Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Fakjuvi se zima in burja, nism zdržal...pa jih je padlo 50. Sam, kr pr nam malček piha burja cca 80km/h, sem predhodno še poskrbel za primeren "daufors" :D

 

 

 

Tko v skladu s modernimi časi izgleda, Eko, bio spojler iz naravnih oklolju prijaznih materialov  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil včeraj spet fraj, na motorju pa že skoraj 20 dni ne, sem se spet šel peljat. Mlajši sin je v šoli v naravi v Libeličah, zato sem že zjutraj, ko sem videl sonček v kotlini, sklenil, da grem k mulcu na obisk. Iz Ljubljane sem se spravil šele deset do dvanajstih in jo po stari cesti, ker je vinjeta potekla, po "omejitvah" žgal proti Trojanam, Šempetru, Velenju, SG in Dravogradu. Tablo za Libeliče sem seveda ignoriral, češ, saj bom šel čez Dravo pred mejnim prehodom. Seveda sem se uštel  :jezen  :wallbash: . Obrnil sem in se odpeljal proti Radljam, da vidim, kako stoji Širnik. Bajta je še tam, gume so tudi na zalogi, zato sem sklenil, da ga olajšam za zadnjo gumo, seveda s primernim nadomestilom. Zmenila sva se za 170,85 nadomestil  :wacko: . Medtem, ko so moped preobuvali, sem spil čaj in ko sem končal, je vulkanizer ravno ven rinil preobuto mrcino. Dal mi je še napotke o varni in previdni vožnji z novo gumo, jaz pa sem med tem namontiral na krmilo Windbrakerje, da bojo prsti za pol stopinje toplejši. Zdaj sem bil pa zares pripravljen, da napadem Libeliče :yes: . Dom za šolske in obšolske dejavnosti je skoraj na koncu sveta, nekje na 700 mnm, če se ne motim. Mulc me je bil vesel, z radostjo je vzel piškote, ki sem mu jih prinesel, malo sva se pogovorila, nato pa je moral nazaj k dejavnosti, ki je bila takrat na urniku. Naredil sem še nekaj fotk in se spustil nazaj v dolino in proti domu. 

Dan je bil uspešen, za menoj pa novih 305, to pot malo manj vročih kilometrov.

 

 

Lp Robert

 

vidu sm te :P Prekopa, okol 16.10 ura.

sam nism mel cajta dab zlaufu vn iz picerije pa ti skoču pred bicikl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo nesigurno mi deluješ, kot da gledaš, če je vse na svojem mestu...

Ni navajen toliko podpore že serijsko.....veliko senzorjev kot ,vlaga,temperatura,srčni spodbujevalec ..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norci, mene zebe ze k slikce gledam..

Ni hudega, navadna kordura, par majic spodaj, termo perilo in dobre rokavice, pa komot cel dan prestaneš. Sicer pa je obala imela nekje od 8-10C, Postojna pa ene 5.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tole, ampak glede na to, da se mogoče 3x na leto po tako mrzlem peljem (če je okoli 10 stopinj pa 1. ali 2. januarja, ko je začetek sezone v Celju) po tem ni potrebe, že zaradi tega, ker tudi gume niso ravno z nekim zimskim profilom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj vtisnil 300 km v podlago, Danes pa vrezal 100 km v podlago ...  :smoke:

post-478-0-29222300-1418835311_thumb.jpg

post-478-0-38516700-1418835327_thumb.jpg

post-478-0-26065200-1418835352_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj vtisnil 300 km v podlago, Danes pa vrezal 100 km v podlago ;)

ne vela, nisi slikal mopeda :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!