Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Ljubljana - Črni kal - Ljubljana - Žebu u gumi :cry:

 

ta vikend naredu cca 500 km :P

Če bi se z nami peljal ne bi bilo žeblja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj samo 346,8 km in 4:56 ur vožnje, danes komaj 465,7 km in 5:16 na motorju :evilgrin: .

Objestnež,ustavu bi se rajš na Kalu ,da te umirimo z kakšnim sokcem  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objestnež,ustavu bi se rajš na Kalu ,da te umirimo z kakšnim sokcem  :P

Se ne upam, nazadnje so me Borutovi kolegi u Joplu ustavl, so naračunal tolk ganara in pik, da bi komaj z motorjem pelu, pa še dolžan ostal. Nalednič, ko ga vidiš, ga v mojem imenu prosi, nej spomne une iz Kopra, da jih še vedno čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se odpravili, ko je sonček že na polno svetil. Termometer je kazal že 10 stopinj. Smer hrvaška Istra. Najprej mimo Opatije do Brestove, kjer se je en pogumnež celo kopal. Brr, brr.  Žal sem bila prepočasna, da bi ga ujela v fotoaparat. Res je bilo že 16 stopinj, vendar ne, ne.Pa saj je vendar prvi dan zime.

 

 

Photo%2021.%2012.%2014%2012.44.55.jpg?_s

 

Photo%2021.%2012.%2014%2012.45.16.jpg?_s

 

Ko pa smo prispeli do vidikovca v Plominu,  je bilo tam toliko motorjev, kot bi bil prvi dan poletja.

 

Photo%2021.%2012.%2014%2013.07.25.jpg?_s

 

Photo%2021.%2012.%2014%2013.11.02.jpg?_s

 

Naprej nas je pot vodila v notranjost proti Lupoglavu in Buzetu, čez mejni prehod Sočerga in nato do Vikija, ker je bil moški del ekipe laaaačeeeennnnn. Tudi tu je bila gneča, saj smo dobili še zadnjo prosto mizo na sončku. Srečali in poklepetali s Kmetom2,(naredila krog z njegovim mopedom) Damijem, Treborjem, Menihom...

 

Photo%2021.%2012.%2014%2015.01.08.jpg?_s

Sonce je počasi začelo izgubljati svojo moč, zato smo se odpravili priti domu. Imeli smo se lepo v dobri družbi in prevozili 190 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa nimam slikc :BUA:

Sva šla pa z Din-om do GašperX v službo ga mal dražit ,pol sva pa še eno dobro pećenico z zeljem potamanila :). Je pasal po dolgem času se spet mal pelat. Zdej je pa res konc za neki cajta. Zadnja guma ni legalna sploh :kva2: . Treba šparat za nove.... ker pa še ne vem. SS2 sigurn ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem včeraj prišel domov, sem na šumitelu videl, da me je klicala kmetica. Ker se spodobi vrnit klic, sem se pozanimal, kaj jo je tako motilo, da se je spomnila name. Predlagala je, da se danes dobimo ob 10h na OMV v Postojni. Ker nisem imel drugega dela, sem se 10:15 narisal tam. Pri mizi so se že dolgočasili Kmetica, Dami, Borutt, Hudoba in Menih. Ko smo popili raznorazne tekočine, smo se v procesiji prav počasi odpravili proti morju. V Piranu smo parkirali na sredi pomola, da je ja čim več ljudi videlo, da se eni, ki ne vedo, da je December, še vedno vozijo. Po popitih kavicah, čajčkih in mehurčkih smo se odločili, da zamenjamo prizorišče. Ker nam je padel cuker, smo se odpravili na dolgo pot skozi Portorož do Lucije, kjer smo parkirali na pločnik, saj si nismo upali na parking za invalide. To pa zato, ker to ni parkirno mesto za invalide, ampak za Chucka Norrisa. Tisti znak je samo opozorilo za neprevidneže, ki bi utegnili tam parkirati, da bojo dobili svoj gokart, če jih dobi v roke Chuck. Aja, sem malo  :topic: . Ko smo v parih trenutkih požrli tortice, smo se že zmenili za naslednji postanek, saj je nemogoče priti v enem šusu iz obale do Ljubljane. Lakoto smo potešili kje drugje, kot na Črnem kalu, kjer smo si privoščili burgerje in pomfri. Slik od tam nimam, ker se ob futru nikakor nisem mogel skoncentrirati, da bi poslikal polno obloženo mizo, itak je pa to storila ena bmflarka  :photo: . Tam je bil tudi Maus, samo smo pregnali, ker mu nismo hoteli dat niti enega koščka  :nono:  našega futra. nato pa smo se le odpravili proti celini, samo ni šlo tako gladko, kot smo si zamislili, saj je enmu yamaharju crknil motor. Zgleda, da se mu je podrl menjalnik. prav počasi se je vlekel proti Ljubljani, spremljala sva ga pa Borutt in jaz. Uspel je priti do avtocestne baze v Kozini, kjer smo potem pustili motor, on pa se je do Postojne prisedel k Boruttu. Spet smo stali na pumpi, tokrat ob vroči čokoljadi s smetano. Ker je možak s pokvarjeno Yamaho doma v LJ, se je od Postojne do Ljubljane prisedel k meni. Seveda je takoj začel jamrat, da je zadnji sedež na R1 kot pručka, kar seveda ni res, saj so stopalke za sopotnika modificirane - spuščene za 4 cm, da sediš zadaj, kot na klopci v parku  :yea2:  O:-) . No, naj končam, sigurno se že dolgočasite ob branju; v Ljubljano sva srečno prispela, z motorja sem ga skipal pred njegovim domom, sam pa sem moped parkiral v garažo. Navrtelo se je novih 275 km, ta vikend samo 602 kilometra.

