Skoči na vsebino

Liga za boj proti turizmu v Istri


BRANE

Priporočene objave

A bo potrebno malo pomesti v tej temi?! Spet vam silijo na plan frustracije nasilnosti in nestrpnosti....  :twisted:  :D

Najbolje bo, da kar celo temo pometes, ker je ze naslov cist mem. Se je pac enemu precej utrgal, da daje take bedarije na motosvet.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi primorci, da ne boste mislil kaj imate.

Imate pivo Union ali Lasko 0.5l po 680 SIT, v celem Piranu imate en (1) tus na plazi, ograjo na stopnicah do morja je pregrizla rja in to ze leta 1998, med 22. in 06. uro je voznja z motorjem skozi Porotroz prepovedana, parkirnina je astronomska, osrednja Portoroska plaza je napol prazna. Kdo pa bo placal, da se bo lahko kopal v morju in to usranem?  Mislim da si lahko vaso obalo in vse skupaj nekam utaknete.

In sredi julija je Portoroz na pol prazen, hotelirji in gostilnicarji pa jokajo. Tisti Italijani, ki pa v avgustu pridejo k vam so pa itak klosarji, ki si ne morejo privoscit postenih pocitnic v svoji domovini. Najpogostejsi avti v avgustu na obali so: FIAT TEMPRA, FIAT ARGENTA, FIAT 500, FIAT UNO 45, FIAT MIRAFIORI, ALFA 33, ALFA 75, ALFA GULIETA,..

Tadej

Liga za boj proti turizmu že deluje.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dekleti? Se bomo tu šli borbo proti turistom, ali bosta vedve uprizorili wrestling v blatu?  :roll:  8)  :lol:

....in potem mislis,da bo manj turistov v istri?! :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne eno ne drugo. Se mi ne da, ne maram blata :roll:

Sem pa vesela, da sem enim tolko sedla na srce/jetra ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Excuse me, kakšna borba proti kakšnemu turizmu, kje je ta turizem :? ?

A mi slučajno zivimo v različnih dimenzijah? če lahko parkiram brez

problema sredi Portoroza v Špici sezone, pa še parkiranje nimajo

urejeno, da sploh ne omenjam parkirnino :roll: Vidim pa kar nekaj

guzve na cesti - Transit turistov na Hrvaško!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi delegati lige za boj proti turizmu v Istri,

Obstoj vaše lige je irelevanten, predvsem nepotreben, ker nimate

sovraznikov/turistov s katerimi bi upravičili vaše viteštvo.

Si bo verjetno treba izmisliti novega sovraznika!?

Lp,

Primorska dne: 11.02.03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej!

Da se nismo nekomu Primorci malo zamerli iz neke prejšnje teme? Če si pa tak svetovljan in strokovnjak na področju turizma si dobrodošel na obali. Turistična zveza Portoroža te bo vesela. :lol: 8) :P

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela!

Očitno ne poznaš Vale, ker res nima potrebe sfustrirat narod naokoli, še najmanj na forumih. Bolj nas frustrira s tem, da obljublja biškote in potem jih čakamo 2 tedna. :) :P :wink:

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela!

Očitno ne poznaš Vale, ker res nima potrebe sfustrirat narod naokoli, še najmanj na forumih. Bolj nas frustrira s tem, da obljublja biškote in potem jih čakamo 2 tedna. :)  :P  :wink:  

LP, Sax

Biškoti te čakajo že od nedelje, pa ne prideš ponje :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej!

Da se nismo nekomu Primorci malo zamerli iz neke prejšnje teme? LP, Sax

Ne ni to. Itak se pa midva poznava. Meni si cist QL.

Saj sem ze povedal, meni se zdi ze ta tema, ki jo je objavil Brane totalno fuknjena. Sploh pa ker spodbuja kreganje.

PS. Ze vec let poslusamo o usipu turizma v slovenski istri. Turizem je potrebno spodbujat. Razsiriti in obogatiti turisticno ponudbo, da bodo prisli drugacni turisti. In potem iz njih na fin nacin izcuzati $$$$$$$$$$.

On se gre pa ligo za boj proti turizmu. A Brane tiste razpadajoce fiate in Italijane z dna druzbene lestvice imenuje turizem? A dej nehi no. Verjamem pa, da se takih turistov hoce znebiti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest to temo tukaj zaključujem - zame. 8)

p.s.

Vale, naj ti ne bo preveč fajn - tako zelo mi pa nisi sedla, ne na jetra ,ne v srce. :oops: (čeprav je komu tvoj način sporočanja misli morda celo všeč...) No ja, verjetno si prav fajn dekle, če znaš peči tako dobre piškote :P :lol:

Se komot odpovem nadaljnim razpravam in ugibanjem o tem, kdo ni, kdo je, kje je, zakaj, kje je meja, kdo je Joško Joras, kolk je morje slano, kje je črta, kolikšen je dovoljen ulov cipljev, zakaj v Piranu smrdi za kozlat, kako hudiča v Portorožu moji otroc ne morjo dobit deci gostega s kepico sladoleda , ker tega kelnar nima pod šifro v blagajni :shock: :lol: , zakaj v Simonov zaliv hodjo samo penzionisti, kako dolga kolona je spodaj pri semaforju pri Mercatorju pred vzponom na Šmarje....aaahhh... kok sm utrujena....pomisli... pa se morska sezona še začela ni... :?

Se bom čez mejo na hrvaško obalo peljala z zaprtimi očmi in usti.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u boj, u boj junaci,

brigade turističke

turiste čemo zjebati, da ne bi oni nas

u boj, u boj junaci,

......

turiste čemo zjebati,

od šoldi osvoboditi.....

franci blaškovič alias gori uši vinetuu in kud idioti

iz STARI KRETENI I MLADE PIZDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne Braneta tako resno jemat :P

Ma ja, sej nobenmu n'č neče. Sam mal borovce žaga! :wink: :lol: :lol:

Horjo, že res da že motorko brusim, ampak tebe pa bi povabu na 2 deci v kantino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne Braneta tako resno jemat :P

Ma ja, sej nobenmu n'č neče. Sam mal borovce žaga! :wink: :lol: :lol:

Horjo, že res da že motorko brusim, ampak tebe pa bi povabu na 2 deci v kantino..

Kolkor te poznam, ne vem če bi blo 2 deci, oz. vsaj ne bi ostalo pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!