Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Jaaa super :kva1:  v tem primeru bi Vettel še povečov svojo prednost v F1 :BUA: ...te formulaši nej raj druge stvari spremenijo in sicer: "Ukinitev voženj skozi bokse zaradi vsake malenkosti" :SS

namesto tega bi lahko GP-jevci dajal kakšne nasvete F1 da bi bil bolj zanimiv šport

Popravljeno . Popravil goggy99
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bi rad bil osebnost leta? :):) :)

 

 

Rossi JE osebnost leta. Pa desetletja tudi... Pa še kaj zraven. :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi JE osebnost leta. Pa desetletja tudi... Pa še kaj zraven. :P

Rossi niti slucajno NI osebnost leta. Niti letosnjega, niti lanskega, niti predlanskega niti predpredlanskega. Resnici na ljubo, je najvecje razocaranje letosnje sezone.  Letosnja osebnost leta (v motosportu) je kristalno jasna: Marc Marquez.

Popravljeno . Popravil Buzdovan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi niti slucajno NI osebnost leta. Niti letosnjega, niti lanskega, niti predlanskega niti predpredlanskega. Resnici na ljubo, je najvecje razocaranje letosnje sezone.  Letosnja osebnost leta (v motosportu) je kristalno jasna: Marc Marquez.

 

Po moje je pa MM le dokaz za maksimalno spušano bebo katero se desetletje in več rine v ospredje na POLNO!! Na način kot vozi Mark zgodba ne mere trajati dolgo. Vsekakor pa je vse skupaj spektakel!

 

Kaj je mali u lajfu naredu razen tega da je zlezu na topšit moped, tiščal in se reševal iz zagat v katere se neprestano spravlja. Menda je vedno imel vse z rožicam postlano ...in ravno zato mu po moje kaka huda, huda slava ne pripada.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je pa MM le dokaz za maksimalno spušano bebo katero se desetletje in več rine v ospredje na POLNO!! Na način kot vozi Mark zgodba ne mere trajati dolgo. Vsekakor pa je vse skupaj spektakel!

 

Kaj je mali u lajfu naredu razen tega da je zlezu na topšit moped, tiščal in se reševal iz zagat v katere se neprestano spravlja. Menda je vedno imel vse z rožicam postlano ...in ravno zato mu po moje kaka huda, huda slava ne pripada.

 

oh dej no kako pa vozi? ne pretiravaj... mel je 2 al pa 3 situacije in že vozi ko majmun al kva? poleg tega je bila večina situacij podobna rossijevim :D lol :D

mm je čist lepo oddirkal sezono... sedel je na motociklu, ki ni bil prvak lansko leto, premagal je moštvenega kolega... ni se poškodoval... in naslov je bil tu...

in ja bil je ROOKIE... tud jst nism navijal zanj, pa tud zdaj ne, pa mu pač čestitam, ker je bil zasluženo najboljši in je peljal scat vse v prvi sezoni...

in ja... tako kot vozi vrjemi, da lahko vozi 10 let in da bo verjetno kar trajalo... mimogrede so se letos vsi drugi lomili, samo on ne.. če se je pa že, ker je naredil bedarijo, ki jih bo skoz manj, je bil pa čez par ur že na 100% na motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh dej no kako pa vozi? ne pretiravaj... mel je 2 al pa 3 situacije in že vozi ko majmun al kva? poleg tega je bila večina situacij podobna rossijevim :D lol :D

mm je čist lepo oddirkal sezono... sedel je na motociklu, ki ni bil prvak lansko leto, premagal je moštvenega kolega... ni se poškodoval... in naslov je bil tu...

in ja bil je ROOKIE... tud jst nism navijal zanj, pa tud zdaj ne, pa mu pač čestitam, ker je bil zasluženo najboljši in je peljal scat vse v prvi sezoni...

in ja... tako kot vozi vrjemi, da lahko vozi 10 let in da bo verjetno kar trajalo... mimogrede so se letos vsi drugi lomili, samo on ne.. če se je pa že, ker je naredil bedarijo, ki jih bo skoz manj, je bil pa čez par ur že na 100% na motorju...

 

Hja.... ne vem no?? A teb se zdi da je natančen in preudaren voznik? Vsak krog je zgodba zase in razni pripetljaji so med bolj nepredvidljivimi v konkurenci. Je pa res da je letos nekak z zunanjo pomočjo zmuval do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.... ne vem no?? A teb se zdi da je natančen in preudaren voznik? Vsak krog je zgodba zase in razni pripetljaji so med bolj nepredvidljivimi v konkurenci. Je pa res da je letos nekak z zunanjo pomočjo zmuval do konca.

 

 

A bejž? letos mu je z zunanjo pomočjo ratalo? Pa lani tud, in tri leta nazaj tud! V štirih sezonah je bil trikrat prvak, enkrat drugi, s tem da je dvakrat menjal razred. Poriviligirana oprema? Lani je zmagal devetkrat, vsi ostali Suterji na gridu imajo skupaj eno zmago. 

