Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Bom jst sudja :fredy:...že dolg prosm da bi kšno staknu :krneki:

Popravljeno . Popravil goggy99
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res glupo, da na Kalcah niso obveščali, da prehod do postojne ni možen :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res glupo, da na Kalcah niso obveščali, da prehod do postojne ni možen :angry:

 

Če je bila cesta zaprta v Planini, potem je zbirokratizirani javni upravi povsem jasno, zakaj je bilo tako. Kalce spadajo pod PU Ljubljana, Planina pa pod PU Koper. Krajevna pristojnost in take neumnosti podkrepljene s sposobnostjo ter samovšečnostjo na podlagi gledanja s pomočjo plašnic. Ne smemo pa pozabiti zbirko takih talentov na tak lep dan in veliko "obiskovalcev" planinskega jezera. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pol sm te pa vidu danes Borut, ja te policijske mašince, mater sm ko sm bil mlajši uživou ko sm sedeu na njih u garaži ko je bla Kp prometna še u Kopru. :D

1x bi te rad osebno spoznal. ;)

 

Drugače pa danes bolj majhna turca a še vedno uživancija. V štirih (cbf, varadero, r125 in aprilia rs4) smo se zapeljali do Umaga na kafe, kjer se italjani ene 15min niso premaknli od naših motorjev (upam da ne zaradi tega kr je bla apirilia umes.  :ninja:

Slikca pa danes žal ni. ;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bos Predina izvedel? :lol1: Samo mirno pubeci.... :lol1:

Kako si vedu!??  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gifIMG_8668.JPG

 

 

Suhi trening za vikend v novi opremi......

 

a sta hemeroide skenirala?

:ninja:  dobra ideja :OK:  bova šla za pusta Mausa prstrašt :grim

 

če vaju maus zamenja za minđe vaju bo tist k sta skenirala peklo...

Otroc nehite se kregat BEMVASVECA! :glare:

Ne sil Ata Oso da začne delat red med otroci . . . . .  :P

maš prav...tazadn cajt da narediš red med svojimi...

 

sam je pa res glupo, da na Kalcah niso obveščali, da prehod do postojne ni možen :angry:

jst sm šel čist nenormalno skozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka to se vozte pomagat unim k majo hiše pod vodo? al sam slikat? menda so že fuuuul veseli firbcev.... :sleep2:

Zihr pomagat ja....vodo mert kdaj jim bo vse potonil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj , na nedeljo sem  popoldne sedel na skuter in gasa :OK: ,prvi plan proti vikiburgerju in obali pa me je tam pri Planini ustavila zapora ceste :jezen  (tudi jaz že spet med tisoči firbcev :blush: ) ja obrnem in nazaj   :P   pa se še  mi ni šlo proti domu in jo mahnem proti Godoviču naprej na Črni vrh in v Vipavsko dolino. Tam na  Črnem vrhu je ravno posvetil sonček :notworthy:  in razgledi so bili enkratni, pogled v Vipavsko dolino pa........ :kva2: tam doli imajo pomlad :grim  že vse je zeleno :whistle:  noro lep pogled :worship:  tako se v trenutku odločim pa tudi lep čas že nisem bil v tistih koncih, da se odpeljem do Gorice in na vrh Svete gore :hooray:  (to so kraji v katerih se je na strani avstroogrske monarhije v prvi svetovni vojni boril, bil ranjen  in preživel veliko hudega moj stari oče).Čas, kadar se kaj dobrega dogaja, seveda noro hitro leti :slap:  zato sem že kar pozen proti domu ubral avtocesto in gasa.

Srečal veliko motoristov :whistle:  za februar super dan in super vožnja. :D

post-25699-0-12430800-1393277380_thumb.jpg

post-25699-0-29089900-1393277424_thumb.jpg

post-25699-0-98626000-1393277456_thumb.jpg

post-25699-0-60692400-1393277489_thumb.jpg

post-25699-0-49805600-1393277533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis...en sam nasmeh... :kva2:    prevozu prve kilometre letos povrh pa še z novim mopedom......slikice ni bilo časa neredit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nameščenih novih gumah, je padlo 52 km, bolj počasnih. Ptuj, Grajena, Vurberg, Dvorjane, Maribor in nazaj proti Ptuju. Srečal nekaj motoristov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis po 140km... začel sem kašlat  :BUA:

Popoldanski krog po ljubljanskem barju do poplavljenega planinskega polja in cerkniškega jezera.

Lep sončen dan ampak kakšna stopinja premalo  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nameščenih novih gumah, je padlo 52 km, bolj počasnih. Ptuj, Grajena, Vurberg, Dvorjane, Maribor in nazaj proti Ptuju. Srečal nekaj motoristov.

Mogoče smo se kje srečali, s kolegom sva šla Duplek, Vurberk, Ptuj pa čez Starše domov v Mb..15.45 sva štartala iz MB.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... no, po 240 prevoženih kilometrih, se dons najbolj spomnm samo urgence na UKC-ju zdele ....  :(

 

... filing .... zelooooooo bad in zelooooooooooooo boleč ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... no, po 240 prevoženih kilometrih, se dons najbolj spomnm samo urgence na UKC-ju zdele ....  :(

 

... filing .... zelooooooo bad in zelooooooooooooo boleč ... :cry:

??? kva pa zahajaš na UKC?? a bi šel rad v naš klub ?  (kmet2, pajkica, nejcgs, .. )

te ne vzamemo kr tako na lepe oči ;-))

 

pik1 ne ser ga po cest !  (če že moraš pejt na wc)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... no, po 240 prevoženih kilometrih, se dons najbolj spomnm samo urgence na UKC-ju zdele ....  :(

 

... filing .... zelooooooo bad in zelooooooooooooo boleč ... :cry:

  :?  :?  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!