Skoči na vsebino

>190 (motor za tiste nad 190 cm)


mato295

Priporočene objave

pred 23 minutami, benben pravi:

Pozdravljeni , zanima me kateri motor mi priporočate oz. ima kdo izkušnje kaj se najbolje odnese v primerih da je voznik malo večjih dimenzij :D Imam 195cm. Gledam tam nekje do 5000€.

Trenutno mi je na prvi pogled kar vredu ta.https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12876725. Honda VFR 800. Mnenja?

hvalaa

195 cm pa 6oooe ne gre ravno skupaj..  ups 5000e..eh . dobra tdm 900 recimo.. starejši gs . bi ti zaupal motor samo si z budgetom na 25%..jaz imam 171cm pa mi je recimo versys 650 kor apn4 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

pozdravljeni, 

obujam staro temo namrec odlocam se da bi zacel delati vozniski izpit star bom 24 let, visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

vem da pred nakupom moram prvo narediti izpit a me ze sedaj zanima kasn motor priporocate za zacetnika sedaj vozim edino motokross. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, krefi pravi:

pozdravljeni, 

obujam staro temo namrec odlocam se da bi zacel delati vozniski izpit star bom 24 let, visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

vem da pred nakupom moram prvo narediti izpit a me ze sedaj zanima kasn motor priporocate za zacetnika sedaj vozim edino motokross. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

Najmanj trpiš v avtu...hec hec..ampak najmanj trpiš tam kjer je največ prostora, udobno sedenje in najboljša vetrna zaščita, ter čimveč pomagal.

Vsaj v teoriji je tako. Torej iščeš nekoliko večji moped. In da tudi med sportaki so taki, ki so nekoliko bolj komot. (beri veliki, niso pa ravno najbolj primerni za 2 osebi)

Jaz bi na tvojem mestu najprej naredil izpit, potem pa počasi lepo po vrsti. Ko se boš spoznal z vožnjo, boš tudi lažje ocenjeval, kaj in kako.

ps. pa najboljše informacije ti bodo podali taki, ki so visoki 190 in ki se veliko vozijo v dvoje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, krefi pravi:

visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

Enduro motorji so najbolj udobni, segment "Versys" je že malo manj za visoke, so malo nižji....je pa res,  da to ni ravno športno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca naj naredi izpit in si kupi svoj motor. Pri nakupu motorja moraš narediti nekaj bolj ali manj težkih kompromisov zaradi cene, stroška vzdrževanja, velikosti, moči in tako naprej in če dodaš med kompromise še punco ali ženo, kaj ti potem preostane? Motorističen ekvivalent VW transporterja z drsnimi vrati ali pa nekaj pregrešno dragega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega

Yamaha MT-10 touring,Ducati Multistrada,KTM 1290 Super Duke,Yamaha Tracer 900 GT,Suzuki V-Strom,BMW S1000XR,Kawasaki Versys 1000 Honda Africa Twin.....itd

 

57 minutes ago, Vin said:

Punca naj naredi izpit in si kupi svoj motor

Točno tako na ninji se ne bo dolgo vozila odzadaj na ture:lol1:hitro lahko postane sitnoba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/24/2019 at 1:53 PM, ukica said:

Js sm 192 pa furam zaenkrat tuonota... pa mi je kul. Ksne fazerce etc.. so premejhne.

 

2 hours ago, krefi said:

pozdravljeni, 

obujam staro temo namrec odlocam se da bi zacel delati vozniski izpit star bom 24 let, visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

vem da pred nakupom moram prvo narediti izpit a me ze sedaj zanima kasn motor priporocate za zacetnika sedaj vozim edino motokross. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

 

hvala za odgovore 

kaj pa vozite tisti ki ste nad 190 ?

Popravljeno . Popravil krefi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, krefi pravi:

kaj pa vozite tisti ki ste nad 190 ?

Jaz sem sicer čez 2m če velja... :lol1:

Na žalost se resnično udobno počutim edino na GSA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, krefi pravi:

pozdravljeni, 

obujam staro temo namrec odlocam se da bi zacel delati vozniski izpit star bom 24 let, visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

vem da pred nakupom moram prvo narediti izpit a me ze sedaj zanima kasn motor priporocate za zacetnika sedaj vozim edino motokross. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

Najboljši prjatu boš os @Snecer ?

Zdaj pa res , vse kar si naštel bosta dva trpela . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsakem motorju se trpi, piha, prisiljena drža, insekti, dež, sonce... 

novinci, ki se odločajo za ta hobi, imajo praviloma zgrešene poglede na vožnjo. z motorjem, k temu še zraven slaba motorika in nasplošno nepoznavanje. prometa

ko na to prilije še gostilna in ulica, je rezultat kot na dlani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2019 ob 15:33, krefi pravi:

pozdravljeni, 

obujam staro temo namrec odlocam se da bi zacel delati vozniski izpit star bom 24 let, visok 193, teza pa okoli 90 kg. 

vem da pred nakupom moram prvo narediti izpit a me ze sedaj zanima kasn motor priporocate za zacetnika sedaj vozim edino motokross. 

sam gledam ali kaj podobnega supermoto/ kawasaki (ninja 650,versys) pac nekaj bolj sportnega. 

obcasno bi se z mano vozila punca kaksne ture po dalmaciji oz bljizne drzave zato nebi rad na motorju prevec trpel. 

.

... stari, nč čakat :eek:

... prvo, pa muško :dry:

... GS :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

194cm,100+kg...

Imel varadero nekaj casa...prodal

Jst hocem imet fjr...kupil...so mi rekli Martin Krpan na kobilici...prodal

Probal se namestiti na cbr 600...ljudje umirali od smeha...zakaj neki?

GS adv.....ni mi zal....kot kaze bo dolgo pr bajti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 190 cm.

Najbolje se Veliki peljemo (+ žena z neseserjem) na velikih endurah tip Gs, Multistrada, ktm 1200 adventure, 1200 Tiger, 1000 Afrika,  1000 Vstrom......

Na začetku sem imel malega Suzukija Dr 650 in sva z ženo  križarila po Evropi. Izled je bil kot Krpan na Kobilici ampak bila sva Carja :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 3. 2019 ob 8:40, Snecer pravi:

na vsakem motorju se trpi, 

Razlika je le, da pri nekaterih že po prevoženih 50 km, pri drugih pa po 500.:naughty:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

193cm, proti 100kg...furam Triumph Tigra 1050, se cisto ok. Se pa spogledujem s Ktm 1190 ali pa Hondo Afrika 1000....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

190cm, 85kg... od Kawasaki Ninja ZX6R, do Honda CB650F... je pa bil naked (Honda) veliko bolj udobna (tudi 500KM+ na dan brez večjih težav)... sedaj pa čakam BMW GS-a.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest bi rešil problem na ta način:

Večji, ko si, večji motor si kupiš...

Simpl.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko, kupi kar ti je všeč.

Sam sem 190+ cm, pri tej višini lahko voziš kar želiš, je pa res da nikdar nisem ciljal pri izborih na udobje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!