Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

Tnx za opozorilo, bom fajn pregledal. Sej bo čez zimo dovolj časa za to, pa prej moram še mal po netu pobrskat za postopek, ker takih teleskopov nisem še nikoli razkopaval..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč olja? Pa teleskopi morajo biti čisti kot solza.

Še prej pa s tankim plastičnim lističem očisti semeringe. Pri krosih se to redno dela in znatno izboljša življensko dobo semeringov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olja ne bi smelo bit preveč, glede na to, da so mi pretesnili pri Čarmanu, kjer se s tem profesionalno in redno ukvarjajo, glede na to da imajo servis + rihtanje motorjev za na pisto, kjer je vzetenje ključna komponenta..

Kako pa to zgleda, s plastičnim lističem očistit semeringe? prvič slišim.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tanek košček plastike, lahko od kakšne flaše, okrog 1cm širok.

Najprej ga zatakneš za protiprašni semering in med teleskop. Potem greš pod kotom okrog in okrog semringa, da morebitno umazanijo odrineš ven, ne noter. Pol umakneš protiprašni semering, pa isto ponoviš na oljnem. Ampak moraš pa malo pohitet na oljnem, ker rado olje začne puščat na usd vilicah.

Meni je na kwaku ena vilica malo solzila, potem sem pa teleskop oreng očistil s špiritom ker je bilo nekaj umazanije zapečene gor in spucal semeringe, sedaj pa tesni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se samo meni zdi, al so japonci dosegli par let nazaj višek oblikovanja, sedaj jim gre pa samo na slabše?

mislim da niso samo japonci tisti ampak jim vztrajno sledijo tudi ostali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se samo meni zdi, al so japonci dosegli par let nazaj višek oblikovanja, sedaj jim gre pa samo na slabše?

se zelo strinjam! zadnji meni lep model je biu letnik 2005, pa ne zato ker ga imam jaz!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar tukaj vprašal:

Ve kdo za koga, ki prodaja celoten sprednji del (vilice, križi, bate...) modela GSX-R 750 letnik K5 ali K6, po možnosti super ohranjen s skoraj 0 kilometri :)?

Bi potreboval za zamenjavo na mojem SV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar tukaj vprašal:

Ve kdo za koga, ki prodaja celoten sprednji del (vilice, križi, bate...) modela GSX-R 750 letnik K5 ali K6, po možnosti super ohranjen s skoraj 0 kilometri :)?

Bi potreboval za zamenjavo na mojem SV...

šaljivec :D

od kakega zaletenega bi še kaj nabral..

pa je čisto vseeno če iščeš k4, k5..

zavore so skoraj iste, "napredek" v prednjih vilicah bo pa občuten..

ampak, a res ne bi raje kar zamenjal motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo . Zanimam me če mi kdo lahko pove za kašnega suzukija gsx 750 r -ja od let. 2004 do 2006 ki bi bil dober in se prodaja . Imam v mislih gsx 750 r ali pa gsx 1000 r samo 1000 se mi zdi malo preveč kaj pa menite vi ? Hvala za odgovor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj raje 750 :) ker 1000 iscem jaz pa nocem konkurence:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Čist informativno me zanima, kakšni so bili kaj ti suzukiji 90-95 modeli, kako je z vzdržljivostjo pri starih suzukijih? Slišal sem da so bili bolj kvalitetni kot novejši, pa me vseeno zanimajo še kake izkušnje. KAkšno pa je vaše mnenje o SRAD modelih, tega sem sicer že vozil, vendar ga ne poznam na fino. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam sicer gsxr 1100 in moram rečt da je kr vzdržljiva zadeva. Pa tudi kolikor sem prebral in slišal je nasplošno tako. Morš pa vzet v zakup da morš pr tok starih motorjih hitro menjat potrošni material lamele, fedri sklopke, ketnica odmični gredi, šponar, veriga, zobniki, nastavit ventile, kakšni ležaji, semeringi itd. Tko da če so ti taki motorji všeč (pa če sam šravfaš) OK drugač se morš pa resno vprašat če se ti splača. Jst osebno obožujem tele stare zverince, pa mojga nebi nikol menjal za kak novejši model :)

Popravljeno . Popravil trojan69
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Guest GixxerPilot

Fantje, ve kdo mogoče kje bi se poceni dobil plastični dekl za namesto zadnjega zica? Iščem ga v črni barvi, po možnosti s srebrno nalepko, v dobrem stanju.

EDIT: iščem ga za model K1-K3.

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!