Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

ne vela, nisi slikal mopeda :P

 

Niso me spustl z mopedom na sedeznico...jbg . . . stupid rules   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji za razliko zgornjega so resnični. :D

Hahaha

Tele ene in iste fotke ze od lani na net popas. ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha

Tele ene in iste fotke ze od lani na net popas. ;)

drugi bmflar je letos :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz danes motoristiti se :grim. Štartam u Veleju in ga pičim do Cjela, Tokrat čist brez ac, vinjeta potekla :D. Grem na omv- ju tankat, pol pa študiram kam, namislim se proti rogaški. In res ga pičim do rogaškem, fulkj fajn vreme, ceste suhe, edin nekaj pred rogaško bla cesta mal vlažna. Zasučem pa pičim nazaj do Veleja, Čudovitih 126km :). Nardim vmes eno fotko, pol jo pa u 3pm zbrišem k sm ostalo nesnago iz telefona brisu :D.

Drgač pa že nekaj časa nazaj iz Veleja ven, nekaj naprej od Vinske gore, so ene tri ovinke pofrezal dol asfalt, matr stumatr ka se je to tm čez čuden pelet, sm čist posran tok se motor zvija k kača :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jo šel včeraj iskat pa so me kar mal čudno gledal kaj mi je, da vinjeto za motor kupujem ;)

No jz sm jo kupil že takoj ko so bile v prodaji pa me niso nč čudn gledal,mogoče zato k sm čudn  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je tema za afterparty + se mi je zdelo da obstaja tema najava dnevnih vozenj??

skratka, je kdo iz Lj ali blizu za furo do ene 13.30 ??

nikol se nism zimske izvedu:( ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem imel v soboto in nedeljo biti zaseden, sem že v petek zjutraj v službi preveril napovedi za Karlovac (sončno-13stopinj), pobral naročila za Koranski sir, vzel prosto in se odpravil v Točak. Krenil okrog 10:43, v Hočah pozabil, da ne smem na AC (na srečo je pri prvi pumpi izvoz), se komaj prebil skozi Slovensko Bistrico in preko Podčetrtka in Brežic šel do Samobora, Jastrebarskega, Karlovca in Točka.

Pri tem sem imel dve težavi. Prvič, sonce je tako nizko, da mi je ves čas sijalo v oči (sončni vizir ni dovolj temen, potreboval bi šilt), drugič,v senčnih delih je bila cesta precej vlažna in mastna in tretjič, ker je bil delovnik, je bilo precej tovornega prometa, ki me kar precej motijo (komaj enega spustim naprej, mi je že drugi za ritjo). V Jastrebarskem menjal denar (7,62:1), V Točku pozdravil familijo Novković (sem oktobra obljubil, da pridem še pred božičem), naložil cca 6 kil dimljenega sira in 1,6 kg ovčjega), v Karlovcu natočil za 1,191 €/liter (poraba skoraj 4 litre/100km) in veselo nazaj. Nazaj sem imel sonce v hrbet in je bilo prav prijetno. Kljub odličnemu lovskemu golažu (v katerem je razen vepra in srne tudi govedina - ne vem kaj vse njihovi lovci streljajo)  in jabolčnemu štrudlu v lovskem domu na Plešivici, sem šel raje čez Zagreb in Krapino. Doma okrog petih popoldne, ravno še malo v temo. Zeblo ni, vožnja prijetna razen prej omenjenih težav s soncem (pri vožnji skozi redek gozd prav pobliskava), pri vožnji domov pa so bile sence tako nizke in dolge, da sem imel včasih občutek, da avto pelje po drugi strani.

 

Skratka, obožujem ta sir ,zlasti zaradi načina nabave (cca 245 milj v obe smeri).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vreme da bi bilo škoda sedet doma

 

krenem iz moravč-ljubljana-kozina-stara cesta do kopra-marezige

kjer sem v kufer naložil refošk :kva2:  :kva1: -nazaj do kopra kavica potem čez črni kal na avtoceto in domov

cca 260 km super furca  doma pa degustacija :alko:  :alko:

 

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!