Skoči na vsebino

Liga za boj proti turizmu v Istri


BRANE

Priporočene objave

Brane, kako dolgo si z glavo navzdol med prsuti visel? :twisted:  :twisted: Premalo??

:wink: :wink: :wink: :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle pri nas krožijo ene resne debate, da bi skopali en kanal do LJ, pa da lahko tam pridejo velike barke, pa jahte, pa turizem..

mogoče pa bi jih zalilo.. :twisted:

Brane, kako dolgo si z glavo navzdol med prsuti visel? :twisted: :twisted: Premalo??

lp DTW

Ti si pa res prjazen..

Najprej bi mi borovce v rit tlaču, pol bi me sušit dajal na burjo..

Moram ti povedat, da bi mi šli borovci brez blema v rit, samo ene par takih kot si ti bi mogli ven zbezat, pa tudi s pršuti bi biu križ, saj je to blizu riti, pa smrdi, pa muhe, pa gnjiloba :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane!

So nam pa fouš za teh par metrou obale,a? :D

Sej jim bomo dali 3 žetone, da se bojo lahko potočali in šli nazaj. Ma samo 3x. Razmišljam če na mesec ali na sezono 8) :lol:

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax, don't worry... Mene tale slovenska obala bolj malo vidi... no offence, ampak tista, hmmm, improvizirana "obala" hehe :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax, don't worry... Mene tale slovenska obala bolj malo vidi... no offence, ampak tista, hmmm, improvizirana "obala" hehe  :twisted:

Škoda da se še ostali ne ravnajo po tebi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax, don't worry... Mene tale slovenska obala bolj malo vidi... no offence, ampak tista, hmmm, improvizirana "obala" hehe  :twisted:

Škoda da se še ostali ne ravnajo po tebi :twisted:

Morm reč, da so fanj ljudje povsod dobrodošli, tudi v istri

enduroprjateljstvoDJinjestpress..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax, don't worry... Mene tale slovenska obala bolj malo vidi... no offence, ampak tista, hmmm, improvizirana "obala" hehe  :twisted:

Škoda da se še ostali ne ravnajo po tebi :twisted:

Morm reč, da so fanj ljudje povsod dobrodošli, tudi v istri

Pa jaz sem se samo HECALA :P :lol: :D

enduroprjateljstvoDJinjestpress..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi primorci, da ne boste mislil kaj imate.

Imate pivo Union ali Lasko 0.5l po 680 SIT, v celem Piranu imate en (1) tus na plazi, ograjo na stopnicah do morja je pregrizla rja in to ze leta 1998, med 22. in 06. uro je voznja z motorjem skozi Porotroz prepovedana, parkirnina je astronomska, osrednja Portoroska plaza je napol prazna. Kdo pa bo placal, da se bo lahko kopal v morju in to usranem? Mislim da si lahko vaso obalo in vse skupaj nekam utaknete.

In sredi julija je Portoroz na pol prazen, hotelirji in gostilnicarji pa jokajo. Tisti Italijani, ki pa v avgustu pridejo k vam so pa itak klosarji, ki si ne morejo privoscit postenih pocitnic v svoji domovini. Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri rečejo, "verjamem v boga"

pametnejši rečejo, "boga ni"

najboljši vedo: "bolje motorji kot veternice"

vetern.jpg

primorje ni samo Piran, Portorož in Izola, je precej več in to se skriva navadnim očem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi primorci, da ne boste mislil kaj imate.

Imate pivo Union ali Lasko 0.5l po 680 SIT, v celem Piranu imate en (1) tus na plazi, ograjo na stopnicah do morja je pregrizla rja in to ze leta 1998, med 22. in 06. uro je voznja z motorjem skozi Porotroz prepovedana, parkirnina je astronomska, osrednja Portoroska plaza je napol prazna. Kdo pa bo placal, da se bo lahko kopal v morju in to usranem? Mislim da si lahko vaso obalo in vse skupaj nekam utaknete.

In sredi julija je Portoroz na pol prazen, hotelirji in gostilnicarji pa jokajo. Tisti Italijani, ki pa v avgustu pridejo k vam so pa itak klosarji, ki si ne morejo privoscit postenih pocitnic v svoji domovini. Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Tadej

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri rečejo, "verjamem v boga"

pametnejši rečejo, "boga ni"

najboljši vedo: "bolje motorji kot veternice"

vetern.jpg

primorje ni samo Piran, Portorož in Izola, je precej več in to se skriva navadnim očem

Vidimo tisto kar želimo videti :angel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Tadej ze vec kot deset let hara po obalah Grcije, Francije, Italije (Sicilija), Crne Gore, Hrvaske in Slovenije. Tako ti lahko iz prve roke povem, da je od vseh obal najbolj bedna ravno vasa.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Pa se to: na vsakem malo vecjem parkiriscu stoji star kamper trzaskih registrskih tablic iz katerega tece scalnica in sralnica.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Tadej ze vec kot deset let hara po obalah Grcije, Francije, Italije (Sicilija), Crne Gore, Hrvaske in Slovenije. Tako ti lahko iz prve roke povem, da je od vseh obal najbolj bedna ravno vasa.

