Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Živjo. Ne skrbi. Očitno ni bilo nobene panike ker se ne morem spomnit nikakršnega oviranja :) A to je bilo ko smo leteli proti obali ali med vračanjem. No drugič upam da se pa srečamo pri vikiju pa za opravičilo častiš kfe :)

Ko sta "letela" proti morju. Kavo lahko častim tudi v Novi Gorici ali Ajdovščini. Javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes do Kopra in nazaj. Ogromno motoristov. Pri vikiju pa itak skoz gužva. :D

Zutrej ob 08:30 je ni bilo ko sem bil jaz tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc ne priznam.. Mene ni blo zraven.. 

 

btw Damy- ta cokoladna pecena zadeva s cokoladnimi okroglimi zadevami so muffloni! :D;) ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akATV, DAMI34, Mia in 5 drugim je to všeč

 

 

 

... aaa? Ne moreš verjeti koliko ljudem je všeč to, da je nekdo bolan...

Sej lahko tut ti svoje tablete poslikaš, al te je sram? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešnji teden Nina na dopustu, vreme odlično, a brez motorja (garaža). v soboto naša mami zrihta (familiarni) izlet do Keszthelya. motorjev ni da ni, vidla še kaj konkretnejšega od Simsonov in MZ-jev ;)

 

mojega dopusta še ni konec, danes zgodaj zjutraj nazaj z busom. kave v Lendavi ni blo, eno hitro stisnem in ajde garaža. po AC do Vrhnike, posebnosti ni, razen malo jaćega vetra ;) ride mi nekak niso šle... najprej na vsakem ovinku penzionisti- naprej rint se mi ni dal, ali fantje, ki pucajo posledice ujme. OMW sploh nisem pogledala, ker ni bilo kaj za videt. gas naprej do Vikija. obrnem, se peljem... kak km pred razcepom za AC Razdrto, skoči srna. sama sreča, da je bila ona dovolj hitra in oddaljena, jaz po omejitvah, in ni bilo nobenega golaža :) poleg tega mi je še ena teta speljala iz križišča za unec na vrh rid. najbrž me ni vidla, čeprav spet nisem neki divjala... od Vrhnike do Brezovice po AC, se mi reeees ne da cijazit pa čakat po semaforjih. pihal za znort...

 

zdej pa počitek, ker sem danes prevozila slovenijo pošrek ;)

 

aja, v soboto so me v tem (BMW) trpinčili...

post-45451-0-63357400-1396274275_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 4 dni v hotelu Riviera (žal z avtom) in gledal eno rdeče belo hondo na pločniku. Je to bila tvoja?

Za WC ne vem, v kopalnici pa so krasne rjavo zlate ploščice.

 

Noup, moja je bila belo rdeča R1, parkirana pred Hondo v času od 14:15 pa do cca 16:30, ko sva se z ženo pobrala domov. Ko sva pa odhajala, sem umaknil motor paru na drugi Hondi, ki je ravno takrat prišel in iskal parking.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka mi po tihem prizna ,da zbira prostovoljne prispevke za nakup enduro potovalca,ker se s futko pozimi in kramparcmi na njej res ni udobno in prijetno vozit. Pa še čudno  zgleda in je popolnoma neestetsko in nefunkcionalno..Od vsega jamranja  se mi je poba mal zasmilu,pa sem mu dala 10 centov....Upam,da nabaviš supertenerejko,ker vem,da ti GSi ne dišijo lih.. :P

 

Ti, lagauc babji. Pfej in pfuj! Kdo je komu dal 10 centov in zakaj? Ma, ti si hujša od naših politikov "vse transparentno in tako naprej"...

 

"Na, bejbi, kupi si malo okusa."

Ti je kaj znano?

Lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velenje- SG- Drvograd :D- Radlje ob Dravi- MB- po stari cesti do Konjic- Stranice- Dolič- Velenje- Mazirje :D- Spodna Rečica- Letuš- Velenje, 218km

fulj fensy, nove gume in ponovno mobilen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa turca :) Če si boš kdaj zaželel družbe pa sporoči, sem iz okolice Mozirja in se z veseljem pridružim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Bled... hja, zadnji dan dopusta je bilo treba izkoristit

dopoldne že obletala fitnes in rožnik in štacuno, je blo treba dan še zaokrožit z motorjem :)

 

ker so ride menda polite, se mi tja ni šlo... kolegica v Laškem je delala- piši propalo.

no Ninč, ostane ti še (ena izmed mnogih) destinacija Bled... ene dve leti nazaj sem se odpravljala, pristala v železni kapli... fajn, ane? ;) mogoče čudno, ampak čisto zares mi takoj ne asocira na kremšnito...  in sem šla... v Kranju sem se malo lovila, ker js in table sta občasno dva različna pojma... vmes me je fajn treslo od zjahanih cest, zeblo od vetra, hlače pod kombinezonom so se mi na rit nalimale, ker nisem oblekla dolgih gat (prou mi je ;) ). pride Nina na Bled, nardi en krog okoli jezera, parkinga nikjer. še enkrat v mesto, na prvem pločniku parknem in grem na kavo.

 

sve u svemu... vesela, da sem končno najdla Bled ;) edin veter bi se lahko že umiril, ti sunki so adijo pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami je kawo peljal na redni zdravniški pregled. Bila je deležna menjave oljčka, pa filterčka, pa zavornega oljčka. dobila je malce kontrole luftov in ostalih drobnarij. Vsa vesela, da je zdrava, je oddrvela domov. Prijetnih 50km in 110€. Slik ni, računa naum slikal. Sem pa tole danes v prelepi dolenjski uplenil:

 

10150455_642319105837645_2024458631_n.jp

 

Soteska.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih mislil napisat Soteska, pa me je že Krucy prehitel. :OK:

Kdaj si pa šel preko? Jaz sem se z mopijem vračal preko Soteske okoli 16.30 ure.

Ker se glih dnevno vozim na tej relaciji....eeeeemmmm....a si mogoče kje kak kardan ob cesti videl? Zihr si ga v Krko zabrisal... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih mislil napisat Soteska, pa me je že Krucy prehitel. :OK:

Kdaj si pa šel preko? Jaz sem se z mopijem vračal preko Soteske okoli 16.30 ure.

Ker se glih dnevno vozim na tej relaciji....eeeeemmmm....a si mogoče kje kak kardan ob cesti videl? Zihr si ga v Krko zabrisal... :kva2:

 

Jaz sem ga na Dinos sprot odpeljal, za kafe je blo :P

 

Drgač pa testiranje mopeda je mimo, slabih 600km za tri dni preganjanja =)

Cesta čez Rakitno na relaciji proti Cerknici je polna finega peska, z Ljubljanske strani je veliko boljša, zato bodite previdni!

 

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!