 

 

LP Robert

ha...mi3 je smo pa mislili, da ste potegnili naprej in smo vas lovili do OMWja...no nismo vas ulovili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se odpravili, ko je sonček že na polno svetil. Termometer je kazal že 10 stopinj. Smer hrvaška Istra. Najprej mimo Opatije do Brestove, kjer se je en pogumnež celo kopal. Brr, brr.  Žal sem bila prepočasna, da bi ga ujela v fotoaparat. Res je bilo že 16 stopinj, vendar ne, ne.Pa saj je vendar prvi dan zime.

 

 

Photo%2021.%2012.%2014%2012.44.55.jpg?_s

 

Photo%2021.%2012.%2014%2012.45.16.jpg?_s

 

Ko pa smo prispeli do vidikovca v Plominu,  je bilo tam toliko motorjev, kot bi bil prvi dan poletja.

 

Photo%2021.%2012.%2014%2013.07.25.jpg?_s

 

Photo%2021.%2012.%2014%2013.11.02.jpg?_s

 

Naprej nas je pot vodila v notranjost proti Lupoglavu in Buzetu, čez mejni prehod Sočerga in nato do Vikija, ker je bil moški del ekipe laaaačeeeennnnn. Tudi tu je bila gneča, saj smo dobili še zadnjo prosto mizo na sončku. Srečali in poklepetali s Kmetom2,(naredila krog z njegovim mopedom) Damijem, Treborjem, Menihom...

 

Photo%2021.%2012.%2014%2015.01.08.jpg?_s

Sonce je počasi začelo izgubljati svojo moč, zato smo se odpravili priti domu. Imeli smo se lepo v dobri družbi in prevozili 190 km.

A ostali, ki ste lajkali, vidite slikce ali ste lajkali tekst?

Meni slikic ne pokaže...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostali, ki ste lajkali, vidite slikce ali ste lajkali tekst?

Meni slikic ne pokaže...

Tud men ne :blush: lajku sm osebo ki jo poznam in ki sem jo med njenim podvigom tudi srečal  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostali, ki ste lajkali, vidite slikce ali ste lajkali tekst?

Meni slikic ne pokaže...

ne pokaže, k je nekaj falila pri uploudu, al pa jih je naknadno pobrisala z dropboxa. Isti šit se je men zgodilo pri kako leto starih objavah, (slike lepljene iz FBja) ki sem jih naknadno posortiral po albumih.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res krasen motor tale tvoj HP4 :OK:.....drugače pa ne boš verjel, ampak sem v soboto celo srečal enga Versysa na cesti. Sem kar dvakrat pogledal, če prav vidim :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj do Obale in nazaj. Kje ste Versači fahrerji? Sem srečeval same bmflarje in hondaše.

IMG_3231_zps4231b7b0.jpg

učala si spuci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!