Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

veseli "penzionist" je tudi pohvalil Espargaroja 

 

Rossi also had words of praise for Aleix Espargaro, who was fifth fastest on the new Open class Yamaha.

“It is not only the bike, Espargaro has improved very much in recent years,” said Rossi. “Last year he did great with Aprilia and looks like he is ready to bring a bike to the limit in MotoGP.”

 

vir: http://www.crash.net/motogp/news/200058/1/another-positive-day-for-top-yamaha-rossi.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo pravi, da bi naj Espargarojeva yamaha bila zaradi mehkejše zadnje gume cca pol sekunde hitrejša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ima rokico zdelano, pa se sezona še sploh ni začela.. 

U matr, zgleda da je MM samski, glede na "otečeno" dlan :D.

Še dobr mesec in pol do prve dirke, če se ne motim, do takrat se lahko vse spremeni. Še bo blo zanimivo :yes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo spet joka stoka..ahaha ma daj naj raje preneha dirkat...je reku da je premočan motor 250hp..haha a rossi ga po letos lepo odzadaj pustu..in vse drugi tudi! :P;).GO GO GO GO Rossi!!,.

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa gre zares :) že 4je pod 2 minuti med njimi je tudi A. Espargaro :):):)....Tudi Ducatiju je uspel hiter krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prepričan, da vozi Espargaro FTR okvir. Zdaj pa vidim, da ima praktično skoraj kompletno M1 s spec. elektroniko, mehkejšo gumo in 4l bencina več... Yamaha zgleda že pošteno testira dornino elektroniko  

 

Espargaro has vowed to aim for a podium finish this season and believes there is still much to come from the FTR-M1, which currently uses a Yamaha M1 engine, chassis, swing-arm and 'Factory Ohlins' suspension.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih sedem samo z 0,837 razlike... :)    Škoda mi je za Cal Crutchlowa,ker po moje Ducati ni glih motor za njega...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih sedem samo z 0,837 razlike... :)    Škoda mi je za Cal Crutchlowa,ker po moje Ducati ni glih motor za njega...

Mah Ducati se mi zdi, da ni za nobenega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo spet joka stoka..ahaha ma daj naj raje preneha dirkat...je reku da je premočan motor 250hp..haha a rossi ga po letos lepo odzadaj pustu..in vse drugi tudi! :P;).GO GO GO GO Rossi!!,.

:fight1: a se ti joĆešš??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tabele se mi zdijo malce pokvarjene, ker je prva vrstica vedno fiksirana, od druge naprej pa se imena spreminjajo :mellow:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tabele se mi zdijo malce pokvarjene, ker je prva vrstica vedno fiksirana, od druge naprej pa se imena spreminjajo :mellow:

Zakaj pa misliš de ma MM oteklo dlan?? Valjda se je namuču da se je zalimal na vrh tabele!!   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo Rossi letos tako formo kazal tudi na dirkah :yes:

 

Ker sem njegov navijač že odkar pomnim, bi mu privoščil še en naslov :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo Rossi letos tako formo kazal tudi na dirkah :yes:

 

Ker sem njegov navijač že odkar pomnim, bi mu privoščil še en naslov :hooray:

To je tudi moja želja..  še desetega  :hooray:   # 46

Kaže že dobro.. če to prenese v sezono  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tudi moja želja..  še desetega  :hooray:   # 46

Kaže že dobro.. če to prenese v sezono  :worship:

Cela definicija optimista he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!