Skoči na vsebino

Servis Peugeot


Živina

Priporočene objave

Zdravo!  Iščem dobrega in ugodnega serviserja/avtoelektričarja (za Peugeot) v okolici Ljubljane. Imam problem z obratomerom, lučkami za osvetlitev v armaturi ter centralnim zaklepanjem.

 

V zameno za preverjen kontakt dam za   :beer2:

 

 

lp, Ž

Popravljeno . Popravil Živina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!  Iščem dobrega in ugodnega serviserja/avtoelektričarja (za Peugeot) v okolici Ljubljane. Imam problem z obratomerom, lučkami za osvetlitev v armaturi ter centralnim zaklepanjem.

 

V zameno za preverjen kontakt dam za   :beer2:

 

 

lp, Ž

Kar na Kogovška (Damjana) se obrni je v Šiški za Jehovsko cerkvijo !

Njegov GSM ; 041/212004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto Lev Vrhnika

:BUA: odsvetujem. Skrajno počasni in nekvalitetno opravljeno delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: odsvetujem. Skrajno počasni in nekvalitetno opravljeno delo.

Ti boš obsojal delavnico, ki posluje že več kot 40 let A si bral kaj Prešerna  ! " Čevlje sodi naj kopitar "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš obsojal delavnico, ki posluje že več kot 40 let A si bral kaj Prešerna  ! " Čevlje sodi naj kopitar "

Ja avto pa mehanik al kako? Če že kdo lahko kritizira delavnico je to stranka in noben drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš obsojal delavnico, ki posluje že več kot 40 let A si bral kaj Prešerna  ! " Čevlje sodi naj kopitar "

Moje izkušnje. Mojega avtomobila ne bodo več videli pri njih. In ja, jaz bom obsojal delavnico. Macak333 pa je napisal vse kar je potrebno.

 

Kdo drug pa ima z njimi lahko popolnoma drugačne izkušnje.

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar na Kogovška (Damjana) se obrni je v Šiški za Jehovsko cerkvijo !

Njegov GSM ; 041/212004

Ubistvu je v Dravljah ene 200m za katoliško cerkijo. -Vodnikova cesta 276.

Se pa strinjam-dober avtoelektrik. Sploh starejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz malo prislinim. Moje izkušnje s Peugeot servisi oziroma dvema pooblaščenima servisoma so slabe. P-206 kupljen v Kopru pri Olimpiji in redno tam servisiran. Vsel lepo in prav, dokler ni začel nagajati ventilator klime (cviljenje in ustavljanje ventilatorja). Na servisu v Kopru sploh niso hoteli slišati za težavo (gospoda je preslišala vse moje pripombe in zahteve), ampak so mi povedali za puščanje hladilne tekočine izpod glave. Povedo še, da je popravilo nujno in, da ne smem odlašati. Malo sem jih povprašal, koliko bi zneslo popravilo in ugotovil, da so zlatarji oziroma draguljarji. Ker jim nisem verjel na besedo, sem odšel do sodelovca (odličen mehanik s svojo delavnico, vendar na žalost pokojni), kjer je ugotovil, da občasno pušča zelo majhna količina hladilne tekočine na pokrovu termostata. To je bilo potrjeno tudi na drugem pooblaščenem Peugeot servisu in sicer Peugeot Sežana, kamor je poklical moj sodelavec, kjer so povedali, da so dobili iz tovarne dopis z opisom omenjene težave. Sodelavec je snel pokrov termostata, ga namazal in s tem uredil težavo. Težava je bila majhna, ker je samo občasno, zaradi temperaturne razlike, kakšna kapljica tekočine pobegnila. Torej so na servisu v Kopru lagali.

Sodelavec je zopet poklical znanca na servis Peugeot v Sežano, kjer so potrdili omenjeno napako s puščanjem tekočine, da ugotovi težavo z ventilatorjem. V upanju na poštenost, sem kmalu ugotovil, da so zopet neki nateguni, ker so mi hoteli zaračunati ventilator in modem (nekaj takega) klime, čeprav je celotna klima delovala brezhibno z občasnim cviljenjem in ustavljenjem ventilatorja. Cena je bila seveda temu primerna. Sumil sem na mehansko napako ventilatorja. Seveda sem odšel brez, da bi karkoli zamenjevali in zaračunavali. Ker poznam lastnika Ford servisa v Podskrajniku, sem odšel do njega. Kot odličen mehanik je takoj rešil zadevo in popravil ventilator oziroma ga zamenjal. Šlo je za mehansko napako ventilatorja, za katero so vedeli si pooblaščeni servisi Peugeot. Torej so v Sežani lagali. Sedaj pa imam Forda. Ko j... nategunske Peugeot serviserje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!  Iščem dobrega in ugodnega serviserja/avtoelektričarja (za Peugeot) v okolici Ljubljane. Imam problem z obratomerom, lučkami za osvetlitev v armaturi ter centralnim zaklepanjem.

 

V zameno za preverjen kontakt dam za   :beer2:

 

 

lp, Ž

če se išče avtoelektričar potem to ni servis za določeno znamkp...

drugače pa : če je  to slučajno p206 odpri konektorje očisti namaži in daj nazaj...mase odvij očisti privij nazaj in namaži...v tem vrstnem redu ...oksidirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!