 desetinke med tovarniško in production Hondo??? Tak to je, ko jo vesoljec testira :):):) FTR-M1 pa zaostaja nekje 0.3 :) za tovarniško .... res impresivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Sepang, Day 1... ;)

 

 

post-163-0-30812700-1391509306_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se vsuje kdo bo koga, kdo ne bo, kdo je za v penzijo, kdo le testira, kdo gre na polno, kdo ne, etc, amerikanci vedno rečejo: "You don't get points for testing ..."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da bo sezona GP 2014 podobna F1 zadnjih par let....brezglavo lovljenje Marqueza/Vettla...že zdj je več kot 0.5 sec pred ostalimi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez se bo itak hecal naprej. Zdej bo sam vprasanje, a bojo loh Rossija prehitel, al ne. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sicer res to je samo prvo testiranje tako, da nič ne pomeni je pa dobr Pol Espargaro, pred Smithom na istem motorju. Ti novinci iz moto 2 (Mark lani in Pol letos) res hitro poštekajo.  Hayden plus 3 sek,... od nejga sem pričakoval boljše čase ... Vale pa je začel grist od štarta tko, da upam da bo tako tudi naprej in da se vmeša med prve tri tudi na dirki...

Popravljeno . Popravil ANCIENT
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in ti seveda ves katero leto so se hecali, in katero leto so se resno angazirali... se per let hecajo, pa se pol mal angazirajo, pa se spet mal hecajo... samo ducati je pa srot, ki ga vsak ki se mal neha hecat nabije...  In seveda so ti se znamke vsec?  Ene vseeno bolj, ker kadar jih kdo nabije, se pac njim ni dalo... ok, bo ze tko, ce pravis!

 

Janez, nabijas. Sicer je to WSBK tematika, pa vseeno. Japonske tovarne jasno povedo, kdaj imajo na gridu tovarniski dirkalnik. Kawasaki ga ima 2 sezoni. HRC ga je mel do 2003. Suzuki je resno podpiral Alstaro do 2006. Yamaha je mela svoj team 4 sezone. Vsi so osvojili tud naslove. Ducati ima najmanj 1 tovarnisko mostvo ze 20 let. Tud ko ga kao niso imeli, so Checi motorje sestavljali v Departo Corse, in mu nakazovali placo. Hondo recimo sestavlja TenKate na nizozemskem, elektroniko jim dela Cosworth. Jasno da HRCjev dirkalnik tega neb mel. Ninje je do predlani friziral Paul Bird Motorsport. Zdaj je to Kawasaki Racing. razlika je naslov in ena tocka premalo za dva.

 

Ja sicer res to je samo prvo testiranje tako, da nič ne pomeni je pa dobr Pol Espargaro, pred Smithom na istem motorju. Ti novinci iz moto 2 (Mark lani in Pol letos) res hitro poštekajo.  Hayden plus 3 sek,... od nejga sem pričakoval boljše čase ... Vale pa je začel grist od štarta tko, da upam da bo tako tudi naprej in da se vmeša med prve tri tudi na dirki...

testi pomenijo dost. pomembni pa so casi, ne uvrstitve. ta hudi bodo leteli 1,59,0, morda se hitrej. dokler casi ne padejo globoko pod dve minuti so vsi rezultati precej nepomembni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Janez, nabijas. Sicer je to WSBK tematika, pa vseeno. Japonske tovarne jasno povedo, kdaj imajo na gridu tovarniski dirkalnik. Kawasaki ga ima 2 sezoni. HRC ga je mel do 2003. Suzuki je resno podpiral Alstaro do 2006. Yamaha je mela svoj team 4 sezone. Vsi so osvojili tud naslove. Ducati ima najmanj 1 tovarnisko mostvo ze 20 let. Tud ko ga kao niso imeli, so Checi motorje sestavljali v Departo Corse, in mu nakazovali placo. Hondo recimo sestavlja TenKate na nizozemskem, elektroniko jim dela Cosworth. Jasno da HRCjev dirkalnik tega neb mel. Ninje je do predlani friziral Paul Bird Motorsport. Zdaj je to Kawasaki Racing. razlika je naslov in ena tocka premalo za dva.

 

  Brez veze nadaljevati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Brez veze nadaljevati.....

 

 

jez sm samo vesel, da živimo v srednji evropi. Ker če bi žveli slabih 3000km južneje, bi se kar en par mojih radkalnih frendov razstrerilo

 

Mislil sem, da bodo hitrejši. Da Haydnov in Redingov motor ne bo čist konkurenčen prototipom je blo jasno, da bodo pa tako daleč..hm...tole si pa ne bi mislil. Dobili smo tud odgovor, kdo je bil lani tako dober. A. Espargaro, ali ART. Espargaro je Edwardsu dal DVE SEKUNDI, in za Rossijem zaostal 0,05?!?!?!!? WAW. 

 

Škoda de so D16 še zmer tretja liga :(

post-1354-0-86833100-1391595330_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno bom moral navijati za Crazy Joe-a kot najboljšega Ducati pilota...  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še izjave Yamahinih mož: http://www.yamahamotogp.com/news/05-02-2014-2014-motogp-testing-continues-on-day-two-in-sepang

 

meni se vseeno zdi da so časi dirkačem pomembni (kljub temu da je to samo testiranje)

Vedno so bili časi na prvih testiranjih pomembni.  V bistvu je to že del dirkanja. Če je nekdo par desetink konstantno pred tabo in ti nimaš odgovora je to kar pritisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!