Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Nekaj takega:

Zagorje -Trojane - Domžale - Logatec- Col - Ajdovščina - Nova Gorica - Tolmin - Kobarid - Log pod Mangartom - Trbiž - Podkoren - Jesenice - Zagorje 

 

Lepi kraji, lepe ceste... Policaje sem opazil samo na neki ravnini, niti ne vem več kje..Izven naselja v glavnem :BUA: . Sem se itak peljal v kontra smeri od merjanja, pa še mahali so mi vsi.... hvala  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tok je bil pa pol važen ko petelinček na vaškem dvorišču :P

10177457_1435395226720014_38798134502041

klevetanje, to nism jest :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plan je biu čez Trojane- izlake- celje- proti velenju.. prosto po prešernu... pridem v celje, pogledam telefon- mami. pokličem nazaj... in me napizdi če js mislim danes kaj na kosilo pridt... a par dni nazaj sem ji slovensko rekla da ne bom pršla. ok, grem na dva deci, da pridem k sebi... ok pridem ;) (sej ne da mi je blo treba dvakrat rečt :) )

 

vtisi... že kr mal vroči ;) in nedeljski vozniki :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgodaj zjutraj do Črnega kala...najboljše je zjutraj ko še žandarjev ...edino pred Kozino...so obravnavali nesrečo, ko je ena "teta" spravla avto preko odbojne ograje v grmovje...na srečo ji ni bilo nič, kako pa ji je to ratalo nimam pojma...potem pa nazaj do Planine...v izogib maratonu Franja pa Cerknica, Sodražica, Škofljica in Grosuplje...kratko ampak sladko...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jest na hitrco.. Ker sm bil v petek fraj sm se odloču da izkoristim dan...

 

Pa smo šli nabrali 595km po števcu, po guglu mal manj 

 

Kranj-Jesenice-Trbiž-Villach-Kutschberg-bad kleinkirchheim-feldkirchen-Velden-Klagenfurth-bad eisenkappel-Kranj-Postojna-Kranj

 

Slik ni kaj dost pa še ta je u ku...  ampak je pa sedlo ;)

post-19555-0-05032700-1402254892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jodlarji so voščili HERZLICH WILLKOMMEN.....5X

post-34709-0-14933500-1402255057_thumb.jpg

Po gužvi v Trenti se je prav prilegla pot do Weissensee-ja, kjer ni blo nobene gužve... policaji pa kar 3x na poti in merili kot se spodobi le v naselju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je bilo odkrivanje novih in enkratnih poti naše lepe dežele. :)

 

No za tak podvig, je fajn it v družbi ljudi, ki ne komplicirajo, čeprav mislim, da je kaka pikra čez moj izbor poti vseeno odmeval pod katero od čelad :P

 

Poti so bile najprej malo zgubljene, potem lepe, potem so šle na ozke, katerim so sledile še bolj ozke. V drugem delu pa po večini poezija ovinkov in grobega asfalta :)

 

Biser Bogu zad za hrbtom (slika iz Google mapa, ker če bi se tm vstavil, bi sigurno v ta tolmun letel :P:)

 

post-25300-0-12021600-1402257099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekrasen dan je bil. Dom - Sežana - Gorica - Most na Soči - Bovec - Vršič - Kranj - Ride - pa do črnega kala porabit kak mm gume. :D

 

Ocena: 10 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci, to si jih ti vodil po SLO, ali si se samo priključil "od zadaj"?

Super fotke!

Priključili so se mu odzadaj in so se šli vlakca.......čuhapuhačuhapuha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci, to si jih ti vodil po SLO, ali si se samo priključil "od zadaj"?

Super fotke!

 

Na Predelu smo se ujeli=dogovorili, se skupaj zapeljali po Sloveniji in si v Planici dali roko :)

 

Peljal sem jih do Mangarta, nato so vozli gor vsak po svoje, itak nimaš kam za stisnit. Nato sem jih vodil do Kobarida, nakar sem predlagal, da do Vršiča vodi šef, da jih posnamem.

 

Po zdrsu enega od udeležencev pa je zadeva razpadla na dve grupi in potem smo se dobili na Vršiču.

 

Ker so bili utrujeni od vročine, vmes so bile tudi ženske, sem pol to grupo vodil počasi na Vršič, kjer so se takoj spustili v "lokal", druga grupa pa do Planice, kjer sem sledil počasi po katastrofalni cesti Vršič-Kranjska gora... katastrofalna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Predelu smo se ujeli=dogovorili, se skupaj zapeljali po Sloveniji in si v Planici dali roko :)

 

Peljal sem jih do Mangarta, nato so vozli gor vsak po svoje, itak nimaš kam za stisnit. Nato sem jih vodil do Kobarida, nakar sem predlagal, da do Vršiča vodi šef, da jih posnamem.

 

Po zdrsu enega od udeležencev pa je zadeva razpadla na dve grupi in potem smo se dobili na Vršiču.

 

Ker so bili utrujeni od vročine, vmes so bile tudi ženske, sem pol to grupo vodil počasi na Vršič, kjer so se takoj spustili v "lokal", druga grupa pa do Planice, kjer sem sledil počasi po katastrofalni cesti Vršič-Kranjska gora... katastrofalna

 

Super!

 

Hja, cesta Vršič - Kranjska, pa je že lani bila polom, tako da verjamem, da je letos, ko je skopnel sneg se pokazala še v slabši luči!

Ob pogledu na določene naše ceste si včasih zaželim, da bi naši vrli umotvori bili motoristi, morda bi se več denarja dalo za ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!