Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Zakaj je kufe drugje vedno boljše kakor doma ?   .)

Ob kufetu je bila tudi sladica :worship: , vendar sem jo pozabil slikati ... :blush:

 

img8853.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je kufe drugje vedno boljše kakor doma ?   .)

Ob kufetu je bila tudi sladica :worship: , vendar sem jo pozabil slikati ... :blush:

 

img8853.jpg

Pozabu ja! :hmm:  Prehitro si jo snidu! le priznaj. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števec je danes z dvema akumulatorjema pokazal skoraj 63 km :grupni: , pri čemer sem moral dobra 2 km v Logatcu uporabljati tudi pedala, tako da je moja "končna računica" realnih zmogljivosti 3eMa, "po ravnini" 60 km +, in ker nikjer ni samo "ravnina" je "njegov dejanski doseg" od 50 d0 55 km ... :grupni:

 

img8855.jpg

 

Ej, Robi, ala ti vera!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Radarska slika današnjih nepadavin" po kosilu by Roberto ... :worship:

 

img8856.jpg

 

Jaz sem pred približno 5 leti vzal s sabo samo čelado, glavo pustil pa doma ... :blush:

 

img8859.jpg

 

S pomočjo Google maps sem izračunal, da bi vsaj do Straže / Želina moral obračati pedala, vendar se je moje desno koleno že po sedmih km uprlo ... :blush:

 

img8860.jpg

 

img8861.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnjo sem nadaljeval tako, da sem zmeraj, "ko je bila cesta vsaj malo navzdol", vozil brez gasu ... :grupni:

 

img8862.jpg

 

:blush:

 

img8864.jpg

 

:blush:

 

img8863.jpg

 

:worship:

 

img8865.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker cesto med Stražo / Želinom in Mostom na Soči obnavljajo & širijo  :worship:  , je na tej relaciji (?) vsaj 5 semaforjev ... :blush:

 

img8867.jpg

 

img8868.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj grede se je s pomočjo moje današnje "energijske računice" menjava LiPo akumulatorja "kar precej zavlekla" ... :grupni:

 

img8877.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi "domet" 3eMa se je z dvema akumulatorjema kar prcej povečal ... :grupni:

 

img8878.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja "naslednja fura" bo že v ponedeljek v Kolesarski center Bonča v Idriji in če mi on ne bo utegnil ugotoviti vzroka vse močnejšega "ropotanja nekje zadaj", se bo njegova vožnja nadaljevala še v Tolmin, v prtlažniku avta hčerkimega fanta  :worship:  , v pooblaščeni servis ... :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa čez Predil do Žej in desno v Rezijo... prvič. Je blo fajn vozit po še neodkriti cesti. In gužve nobene. Edini težaki so se našli na prvi ravnini pod Klužami. Kera fora merit izven naselja. Zgleda, da je to v tem koncu moderno, zadnjič so bli pa pri Tolminu.

 

Kakorkoli, pravi užitek vozit po Italiji, kjer znajo asfalt speglat.

 

post-34709-0-12420400-1402164442_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvažnejše sem skoraj pozabil ... :blush:

Po štirih letih, devetih mesecih in enemu dnevu sem se "s tremi kolesi" vrnil na kraj začetka mojega ... :blush:

 

img8857.jpg

 

img8873.jpg

 

Robi samo korajžno. Upam, da se kje srečeva in ob kaki kavi vrževa kako debato okrog rdečih Fejzrc :). Stisnjen lajk je pa za vso korajži in voljo, ki jo izkazuješ  :hooray:   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dopoldne iz Domzal mimo Kamnika in Crnivca do Crne na Koroskem na kavico. Potem proti Dravogradu ampak prej zapustil skupino na odcepu za Slovenj Gradec. Nadaljeval sam do Velenja, Zalca in po stari cesti do Domzal mimo Trojan. Vse skupaj postank za kufe in cik naTrojanah. Lepih 230 km:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Izlake-Zagorje-Zidani most-Krško-Brežice-Bizeljsko (na pir k je ravno bil motozbor)-Podsreda - Kozje - Šentjur - Poljčane - Slovenska bistrica - Maribor - potem šok, ker se je vmes na poti do Dravograda ulilo kot iz škafa :eek: - Ravne na Koroškem - Slovenj Gradec - MIslinja - Velenje - Šmartno ob paki - Polzela - potem na Vransko - Trojane in domov.

Vmes sva s prijateljem še malo zamenjala stroje in sem njegovo galejo furu (ZZR 1400). Nekih +300km super vožnje. Še danes se mi smeji. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!