Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

nedelja,malo pred 20.00.se odpravljam pocasi se zadnje zadeve urediti in se zato odjavljam do priblizno 15.08.

imejte se skrajno super,vsem zelim cim manj tezav in stresa in sploh uzivajte.

evo pupa,tvoja sansa je tu.

ice logout.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 1oh odhajam na Krf. Na žalost brez motorja zato pa bo 10 dni sprostitve in pocitka od službe, interneta in ostalih zadev civilizirane sodobne družbe. Morda se kaj javim iz Cyber kufeja. LP

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem, do ponedeljka sem v gribljah na kolpi na festivalu. sex,drugs&rock n' roll!!!!! uzivajte kjerkoli ste.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: danes ponovno zacenjam dopust!

Ne bo me do 20. avgusta, ceprav se bom mogoce vmes kaj javil. Najprej Adlesici, potem malo branja magistrske literature, nato pa Savudrija! Mejte se fajn! Jaz se bom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa sem spet v polni pripravljenosti za rinjenje po forumu

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze nazaj iz kolpe. na soncu sem prezivel najtoplejsi dan letos (40 stopinj smo meli). se prihajam k sebi ker kljub ohlajanju in pitju v vodi pivo neverjetno "zareze".

sorry gregs nisem prebral tvojega sporocila. pa drugic!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar nazaj iz Grcije za 5 stopenj temnejši, 5 stopenj debelejši in 5 stopenj revnejši.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro oz. dober dan, dragi rineži! Tudi jaz sem se vrnil s krvavo prisluženega dopusta ter ponovno pricel garati. Kako je lahko tako hitro minilo? Torej, danes prvi dan v službi (že sedaj vem, da ne vec kot 3 ure, pa vendar), kar je dober obet za nadaljneje rinjenje po forumu.

Vsi tisti, ki se šele odpravljate na dopust, imejte se lepo, vsi ostali sotrpini pa ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz spet naznanjam svoj odhod na zadnje dneve dopusta... vsaj avgusta.... Jutri jo namrec odrinem v Savudrijo na 5 dni voznje z motorjem, lenarjenja in igranja taroka. Zavidajte mi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hujlo! I´m back! alive and kickin´.

vtisi in ostalo sledi.....mogoce.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

OK, folk jaz se od vas poslavljam za en teden in se končno tudi jaz odpravljam na zaslužen dopust. Upam, da se imate oz. da ste se imeli super na FS5, ampak zaradi dolge poti tako na FS5 kot tudi na morje sem se odločila spustiti tokratno žurko.... pa drugič!!!

Se beremo čez en teden, al pa dva!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javljam se iz vodic, ker pa imajo tu evropsko tipkovnico brez sumnikov sem se mogla logirati pod drugim imenom. Namrec v passwrdu imam sumnik. Tu imajo kar v hotelu internet in ker je danes dezevni dan sem si namenila 20 min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu imamo aprilsko vreme. Porocilo od danes> najprej soncno a mrzlo, ko se je zjasnilo, sem sla na plazo, pa je zacelo dezevati, ko sem sla malo spati, se je zjasnilo in sedaj je full vroce in cisto poletno.

Pravijo, da najstarejsi domacini ne pomnijo takega mraza sredi septembra.

Jebiga to zato, ker sem jaz tuki. Ampak pocivam pa uzivam pa vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmm, jaz sporocam, da sem pocasi spet nazaj.

(za tiste, ki so se morda sprasevali, kam sem zginla - iz zdravstvenih razlogov sem bila off line, zdaj pa spet sibamo dalje!)

... tolk, da veste, da ste spet nadzorovani.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po desetih dnevih službeno-dopustniškega obiska Pariza sem se vrnil domov. Precej sem še pretresen od petkovega obiska sejma motorjev, zato sporočam vsem, ki imate možnost, da je v Parizu kaj videti. R1, ZZR 1200, Honda Pan eu, V Strom, ZX-12R, Ducati multistrada... Nore zadeve, edino čoperje so malo potisnili v kot (novost kawa Mean streak). Francozi so pač nori na cestake, naked bike in predelave, za drugo jih pa boli. Naredil sem nekaj fotk in jih bom tudi poslal na Motosvet, če jih bodo hoteli objaviti.

No ja, samo toliko, I'm back.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Hoj, klapa, ze nekaj dni sem odsotna (grobovi in te grozote) in do konca tega tedna me spet ne bo. Z Rolyjem greva (z avtom ) ... hmmm, kaj pa vem - kamor naju bo zapeljala cesta ... smer: Provansa. Berem vas spet v ponedeljek ... Lepo se imejte!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ljudstvo, mene ne bo od 12. do 19. januarja.. grem na zasluženo smučanje... Vi pa v tem času ne naklepajte 1000 novih tem, ker se mi bo sfuzlalo, ko pridem nazaj.

Imejte se lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenjeni motosvetovci, ljubljene motosvetovke.

16.1. sem bom od vas poslovil do 31.1. ker me v Dolenjskih toplicah že nestrpno pričakujejo maserke in fizioterapevtke.(morampazitdateganeboprebralamonikapress)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A zato si včeraj tako hitro pobegnila domov.

Lep dopust Perla, spomni se na nas reveže z lopato v roki, pa pridi čimprej nazaj brez kakšnih poškodb s kakšnega smučanja oz. kje drugje

FS PREŽIVELI SNEG NAS JE ZMATRAL A VOLJE ZA NASLEDNJI FS JE ŠE VEDNO DOVOLJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm odhaja na lepše.

Prihod nazaj naslednjo soboto.

Bodite pridni in poskrbite, da Parlament spravi skozi težko pričakovane spremembe.

Če ne,... Potem, ko pridem nazaj, poradiram ves forum

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!