 

Res ga je sama zunanja pomoč, privilegiji in forsiranje v ospredje. Dečko nima pojma, ima pa veze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.... ne vem no?? A teb se zdi da je natančen in preudaren voznik? Vsak krog je zgodba zase in razni pripetljaji so med bolj nepredvidljivimi v konkurenci. Je pa res da je letos nekak z zunanjo pomočjo zmuval do konca.

 

hjah no verjetno je tudi zelo zelo natančen, ker tukaj brez natančnosti ne gre... kaj je pa v tem športu preudarnost je pa zgodba zase...

res je bilo neverjetno število pripetljajev... se spomniš kolikokrat so bili ostali šampioni na tleh ali pa v kom v svojih prvih sezonah... pomoje je mm tukaj še kar nežen v primerjavi z nekaterimi ostalimi...

Tudi če so na koncu vsi hondini dirkači delali za naslov si je vseeno moral pripeljati tako pozicijo, da so to lahko počeli... če bi bla razlika 4 točke bi ga pa pač še 1x nabil pa bi blo... če ne pa pač ne...

pa ne mi zdej govort, da je sam zato, ker se je lorenzo poškodoval... se je poškodoval ja... nihče mu ni rekel, da se mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vseh športih so ti "ČEji" itak brezvezni... ker če na če da lahko sto drugih čejev...in nihče ne more trditi, da ČE se Lorenzo ne bi poškodoval, da bi bil prvak.... lahko pa bluzimo vsi v tri dni in debatiramo na dolgo in široko.

 

Po vsem videnem so si vsi trije zaslužili naslov. Nekoliko bolj sem ga privoščil Lorenzu (mogoče ravno zaradi poškodbe).... Ne morem pa se strinjati z izjavami, da je imel Mark srečo in bla bla bla...ker mali je talent od talenta 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem videnem so si vsi trije zaslužili naslov. Nekoliko bolj sem ga privoščil Lorenzu (mogoče ravno zaradi poškodbe).... Ne morem pa se strinjati z izjavami, da je imel Mark srečo in bla bla bla...ker mali je talent od talenta 

 

VSI TRIJE?? Kdo pa je tretji? Da sta si ga zaslužila Mark in Lorenzo je načeloma res ja, kdo pa je ta tretji? Morda Rossi, Bradl, Cal, Bautista...? Ker Pedrosa si ga ni zalsužil, žal. :grrr

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sm že stokat reku, tistim katerim ni atraktivno gledat, da se nekaj dogaja na stezi in ste privrženci dolgčasa in vlakcev, si priredite nedeljsko upokojenske dirke z minimototi in za nagrado vožnjo z muzejskim vlakom slovenskih železnic ;)

MM upam pa da se spremeni v serijskega šampiona ;) pa da bomo gledal še kak napeto dirko med piloti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI TRIJE?? Kdo pa je tretji? Da sta si ga zaslužila Mark in Lorenzo je načeloma res ja, kdo pa je ta tretji? Morda Rossi, Bradl, Cal, Bautista...? Ker Pedrosa si ga ni zalsužil, žal. :grrr

Ti si že malo preveč obseden s Pedrotom... :BUA:

 

V končni fazi si naslov lahko zaslužil le eden na sezono - in Pedroza je v končni razvrstitvi pred Rossijem, Bradlom, Crutchlowom in Bautisto, torej tudi bližje temu, da bi si zaslužil naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bejž? letos mu je z zunanjo pomočjo ratalo? Pa lani tud, in tri leta nazaj tud! V štirih sezonah je bil trikrat prvak, enkrat drugi, s tem da je dvakrat menjal razred. Poriviligirana oprema? Lani je zmagal devetkrat, vsi ostali Suterji na gridu imajo skupaj eno zmago. 

 

Res ga je sama zunanja pomoč, privilegiji in forsiranje v ospredje. Dečko nima pojma, ima pa veze. 

 

Ja kaj si se pa tolk napalil?? Vsake oči imajo svojga malarja ... pri tvojih si to ti, pri mojih pa jaz. Seveda pa je tu še zunanji vpliv.

Sam tamal je res prvak, še z mesta spelat se mora naučit pa bo dasa!!  Po moje je tipčk mal dislektika zarad česa tudi je tolk inovativen v vsakem krogu posebej. Ima izreden filing za moped in stik s podlago sploh pa je stručko za reševanje zapletov,,,,, no ko bo parkat polomljen bo tud on raje vozil po stezi in hotel mal več kulture od soudeležencev.

Mogoč pa tud ne!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv prispevek o Motogp je v zadnji MotoSi številki, kje Gaber pove, da je Lorenzo v bistvu res "car". Se ne obnaša zvezdniško, itd. Čisto druga slika kot na TVju...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JORGE LORENZO  si je pa privoščiu novo hiško..  :OK:

 

Lorenzo_House.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!