Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

Do 25. avgusta boste imeli mir tud pred mano. Korčula, z avtom, ker je treba dol spravt celo familijo, pa še kaj za oblečt pa spit.

Pametno na cesti, pa lepše vreme, kot vam kaže za te dni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs IZ BAk .... from Corsica...

Ampak grem spet malo na dopust... lepo se imejte.. Resno zacnemo spet po 20. avgustu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raja...............MI IZ BEK! :twisted: ........sam se I/O najdem pa gaaaaaaaasaaaaaaaaa....... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave odsoten 21-30.08. in pol 5.9. do 30.9.

Upss, a šibaš na dopust, ali je kaj manj prijetnega?! Škoda, sem mislil, da bi se glih takrat malo bolj konkretno skupaj usedli. :cry:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odsoten od 21.08-26.08 zaradi službenega potovanja na Slovaško.

Če bo prehudo, bom piskal kakšen PC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker sem prvi dan po Korziki doživel informacijski mrk, ki je trajal do včeraj (rezultat, dva sesuta PC-ja in en psion), nisem prijavil svoje odsotnosti :oops:

No se pa javljam nazaj v navidezno džunglo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem prvi dan po Korziki doživel informacijski mrk, ki je trajal do včeraj (rezultat, dva sesuta PC-ja in en psion), nisem prijavil svoje odsotnosti :oops:

No se pa javljam nazaj v navidezno džunglo :D

OOOOOOOO Climber WB :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prijavljam svojo odjavo s Foruma od zdajle do naslednje nedelje, po koncu praznikov, ko se vrnem s potapljanja v Franciji (natančneje Illes d'Hyeres za firbčne :wink: :lol: ). Če bom na večernem rolanju našel kakšen cyber-caffee, se vas bom spomnil s postom ali dvema :wink: .

Lepo se imejte in pazite nase! Pa lepe praznike vsem (saj ni važno kakšni so, samo da so - in da bo vreme dovolj dobro za še kakšno furco :roll: :wink: :lol: !!!)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci za nekaj časa bo odsotna tudi moja malenkost! Odhajam v tople kraje in sicer na obalo dominikanske republike! :D Vračam čez stirinajst dni, prosim pazite na forum, da ne bo vse v razsulu :evil:. Po informacijah ki sem jih dobil v katalogu počitnic vas bom prišel malo preverit kolk ste kaj pridni :wink: imam na razpolago tudi dostop do interneta, notesnik pa vzamem seboj :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Tako, pred odhodom v Prago sem pregledal forum... in vam spotoma sporocam, da me do cetrtka ni... Uzivajte!

Pa tiste računalniške administratorje pocukaj za rokav da ti pošto uštimajo če si nisi že sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:cry: :cry: .............odhajam, me nekaj časa neja bo, tudi tipkal nič ne bom :( :( .............Grem v torek v toplice,v Tobelbad v Avstriji. :) Vidimo se na NFS, čitamo se pa spet enkrat januarja...................Čao 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako - mene pa zdajle kuža pelje na sprehod in bom na forumu spet čez 3 ure :) Do takrat pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnga, zdravga pa veselga vsem skupaj!

Maksimalno feštajte na NFS!

Šibam in se vrnem sredi januarja drugo leto!

Med tem čarunalnika nič!! GSM ugasnen, flintica nabasana. Pes nabrušen!

:lol: :lol: :lol: :lol:

LP HHV

(JagaJeZakonPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Našga pa zdele en tedn nau kle gor.

Mal si odpočite od njegovih glupih for.

Pa še en prou lep Nou let vsem skupi.

Zdej pa morm letet, ker naš že trob na dvorišč.

LP alterfrau

P.S.: Pa da nam najdla kakšnh pisem od njegovoh oboževalk, k nazaj pridem.

Veste, tud on lohk po štengah pade... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda motoristicna, motoradirkator Gregs gre na dopust... smuckat v Italijo... za en teden... in ga ne bo do sobote, 12. januarja... 8) :D

uzivajte, jaz gotovo bom... ehehehehe.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehe Gregs, nisem vedel, da greva v isto smer. Jaz tudi jutri v Italijo, pa me ne bo do sobote 11. januarja. :twisted:

Torej, midva greva uživat tja, kjer je še kaj snega, vi pa kokr 'čte. :wink: :twisted:

Sam upam, da nau v domačih logih pretoplo, pa me boste v tem tednu vsi nabrisali za tisoč kilometrov na dveh kolesih. :? :) :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!