Skoči na vsebino

motom

Priporočene objave

kua pa če maš u prvi :?

 

ponavad vozm defenzivno ... v tretji ... čeprav bi se s prvo lahko vozu skoz, ker gre veliko čez največjo dovoljeno hitrost v RS ....

 

ponavad defenzivno .... "kao" .. sj me ne zanima .. pol pa po formuli, ki sem jo navedel zgoraj :P ... aja .. prask od grmoula nisem štel :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, ko daš gas maš še vedno prste na ročkah..to me pa zanima kako narediš ;)

 

:smoke: K si glih bliz mene - zi z veseljem pokažem. Je pa vse v zapestju, res pa tut je, da ne rabim gas ročke za 180 stopinj navijat. Majo to Bawarci pošlihtan. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua pa če maš u prvi :?

nikol nimam v prvi, s tovornjakom se štarta z drugo, razn, če nism orngi naložen in v hribi :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je zaradi dolžine rokic, ne zato da si nastaviš ročaje za prežo

kaj ima pa dolžina rok z zaviralno ročico in gasom? tok da je prehitr itak vsak doseže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ima pa dolžina rok z zaviralno ročico in gasom? tok da je prehitr itak vsak doseže...

 

Saj poznamo anatomijo roke in kaj obsega a ne? če so prsti prekratki, si je treba ročice nastavit, zato je tisto kolesce.

 

Zgleda, da nimajo vsi enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj poznamo anatomijo roke in kaj obsega a ne? če so prsti prekratki, si je treba ročice nastavit, zato je tisto kolesce.

 

Zgleda, da nimajo vsi enako...

ne se zdej ven vlečt ....sama anatomija roke nima veze ...

 dolžina roke in dolžina prstov sta dve stvari ki nista v nekem sorazmerju ...

poznam ljudi s krajšimi rokami , ki imajo kar konkretno daljše prste od mene ....

tko k baba ..če ma dolg gobc še ni rečen da je visoka ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zaviranje...?

 

Ko misliš, da ma Z slabe zavore..., naredim 3kkm z Versisom presedlam danes na Z.ja, pa se hmal po sprednem kolesu odpeljem, tak grabijo :D, sam stisnt je treba., stisneš in ima da prime!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zaviranje...?

 

Ko misliš, da ma Z slabe zavore..., naredim 3kkm z Versisom presedlam danes na Z.ja, pa se hmal po sprednem kolesu odpeljem, tak grabijo :D, sam stisnt je treba., stisneš in ima da prime!

 

 

men pa na bolše it ne predstavla problema. se hitro prekalibriram. Pol ko razjašem kardanarja in se poknem na meni ljubo VTR mam glede žlajfou filing k Pepelka ob polnoči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni panike. Mejte prstke na ročkah. Sam k pa začnete o tem kako stabilizirate motor s tem..to pa prodajajte komu drugmu..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si razumel, zdaj se lahko dalje norega delaš :)

 

ne morm se delat tko kot ti ...pač oje stanje je takšno kot je in se ne mislim sprenevedat...

men pa na bolše it ne predstavla problema. se hitro prekalibriram. Pol ko razjašem kardanarja in se poknem na meni ljubo VTR mam glede žlajfou filing k Pepelka ob polnoči....

kaj a šantaš al se ti mudi na skret ?  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni panike. Mejte prstke na ročkah. Sam k pa začnete o tem kako stabilizirate motor s tem..to pa prodajajte komu drugmu..

:hmm: se ne spomnim cist tocno, se mi pa zdi da je Gustincic pisal o stabiliziranju cloveka na motorju. Obe teoriju so mi popolnoma enako nesmiselni.

Btw, Lorenzo je reku da je sachsenting 012? Zgubil, ker mu je ratala leva roka mravlincasta. Razlog za to je, da ma en prst zmer na kuplungi. Navada iz 125, ko je bil strah pred zaribanjem in blokado zadnega kolesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat se omenja Vransko.... pa me zanima je kdo, ki bi lahko iz lastnih izkušenj opisal kaj so ga naučili na Vranskem?

Če ne bo kej vmes prišlo, ti bom lahko jst povedala v ponedeljek. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo kej vmes prišlo, ti bom lahko jst povedala v ponedeljek. 

Končno eden, ki ima vsaj dober namen kej povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam tvoj prispevek, ko nam boš pokazal, kako se temu streže :)

 

Pa s kakšnim "resnim" motorjem.

kak resen motor si mel v mislih?

Z visokim al nizkim težiščem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo kej vmes prišlo, ti bom lahko jst povedala v ponedeljek. 

je pa težko iz tega stavka razbrati kaj si bolj želiš...  al so ti zavore popustile ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa težko iz tega stavka razbrati kaj si bolj želiš...  al so ti zavore popustile ? :P

ne ne, mam dva prsta skoz na bremzi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak resen motor si mel v mislih?

Z visokim al nizkim težiščem?

 

To pa čisto tebi prepuščam in tvoji presoji :)

 

Pač zapomnil sem si tvoj komenta pri novi Hondi 750x, da nekako to ni motor, da ne bi menjal za motor.

Lep članek res. Poanta tega motorja, je da se pelješ... hehe

 

Tako da sam veš, kaj je "resno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, mam dva prsta skoz na bremzi :P

ja saj če bi imela bremzo med dvema prstoma bi spadala nekje med lorenza in drekpumpaša... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa čisto tebi prepuščam in tvoji presoji :)

 

Pač zapomnil sem si tvoj komenta pri novi Hondi 750x, da nekako to ni motor, da ne bi menjal za motor.

Lep članek res. Poanta tega motorja, je da se pelješ... hehe

 

Tako da sam veš, kaj je "resno".

Se pravi nad 100 konjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj če bi imela bremzo med dvema prstoma bi spadala nekje med lorenza in drekpumpaša... :D

No dobr, prste držim na ročkah.. pa še to se šele navajam..  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!