Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Evo, lihkar prišel domov s furce. Pik je napisal in slikal, dodajam pa še rahlo pranje in mičken snežink od Trojan proti Celju, drugega nič. Lušn.

Drugič, če se že mimo vozite in izzivate se lahko tudi ustavite :kava::drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnji letošnji kilometri so za mano, tokrat res skromnih 9km :grrr, fulj noro :D ........ tako, da letos še ni treba akumolatorja prklopt na vzdrževalca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA HA HA, kok je tamala Hongda fajna v globokem snegu Powder for the win!!!

p.s. Na cesti je pa bolj tk-tk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

HA HA HA, kok je tamala Hongda fajna v globokem snegu Powder for the win!!!

p.s. Na cesti je pa bolj tk-tk.

 

Vem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 ........ reč mi z kakim fotoaparatom in nastavitvami ti to vedno slikaš, al slike potem še z kakim fotošopom obdeluješ? Je pa res, da ga jebeš ku črno kamrkol postaviš povsod paše :).

Pa še nekej me zanima, tale tvoja tank torbica me malo mede, je to običajna lega, ali je pač to tebi najbl in? Gledano iz strani uporabnosti je malo nerodno za odpiranje, gledano iz strani aerodinamike pa neb mogl bit bolš :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 ........ reč mi z kakim fotoaparatom in nastavitvami ti to vedno slikaš, al slike potem še z kakim fotošopom obdeluješ? Je pa res, da ga jebeš ku črno kamrkol postaviš povsod paše :).

Pa še nekej me zanima, tale tvoja tank torbica me malo mede, je to običajna lega, ali je pač to tebi najbl in? Gledano iz strani uporabnosti je malo nerodno za odpiranje, gledano iz strani aerodinamike pa neb mogl bit bolš :).

Torbica, sem jo moral obrniti za 180 stopinj, da me ne moti. (v nasprotnem je preveč nazaj in se drgne ob mene)

Slikam z 12mp xperio in včasih uporabim kak filter ali ojačane barve, če se mi pa da pa potem uporabim doma photomatix program za hdr. Kvalteta slik je bolj tako tako (glej zrnatost, ostrino itd) v primerjavi s kakim dobrim aparatom, se pa držim načela, da za dobro fotko rabiš:

-dobro lokacijo :D

-slikam po možnosti stran od sonca, da se dobijo kontrasti

-mal pazim na kompozicijo, da je uravnotežena

-globinsko ostrino sleparim s filtrom

-načeloma pa vedno velja, če tebi zgleda dobro ko gledaš kak motiv, bo tut na fotki ponavadi izpadlo dobro

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torbica, sem jo moral obrniti za 180 stopinj, da me ne moti. (v nasprotnem je preveč nazaj in se drgne ob mene)

Slikam z 12mp xperio in včasih uporabim kak filter ali ojačane barve, če se mi pa da pa potem uporabim doma photomatix program za hdr. Kvalteta slik je bolj tako tako (glej zrnatost, ostrino itd) v primerjavi s kakim dobrim aparatom, se pa držim načela, da za dobro fotko rabiš:

-dobro lokacijo :D

-slikam po možnosti stran od sonca, da se dobijo kontrasti

-mal pazim na kompozicijo, da je uravnotežena

-globinsko ostrino sleparim s filtrom

-načeloma pa vedno velja, če tebi zgleda dobro ko gledaš kak motiv, bo tut na fotki ponavadi izpadlo dobro

Lej če slikaš bmflarja slika ne more bit slaba pa če nobene od naštetih alinej ni v fotografiji..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem :glare:

... jamrouc. Namest da bi užival v vonjavah, ki prihajajo iz mojih DVEH auspuhov .... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej če slikaš bmflarja slika ne more bit slaba pa če nobene od naštetih alinej ni v fotografiji..... :kva1:

sam res, ampak to je že višja znanost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, ampak to je že višja znanost :P

Ni ni sam nahraniš me pa za pit mi daš pa sm lohk na vseh tvojih slikah.....bodo kompozicijsko popolne  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!