Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Motor je za po suhem, za po mokrem so smucke, pa wakeboardi, pa snowbordi. :P

pa trajekti in Kawasakijeve letalonosilke   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm je bla čist suha cesta pa en kurčev S ovink, brzine sploh ni blo neke, pač sm se mau usrou k nism upu nagnt al pa mau prbremzat k me je fse presenetl. Sm šu naravnost u travnik, pa pridem nazaj dol na bankino, pa me je spodnjesl. Se poberem pa grem dalje. Jebat ga, vsaka šola nekaj stane. Cote spucane, praske se bojo pa tud neka zamaskirale  :D. Prvih 120kkm je zajebanih, naslednih 120kkm bo pa ži bolš :grim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenska pripoved . . . lovci relativno skoraj trezni...gobe na varnem...borovnicarji in ostali mestni snobi pa v sluzbah  :smoke:

Enkrat te bo lovec dobil al pa žica od lastnika gozda.

Čista objestnost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danilo D, a je mogoče tisti ovinek sredi travnika, kjer cesta od daleč zgleda, da bo šla naravnost a je potem en hud S ovinek. asfalt je pa čist nov.

Tam jih gre precej "vn" tud z avtom.

Važn pa je da si cel!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak S ovinek je pol naprej pa taka ravna cesta ja, pa pol tm neka cerkev pa bajte se začnejo, v smeri proti jezeru. Asfalt pa ni čist nov tam.

Ma ka blo blo, js sm tu, k bo pa lep vreme se pa spet gremo drajsat :D. Ta vikend sicer ne ker grem v južne kraje. Nasledna sobota mau čudna tk da treba res motor oprat k je že res potreben pranja, nedela pa zgleda bo fulj lepa, tk da bo za kak krog :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se po hribih sam še tapravi motorji vozijo  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno lepe slike! Čista desetka!

Hvala Skalar ... za fotke s telefonom  . . .  cak, da nakruham za fotoaparat  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padlo celih 20 km :D do najbližje bencinske( da bo čez zimo poln tank), na kofe in domov. Doma pa še zadnje tuširanje letos.

post-46888-0-62607800-1416762764_thumb.jpg

Pa v garažo pod dekco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo dokler nisem naletel na nek počasen motor s kardanom :D najhujše je blo pa to da so mu tolk cilindri v stran štrleli da ga niti prehitet nisem upal :P

Jst tudi nisem mogu mimo teh cilindrov :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!