Tadej

Pa nisem vedela, da je "naša". Jaz sem drugače Korošica Tadej :lol:

Sem pa že napisala. Vidimo kar hočemo videt :!:

Pozdravček s Koroške!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Pa se to: na vsakem malo vecjem parkiriscu stoji star kamper trzaskih registrskih tablic iz katerega tece scalnica in sralnica.

Tadej

Pa solato perejo v koritu, kjer so si prej noge umival pa dojenčkom riti pral :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Pa se to: na vsakem malo vecjem parkiriscu stoji star kamper trzaskih registrskih tablic iz katerega tece scalnica in sralnica.

Tadej

Pa solato perejo v koritu, kjer so si prej noge umival pa dojenčkom riti pral :twisted: :twisted: :twisted:

In to se vam zdi zabavno :cry: :( :) :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjera picerija v piranu?

A je res tako dobra?

Ma nisem imel nobene konkretno v mislih, samo tako, ker je treba nekaj jesti, ko clovek lacen pride na morje... :D

Al pa sendvič sabo vzameš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Matr, kok s ti ena sitna baba :agrue: :twisted: :twisted:

Kakor za koga :twisted: Zate vedno :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Matr, kok s ti ena sitna baba :agrue: :twisted: :twisted:

Kakor za koga :twisted: Zate vedno :twisted:

:evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Sicer ti nism nkol nč nardila, sam mi že to, ka te berem, toook hudo nardi, da... da... da... te še vseen berem in ne morm verjet :twisted: :twisted: :evil: Čist u vsak pasji drek se vtakneš in pizdiš :vamp:

Svet je vendar tut mal lep, al kaj :?: :? :shock:

Sicer sem že brala o ženskih frustracijah, ki jih pol pucajo prek neta... :onfire: sam.... to je pa že mal hudo :twisted: Pa ne počuti se no tako ogrožena, lepo prosim... saj ti ne bomo ostale nobenga prevzele... ne korošca, ne primorca, ne lublančana... nobenga sploh... tuki smo zato, da se mamo fajn, ne pa da kar naprej neke pizdačkarije umetelno ustvarjamo :puppydogeyes:

Za po nagi riti našeškat :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, moraš pa dosti po Obali harat, da imaš tolko zanimivih informacij :twisted:

Matr, kok s ti ena sitna baba :agrue: :twisted: :twisted:

Kakor za koga :twisted: Zate vedno :twisted:

:evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Sicer ti nism nkol nč nardila, sam mi že to, ka te berem, toook hudo nardi, da... da... da... te še vseen berem in ne morm verjet :twisted: :twisted: :evil: Čist u vsak pasji drek se vtakneš in pizdiš :vamp:

Svet je vendar tut mal lep, al kaj :?: :? :shock:

Sicer sem že brala o ženskih frustracijah, ki jih pol pucajo prek neta... :onfire: sam.... to je pa že mal hudo :twisted: Pa ne počuti se no tako ogrožena, lepo prosim... saj ti ne bomo ostale nobenga prevzele... ne korošca, ne primorca, ne lublančana... nobenga sploh... tuki smo zato, da se mamo fajn, ne pa da kar naprej neke pizdačkarije umetelno ustvarjamo :puppydogeyes:

Za po nagi riti našeškat :twisted: :twisted: :twisted:

Manuela a bi en Persen? Mogoče ti bo pomagal kako besedo drugač kot resno vzet :twisted: Ne vem od kod ti tile zgornji pribliski, ampak očitno je, da si ene stvari prevec k srcu ženeš, da so te takole ganile.

Kakšna ogroženost :shock: kakšno prevezmanje :shock: Dej mal drugač na stvari poglej, pa pol zgubi živčke. Sploh te ne poznam, niti ti mene ne, zato se mal skuliraj preden naslednjič kak izbruh doživiš.

:silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preberi ostale teme. Drugi te "šlatajo" med vrsticami, jaz sem ti pa kar povedala... kaj čem... taka sem.... :shocked!: :puppydogeyes: :silly:

Mislim, da boš res morala lekarno odpret.

Specializirano za Persene. :sleeping: :sleeping: :sleeping:

(Pol motosveta jih namreč rabi, ko se krega s tabo. (moje skromno in seveda popolnoma nepomembno mnenje :roll: 8) )

:bday: :bday: :bday: :bday: :bday:

:lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preberi ostale teme. Drugi te "šlatajo" med vrsticami, jaz sem ti pa kar povedala... kaj čem... taka sem.... :shocked!:  :puppydogeyes:  :silly:  

Mislim, da boš res morala lekarno odpret.

Specializirano za Persene. :sleeping:  :sleeping:  :sleeping:  

(Pol motosveta jih namreč rabi, ko se krega s tabo. (moje skromno in seveda popolnoma nepomembno mnenje :roll:  8) )

:bday:  :bday:  :bday:  :bday:  :bday:  

:lilangel:

Lepo za tvojo skrb in iskrene besede. Tudi jaz povem vse kar naravnost, ker sem pač taka, pa očitno eni to jemljete za kreganje, če je preveč naravnost povedano. Dvojna merila?!? Mogoče. :lying:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!