Skoči na vsebino

Gilera CX 125


Aleron

Priporočene objave

ni važn kolk si težk ampak kva maš v glavi!

drugač pa tega motorja ne poznam da bi lahko kej na to temo povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk ma prevoženih, koliko konjev, pa ne na pumpico mešance delat, ampak direkt v kestl.

Sej ma dolge prestave, tako da ti zadnjega kolesa ne more spodnest tako kot pri RC :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 35 konjev, in okrog 130 kil. :) glede spodnasanja gume - AF1 gre 3. pres5tava do 120, pa mi vcasih spodnese zadnje kolo ko saltam! :naughty:

tri moznosti mas:

-ubil se bos

-zaribal ti bo

-nic od tega (ce je kolkrtolk ohranjen in vzdrzevan, pa ce mas kej v glavi)

.)

pi es: aja, nisi prelahek. bo slo pa s tvojo maso ko zverina! sam prva dva tedna pa res pazi kok se bos vozu - gas, pospeski pa brzina niso vse!! to bos ugotovil sele po nekaj mescih! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ja mislim da ma motor 22kw, lahko pa vozim do 11:(

včeri sm se polal mimo polivajev in me na srečo niso štopali :blush:

drgač pa sem se največ pelal neki 150, ko sma bla gor 2 pa 140, mam ga pa 3 dni!

edino kar me moti je da ful pije, pomoje kakšnih 15l/100km

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nevem če. Moja Rska ma 39KM pa pije okol 6,5-7,0l/100km tko da enkrat natoč poln tank pa pol probi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če ne verjamete v knjižci od polini kita mi piše da ma 37KM pa še gianelli naj bi dal 2KM pol pa če znam računat to skupi nanese 39KM. Če ne verjamete pa tud prov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voziš drugače lepo?

verjetno ja..

jaz vozim povprečno kakšnih 110km/h pa v kakšni 3. in 4. prestavi, mislim da je to čisto odvisno kako voziš!

včeraj sem imel v tanku kakšnih 8 litrov, sem naredil kakšnih 60 km im mi je zmankalo benza :BUA: , to pomeni da mi pije kakšnih 15, če znam prav računati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam uprašane je tukej kolk ti da sploh dellorto 28 (kar pa sigurno ni naštelan za 160ccm - najmanj bi mogu dize menat al pa vsaj fergazar večji kupt. Tko da to ti ziher ne da tisth 37KM kokr piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kit je narejen za dellorto 28 in sicer rotax 122 to je ta koncept z tem fergazerjem, piše pa da z večjim uplinjačem zmanjšuješ življensko dobo bi pa mel še dodatne KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmhm glede uplinjača bi se dalo še razpravljati....

pa ni nujno da ti večji uplinjač manjša življensko dobo motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No če ne verjamete v knjižci od polini kita mi piše da ma 37KM pa še gianelli naj bi dal 2KM pol pa če znam računat to skupi nanese 39KM. Če ne verjamete pa tud prov.

hm, odvisno tud na kakem motorju so v tovarni merli moc (racing varjante ne mors met na stock periferiji), moci ne mors tak na izi sestevat, vprasanje je pa tud a je to moc na gumi, na sklopki, na gredi, jada jada jada... ...ceu strudl s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voziš drugače lepo?

verjetno ja..

jaz vozim povprečno kakšnih 110km/h pa v kakšni 3. in 4. prestavi, mislim da je to čisto odvisno kako voziš!

včeraj sem imel v tanku kakšnih 8 litrov, sem naredil kakšnih 60 km im mi je zmankalo benza :BUA: , to pomeni da mi pije kakšnih 15, če znam prav računati

imel novo RC 125 z isto odprto mašino. 32 KM. Pila 5 do 8 + 1,8 do 2,5 litra boljšega olja, ribala na 5 do 6 tisoč, prodal po dveh letih. da si se ti odloču za nevem kolk staro CX morš met dva razloga:

1. da so te nategnil

2. da nisi mel več kot 50.000 tolarjev ker več motorin ni vreden.

Čimprej prodaj pa si kupi kaj štirtaktnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz imam pa problem z tem motorjem

notri je navitje za vzig, okrog pa se vrti magnet, sedaj je navitje od APN notr, motor ze gre, ampak brez vseh pospeskov, kje je kaksen servis ali trgovina za te motore ?

ali pa ce je kdo ze slucajno sam navil, ali pa mu doma kaj takega stoji, rabil se se kaj drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima tudi zadaj disk... :)

Drugače je pa zanimiv motor... Enojno vpetje zadnjega in prednjega kolesa :hmm:

Nekje sem celo prebral da so s tem motorjem postavili hitrostni rekord v razredu 125 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!