Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

tkole, zdej grem pa se jest za en tedn na off

en tedn same uzivancije na snegu (Rogla vabi), pol pa zamenjam smucke za moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WB Brrrm!

Pa ti si norc, zivi! Kdaj pises poste... saj bos se mene prehitel po jutranjih urah.... Kaj si ob 4:00 prisel domov, pa je bila odvisnost prevelika in si moral iti na forum?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

WB Brrrm!

Pa ti si norc, zivi! Kdaj pises poste... saj bos se mene prehitel po jutranjih urah.... Kaj si ob 4:00 prisel domov, pa je bila odvisnost prevelika in si moral iti na forum?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Hahahahaha....Gregs....še en,ki ima enak bioritem kot ti.....TOREJ LE NISI ČISTO OSAMLJEN.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sedli v avto ob 16:15 in prišli domov ob 22:00. Za 410 km v enem šusu. Ampak ti makaroniji, so slike in pol. Kakor misliš, da so spretni 1A, ko jih gledaš na ulicah in križiščih v Trstu, so posranci 1. kategorije na odprtih cestah. Za prvih 133 km iz Dolomitov dol do avtoceste pri Trevisu porabili 2 uri in 45 minut.

Potem pa malo spat in malo vstat in zopet malo spat.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hahahahaha....Gregs....še en,ki ima enak bioritem kot ti.....TOREJ LE NISI ČISTO OSAMLJEN.

Ja, hehehehe... pa se res je...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To poglavje je pravo za sporočanje, če koga nekaj časa ne bo naforumu. Ne pa tisto Dober večer in dobro jutro.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, tam sporočiš ko prideš ali ko greš, pač, vsakdanje opravilo,

ki spravi forumaša v dobro voljo, mu da energijo, polet za naprej, ob odhodu pa pač v kakšnem stavku zaključi zadnjo misel, preden se izklopi, nekateri prej drugi pozneje, mislim da ni slab topic, ker izraža kvalitete posameznika

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejte vsi forumaši jaz sedaj odhajam proti dubrovniku.

Tipkamo se naslednjo nedeljo.

Čao!

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi se vidimo v Dubrovniku, kjer grem na trajekt za Bari potem pa na Sicilijo. Nazaj bomo 10.Maja .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom pa se jaz najavil, kdaj lahko mirno smetite...

Torej, motoratorja Gregsa ne bo od 1. do 5. maja... soncenje na dubrovniskih plazah... oziroma bolj verjetno: ganjanje motorja po dubrovniskih ovinkih....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nedalec od motoratorja gregsa bo motorator ice....tudi DU od 01.05.dalje.....yeah!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, eni bomo pa na obzidju užival v, ...heh ipaQ je tole public forum tko da ne bomo v detalje hodil!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in nedalec od motoratorja gregsa bo motorator ice....tudi DU od 01.05.dalje.....yeah!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Mi bomo pa smetili tle gor, da bo veselje!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi bomo pa smetili tle gor, da bo veselje!

Aha, v Porecu v Cybercaffeju?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Mi bomo pa smetili tle gor, da bo veselje!

Aha, v Porecu v Cybercaffeju?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Koderkoli, samo, da vam delo naredimo, ko boste vsi zadovoljni pršli nazaj. Foušija ne pozna meja!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prisel sem do odlocitve (beri: voda mi tece v grlo), da se moram neprostovoljno odpovedati lepotam in drogi Motosveta do priblizno ponedeljka, 3.junija. V tem casu ne bom bral foruma, razen, ce bo abstinencna kriza prevelika. Upam pa, da bom zmogel toliko volje in energije, da se bom tej pregrehi uprl, stisnil zobe in prisel iz tega boja kot zmagovalec. Izjemoma pridem predcasno na forum samo v primeru, da opravil zdano nalogo pred ponedeljkom.

Uzivajte se malo zame...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ker se jutri odpravljam na (zasluzeni,yep :P :lol:) dopust povem,da cca.14 dni ne bom _tezil_ na MS.imejte se skrajno vsi posamezno,skupaj ali mesano in ne mi sramote delati! ......in predvsem,da ne bom bral o kaksnih negativnih peripetijah,ko pridem nazaj :!:

ce je kdo v blizini splita naj zvrcne cifro - prilestne lisice in stari lisjaki na MS jo imajo. :lol:

HMF

p.s.: sem z avtom,ker nove celade se ni in roka tudi se ni 100%.

:smilecolros: :multi: :sleeping: :turn-l: :rofl: :icecream: :drinking: :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko -->> 8.-18.Avgust --->>> KRF ...

Hej, hej, hej, počak ti mal. A si že komu ključe od kevdra predal??? Da ne bi puzabu slučajn!!!! :wink: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, hej, hej, počak ti mal. A si že komu ključe od kevdra predal??? Da ne bi puzabu slučajn!!!! :wink: :D :lol:

Ma ni blema, kevdr bo že počakal tehle 10 dni ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, hej, hej, počak ti mal. A si že komu ključe od kevdra predal??? Da ne bi puzabu slučajn!!!! :wink: :D :lol:

Ma ni blema, kevdr bo že počakal tehle 10 dni ... :)

Kevdr že, kevdr, kaj pa stare solo riders žolne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko -->> 8.-18.Avgust --->>> KRF ...

KRF... SUPERCA :lol: Sam sem bil tam pred cca 14 dnevi. Ne pozabi it v Sidari, predvsem če greš s spremljevalko. Tam je t.i. KANAL LJUBEZNI :P

OK SKRAJNO UŽIVAJ!

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRF... SUPERCA :lol: Sam sem bil tam pred cca 14 dnevi. Ne pozabi it v Sidari, predvsem če greš s spremljevalko. Tam je t.i. KANAL LJUBEZNI :P

OK SKRAJNO UŽIVAJ!

LP Jaša

Poznam cel KRF, bil že lani v istem kraju in istem hotelu :) :) ... tudi tunel ljubezni sprobali ob valovnem vremenu :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!